Şimdi Ara

BMW M3 CS, 460 beygir güçle 2018'de geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
1
Favori
967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • BMW M3 CS, 460 beygir güçle 2018'de geliyor
    BMW'nin bu yıl piyasaya sunduğu M4 CS modeli daha sportif olan M4 GTS ile normal M4 arasındaki boşluğu dolduruyor. 460 beygir güçte motora sahip olan araç, 0-100 km/h hızlanmasını 3,9 saniyede tamamlıyor. Alman üretici, M4 sonrası M3 modeline de CS takısı getirmeye karar verdi.

Bimmer Today'in yaptığı habere göre tüm zamanların en güçlü M3 olacak olan M3 CS, 2018 yılında piyasaya çıkacak. Gücünü 3.0 litrelik 6 silindirli turbo benzinli motordan alacak olan otomobil, kardeşi gibi 460 beygir güce sahip olacak. Daha öncesinde M4 CS ve GTS'de olduğu gibi sıradan modele göre daha hafif olması beklenen araç karbon fiber parçaların kullanımıyla sıradan M3'ün 1.605 kg ağırlığından daha hafif olacak.

Bütün bu geliştirmeler ve Michelin Pilot Sport Cup 2 lastikleriyle M3 CS'nin Nurburgring'i 7 dakika 40 saniyeden daha kısa sürede turlayacağı tahmin ediliyor. Araç piyasaya çıktığı zaman 7 dakika 32 saniye ile dört kapılı araçlar pist rekorunu elinde bulunduran Alfa Romeo Giulia QV ile rekabet edecek. 2018'in bahar döneminde satışa sunulması beklenen M3 CS, F80 kasa kodlu son BMW modeli olacak.

• bundan bizene rüyamda bile göremem ben bunu

• 10 sene.sonra 150-160bine 2.eline bineriz. 😆

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • acc04 kullanıcısına yanıt
    ilk e92 kasa çıktığında aynı şeyi ben de söylemiştim(normal versiyonu, m3 değil). Ama şu an görüyorum, o kadar hor kullanılıyor ki bu arabalar. 10 sene sonra temiz kazasız bir modelini bulmak epey zor olur eminim.

• quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

ilk e92 kasa çıktığında aynı şeyi ben de söylemiştim(normal versiyonu, m3 değil). Ama şu an görüyorum, o kadar hor kullanılıyor ki bu arabalar. 10 sene sonra temiz kazasız bir modelini bulmak epey zor olur eminim.

Evet %70-80 i öyledir.

Biz kalan %20 yi hedefleyeceğiz.

Çok temiz kullanıcılar var. Belki piyasa fiyatının %20 fazlasını verip M3 ü M5 i bu kullanıcılardan almak gerekiyor.

Bunlar genelde internet ortamında fan clublarda paylaşım yapan arkadaşlar. Bu arabaları takip edip almak lazım.

• Rüya mı gerçek mi bilemem ama m3, m4 bir yana m5 gibisi yok.

• O zaman 3 serisinin yenilenmesine daha var demek...

• CS takıntısı nedir? Normal m3'den farkı nedir?

• quote:

Orijinalden alıntı: Asami Zdrenka

CS takıntısı nedir? Normal m3'den farkı nedir?

Daha sert ve daha hafif diye biliyorum .

• quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

O zaman 3 serisinin yenilenmesine daha var demek...

Güzel tespit.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ayrton_SENNA

quote:

Orijinalden alıntı: Kerim5100

O zaman 3 serisinin yenilenmesine daha var demek...

Güzel tespit.

Hayır çünkü normal takvimde yeni 3 seneye çıkacaktı. M3 CS çıkacakken bir anda modeli eskitmezler. 2019'u bulacaktır yeni 3 tahminim.
  • Giulia QV
  • BMW o kadar ar-ge ve çalışmalar ile şu arabadan belki 10-15.000 Euro kâr edecek, malum parti ise bu arabadan minimum 150.000€ kâr elde edecek.

Tez konusu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pipoti

BMW o kadar ar-ge ve çalışmalar ile şu arabadan belki 10-15.000 Euro kâr edecek, malum parti ise bu arabadan minimum 150.000€ kâr elde edecek.

Tez konusu.

Eyy BMW Sen Kimsin Yaaa !
  • Zig Zag kullanıcısına yanıt
    Bende bu yorumu arıyordum.

• quote:

Orijinalden alıntı: acc04

quote:

Orijinalden alıntı: hazarRS

Evet %70-80 i öyledir.

Biz kalan %20 yi hedefleyeceğiz.

Çok temiz kullanıcılar var. Belki piyasa fiyatının %20 fazlasını verip M3 ü M5 i bu kullanıcılardan almak gerekiyor.

Bunlar genelde internet ortamında fan clublarda paylaşım yapan arkadaşlar. Bu arabaları takip edip almak lazım.

Kimse bu arabaları sağ şeritte 70le gitmek için almıyor tabiki gazlayacak,zorlayacak vs.

Türkiyede m koleksiyonu olan adamlar bile haftasonu çıkarıp gazlıyor, yanlıyor o yüzden 2.elleri sıkıntı

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• O gözle bakarsan 2lt ve üzeri hacimli hiç bir Bmw yi alamazsın. Adam uslu gitmek için 2lt ötvsi ve mtv si ödemiyor tabi ki.

Buradaki kasıt aracın kötü kullanımı, bilinçsizce yapılan hareketler ve tabi ki ağır hasarlı araçlar.

Tercihim M5 veya M6 olur zira M3 bu konuda daha kötü şöhrete sahip.

• Coupe daha hoş duruyor bu modellerde.

• alfa fena acıtmış sanırım gts yetmemiş cs geliyor. Baktılar gulia'yı geçemiyorlar, bir sonraki aşama yalıtım, donanım vb. ağırlık yapan malzemeleri çıkarıp csl diye piyasaya sürerler.
  • Anca duvar kağıdı yaparız.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.