Şimdi Ara

FIFA 14 Sunucuları Ekim'de Kapatılıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
168
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Electronic Arts, FIFA 14 sunucularını kapatmaya hazırlanıyor.

18 Ekim tarihinde FIFA 14 sunucuları PC, PS3, PS4, Xbox 360 ve Xbox One platformlarında kapatılacak. Bununla birlikte FIFA 14 Ultimate Team kullanılabilir olmayacak.

TrueAchievements'ın haberine göre, aynı gün FIFA 14 EA Access'ten de kaldırılacak.

Sunucuların kapanması online özellikli kupa veya başarımların da 18 Ekim'den sonra kazanılamayacağı anlamına geliyor. 

Electronic Arts aynı tarihte FIFA 12 ve FIFA 13 sunucularını da kapatmıştı.

FIFA 14 PS4 ve Xbox One'ın çıkış oyunlarındandı. Ayrıca Electronic Arts'ın Ignite motorunu kullanan ilk oyundu.

• hala fifa 12 den daha iyi fifa oynamadım

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • PS4'e ilk aldığım oyunlardan biriydi ps4 çıkış döneminin oyun kıtlığından dolayı can sıkıntısına platinlemiştim.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • O zamanlar oyunların tadı, zevki daha güzel farklıydı yeni konsolların çıkış zamanı. Son birkaç senedir bir kıtlık, tatsızlık var oyunlarda içi boş özenilmemiş, hikayesiz ver Online multi sal piyasaya alsınlar zihniyeti oyunlar doldu...

• quote:

Orjinalden alıntı: OnrGrTR

hala fifa 12 den daha iyi fifa oynamadım

Fifa 99'dan daha iyi bir Fifa oynamadım.
  • E yani.. Çok normal. Şu an 17 olmasa da 16 çerez fiyatı. Şahsen para yetmediğinde (malum ülkenin değerli parası dolar karşısında süper durumda) tek çarem bu oluyor. 17 ye param yetmedi 16 aldım ocak 2017 de..
  • hayatta para verilmez böyle oyunlara bu haberi duyduktan sonra

oyunu geliştirmeyi bırakıp ama server kapatmayan firmalarda var birde böyle .. firmalarda var
  • quote:

Orijinalden alıntı: Arnold_sivasta_Ne_GEZER

hayatta para verilmez böyle oyunlara bu haberi duyduktan sonra

oyunu geliştirmeyi bırakıp ama server kapatmayan firmalarda var birde böyle .. firmalarda var

Malesef spor oyunlarında durum bu,bir spor oyununa 4 sene sunucu desteği verilmesi bence yeterli. 2K neredeyse bir önceki sene çıkan spor oyunlarının sunucularını kapatıyor.
  • EA Access'ten çekmenin mantığı neyse artık...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Değerli bir oyundu. Ignite Engine ile vücuttan bağımsız formaların geldiği ilk oyun. Gerçi Frostbite'in yanına bile yaklaşamaz şu anda ama o dönem için bir başarıydı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Bgrn7

quote:

Orijinalden alıntı: Arnold_sivasta_Ne_GEZER

hayatta para verilmez böyle oyunlara bu haberi duyduktan sonra

Malesef spor oyunlarında durum bu,bir spor oyununa 4 sene sunucu desteği verilmesi bence yeterli. 2K neredeyse bir önceki sene çıkan spor oyunlarının sunucularını kapatıyor.

alan mutlu veren mutlu bana laf düşmez madem vesselam
  • Şu oyunun verdiği keyfi başka hiçbir fifadan alamadım.

• İlk orijinal FIFA oyunumdu, efsanedir.

• zaten es access kullanıyoruz her sene satın almazsan Nisanda bir yenisi kullanımımıza açılıyor zaten bence problem değil

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.