Şimdi Ara

WhatsApp'a YouTube entegrasyonu geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
586
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • WhatsApp'a YouTube entegrasyonu geliyor

WhatsApp son birkaç ayda birçok yeniliğe sahip oldu. Ortaya çıkan yeni bir sızıntı ise şirketin YouTube entegrasyonunu test ettiğini gösteriyor. Yani yakında WhatsApp, YouTube videolarını uygulamadan ayrılmadan izlemenize olanak sağlayacak.

Yeni özellik, uygulamanın iOS platformu için yayınlanan WhatsApp beta sürümünde tespit edildi ve kullanıcıların resim içinde resim modunda YouTube video bağlantılarını oynatmasına izin verecek. Ekranda görünen yüzer pencerenin çimdikleyerek yakınlaştırma hareketi kullanılarak yeniden boyutlandırılabileceğini belirtelim.

Ayrıca uygulama kullanıcılara videoyu tam ekran modunda açma ve sohbet penceresini gizleme seçeneği de sunacak. Bu özelliğin Android kullanıcıları için ne zaman kullanıma sunulacağı konusunda ise henüz bir bilgi yok.

Ayrıca Bkz.HTC telefonlardaki klavye reklam göstermeye başladı [Güncellendi]
    Şirket, son birkaç ay içinde mesajlaşma platformunda birçok yeni değişiklik yaptı. Kısa süre önce iOS kullanıcıları için "Gece Modu" isimli kamera özelliği kullanıma sunulmuştu. Yeni özellik kullanıcıların uygulama içindeki kamerayla gece karanlığında daha parlak ve net fotoğraf çekmesini sağlıyor.

Ayrıca WhatsApp geçtiğimiz günlerde, tüm dosya formatlarını paylaşacak şekilde güncellendi. Kullanıcılar artık platform üzerinden APK dosyaları ve sıkıştırılmış klasörleri paylaşabiliyorlar. Android kullanıcıları maksimum 100MB boyutunda dosya paylaşabilirken, iOS kullanıcıları için sınır 128MB olarak belirlenmiş durumda.

• Android de zaten çift pencere olayı var ama ios için iyi olmuş
  • quote:

Orijinalden alıntı: Saldırgan Gamer

Android de zaten çift pencere olayı var ama ios için iyi olmuş

Cift pencere baska bisey picture in picture ayri bisey.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

quote:

Çift pencerenin farklı olduğunu bende biliyorum fakat benim dediğim zaten çift pencere ile de aynı olay kullanılabiliyorken android için pek de değişen bir şey olmaz fakat ios da böyle bir olay olmadığı için asıl yenilik ios a gelmiş olur
  • WhatsApp artık iyice hantallaşmaya, Facebook Messenger'a dönmeye başladı. Birkaç seneye kalmaz yerini yeni gelecek sade ve iyi bir alternatife bırakmak zorunda kalabilir.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: reshthesucker

quote:

Çift pencerenin farklı olduğunu bende biliyorum fakat benim dediğim zaten çift pencere ile de aynı olay kullanılabiliyorken android için pek de değişen bir şey olmaz fakat ios da böyle bir olay olmadığı için asıl yenilik ios a gelmiş olur

Ben de diyorum ki farkli seyler. Islevleri farkli. Sonuclari farkli. Gereksinimler farkli. Bi isi tek uygulamayla yapmakla iki uygulamayla yapmanin arasinda fark var. Konu uygulamanin ekledigi bi ozellik senin bahsettigin os ozelligi. Laf olsun diye yapilmis bi yorum. Ama burasi forum ozgur bi ortam isteyen istedigi yorumu yapar bik bik bik

• Windows phone ne kadar dosya gönderiyor

Windows phone sayfasında bahsedilmiyor bu haberde

• Whatsapp’ın sevilen yüzü; sade, pratik, seri ve net olmasıydı. Hantallaştırmaya lüzum yok görüşündeyim. Msn messenger’ın kapatılma kararı alınmadan önceki hali geldi aklıma. Son hali içerik dola dola uzay mekiği gibi olmuştu. Whatsapp’dan daha büyük bir efsaneydi ve artık yok. Demek istediğim bazı şeylerin klasik ve basit olarak kalması kitlesini korumasını sağlayabilir. Bu gelen özellik tabiki kullanılabilir bir özellik fakat zamanla şişmesinden korkuyorum. Facebbok messenger kaç kişi kullanıyor ordan belli.

• Abuk subuk şeylerle şişirmesinler millet sade seviyor işte

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bir özellik. Gelsin kullanalım.

• Yapmayın kardeşim yapmayın. Whatsapp ın özelliği sade ve hızlı olmasıdır. Massenger gibi yavaş olursa kimse bakmaz yüzüne

• Hiç sevmediğim bir olay. Linke tıkladığım an o linkteni sitenin uygulamasına gitmesini istemişimdir hep. Kendi içinde açıldığı zaman hiç sevmiyorum, giriş yapmamış oluyorsun falan dizaynı da kötü oluyor. İnşallah sevilmez ve gelmez bu özellik.
  • Telegram da hepsi var ve kasmıyor aslında chromeu kullandığı için loginde oluyor.

• Telegram'da senelerdir olan özellik.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.