Şimdi Ara

Doany: 'Tarifeler onay bekliyor' (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
82
Cevap
0
Favori
2.644
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: kain1326

Baglantı ucretı 29 lıraya dusmus ben eylulden berı 59 lırayı taksitle oduyodum sımdı onlar ne olacak

sen aynen ödemeye devam edersin muhtemelen. çünkü hukukta tarihten geriye gidilmez, mantığına aykırı. yeni tarifeden sonra abone olanlar için o.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Backslider

1 nisan şakası heralde

aynen
  • Arkadaşlar ANKARA'da kablo modem nerde satılıyor ???

(alakasız bi mesaj gibi görünüyor ama değil... anladnız siz onu...
    sorum ciddi bu arada... )
  • Dr.Paul Doany biraz çabuk olsan iyi olacak
  • bu tarifeler gerçekleşirse 512 alıp 2 kişi kullanma olayında patlama olmaz mı?
  • Turk telekoma saldırı düzenleyelim :d
  • quote:

Orjinalden alıntı: TµGy

ya 256ları 512 yapsınlar yeter valla ya

Walla biz böyle dediğimiz için üstümüze iyice çıkıyorlar. Otaritemizi koymalıyız ama hiç birimiz bir tepki göstermiyoruz.
  • Tepki mi, biri tepki mi dedi, o da ne. Medeniyetin göstergesi bir kavram olsa gerek seneler once ansiklopedide okumustum, yuce bir kavram olsa gerek. Bildigim kadariyla "tepki" gostermek erdemli toplumun gostergesi.
  • Kablo nete gecmeyi düşünmek lazım sanırım artık.
  • quote:

Orjinalden alıntı: EneRGy.

Kablo nete gecmeyi düşünmek lazım sanırım artık.

Siz düşünebiliyorsunuz..Ya biz ne yapalım burada kablonet yokki olsa hemen geçecem ama

TELEKOM senin
  • Bizim milletimiz tepki gösteremez, ancak oturduğu yerden zırlar durur.
    AKPli şerefsizin anlattığı Atatürk fıkrasına bile hiçbir eylem yapılmadı.
    Bizim milletimiz eylemin-tepkinin ne olduğunu bilmiyor ancak oturduğu yerden muhalefet ediyor.

1-Dünyada hangi ülkenin kurucusuna dil uzatsanız milleti tepkisiz kalır?
    2-Dünyada hangi millet telekomun satılmasına ve bununla beraber general telefonlarının dinlenmesine
    tepkisiz kalır?
    3-Dünyada hangi millet madenlerinin haraç-mezat satılmasına tepkisiz kalır?
    4-Dünyada hangi millet yaşanan birçok hastane skandalına tepkisiz kalır?
    5-Hangi millet dünyanın en pahalı internetini kullanmaya tepkisiz kalır?

Cevap : Malesef bizim milletimiz...
  • ya 256 sınrsz hariç her tarifede kabo internetten ucuz yapılmış. telekom resmen türksatı düşünerk hazrlamış bü tarifeyi. ama ben türksattan eylül ekimde 2. bi indirim bekliyorum. dijital yayına geçilirse kablo internet 20 mbit lere ulaşacak. ve 2007 içinde olacağı söyleniyor. test yayınları halihazırda yapılıyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: OstotheK

Tepki mi, biri tepki mi dedi, o da ne. Medeniyetin göstergesi bir kavram olsa gerek seneler once ansiklopedide okumustum, yuce bir kavram olsa gerek. Bildigim kadariyla "tepki" gostermek erdemli toplumun gostergesi.

Bu biraz da fizikle ilgili hocam...

Etki olmadan tepki olmaz, tepki olmadan internet ucuzlamaz, birileri çıkıp (o biz oluyoruz) bir şeyler yapmazsa bu ttnet Türkiye'yi sömürmeye devam eder.

ttnete koca bir , DH Ailesi olarak.
  • telekomu satanlara da bizi bu 256k 'ya mahkum edenlere de yazıklar olsun
  • quote:

Orjinalden alıntı: FrEaK35

bu tarifeler gerçekleşirse 512 alıp 2 kişi kullanma olayında patlama olmaz mı?

ilginc bir yaklaşım, o zaman ağı paylaştıranlarda artış olmasın diye 128'e düşürsünler bizi...
    hız yüksek fiyat'ta makul olduğu zaman o paylaştıranlar otomatikman azalıcaktır.
  • söylemek istediğim 512 fiyatı 256 fiyatının 2 katıyken bu hızlar için böyle bir durum mümkün değildi. yani aynı oranda indirimi 256ya da yapmayacaklarsa sadece 1 kişiyle anlaşıp 512 almak daha mantıklı hale gelir
  • evet bencede 512 kbps yi fiyat olarak aşağı çekip 256 knın fiyatına dokunmazlarsa hattı paylaşmak için çanak tutmuş olurlar resmen.
  • Arkadaşlar gerçekten TT'ye tepki vermek istiyorsanız (imkanı olan tarifeyi filen beklemeden) kabloya geçsin derim.
    TT özel bir şirket olarak ancak müşteri kaybedip rekabet koşullarını yaşarsa bence fiyat kırmayı düşünür.
    Elinde gerçekten imkan varken Kabloya geçmeyip de bir de TT'den şikayet edenlerin samimiyetinden şüphe ederim.

Ben mesala haftada iki kere Türksat Kablo'ya internetten dilekçe veriyorum. (Bölgemde kablo olmadığı halde)
    Adamlar her seferinde dilekçeme cevap verip Kablonun da aslında TT altyapısı üzerine kurulduğu TT yatırım yapmayı istemezse ellerinin bağlı olduğunu söyleyerek özür diliyorlar
    Basına TT haksızlığa uğruyorum filan diyor ama gerçekte durum böyle mi acaba ?
    Yoksa rakiplerinin önünü bir tekel olarak sinsi bir şekilde kesiyor mu?
    Takdiri size bırakıyorum
  • bu özel şirkete tepkiler şurda satılalı 1 yıl oluyor adeta katlandı cığ gibi büyüyor altyapı olan biyer imkan varsa düşünmesin türksat kabloya gecsin biz türk vatandaşı halkı olarak teörist bir arap ülke kalkınacak diye fahiş fiyata hizmet alacak kişiler değiliz bunu gitsinler ıraka yapsınlar suriyeye yapsınlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: Backslider

quote:

Orjinalden alıntı: kain1326

Baglantı ucretı 29 lıraya dusmus ben eylulden berı 59 lırayı taksitle oduyodum sımdı onlar ne olacak

sen aynen ödemeye devam edersin muhtemelen. çünkü hukukta tarihten geriye gidilmez, mantığına aykırı. yeni tarifeden sonra abone olanlar için o.

[hh

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi enltxva -- 7 Mart 2007; 0:37:29 >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.