Şimdi Ara

Need For Speed: Payback için ön siparişe özel grafik

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Need For Speed: Payback için ön siparişe özel grafik 

Need For Speed hayranlarının merkalı bekleyişi sürüyor. Electronics Art tarafından Kasım ayında satışa sunulacak serinin yeni oyunu Payback için ilginç bir detay ortaya çıktı. Daha önce farklı stüdyo ve dağıtım şirketlerinin ön sipariş ilgisini arttırmak için bir takım kampanya ve promosyonlar yaptığına tanık olmuştuk. Need for Speed: Payback için de böyle bir planlamaya girişen Electronics Art, oyun dünyasında ilk defa ön siparişe özel grafikler vaad ediyor.

Oyunu çıkmadan önce ön siparişle satın alacak yarış tutkunları ilk olarak "Platinum Car Pack" isimli araba koleksiyonuna sahip olacak. Bu paket içerisinde Nissan 350Z 2008, Chevrolet Camaro SS 1967, Dodge Charger R/T 1969, Ford F-150 Raptor 2016 ve Volkswagen Golf GTI Clubsport 2016. İlginç olansa yine sadece ön sipariş oyuncuları bu özel araçlarla birlikte mavi lastik dumanı efektiyle oynayabilecekler oyunu. Gerçekten ilginç çünkü ilk defa büyük bir yapımda erken satın almaya yönelik böylesi bir grafik ayrıcalığı veriliyor. Dünyanın en güçlü bilgisayarına sahip olsanız bile, ön sipariş yapmadıysanız bu efekti göremeyeceksiniz.

Listelere 100 dolar gibi bir fiyatrla giriş yapan Need For Speed: Payback için pek çok kullanıcı bağımsız incelemeleri görmek, oyunun kendisini kanıtlamasını isteyecektir. Ancak diğer taraftan bu yeni satış modeli başarılı olursa eğer, diğer stüdyo ve oyun yapım şirketlerinden de benzer şekilde, hızlı davranana ayrıcalık tanıyan grafik özelleştirmeleri görebiliriz.

• Çok da ilginç bir şey değil mavi duman olsa ne olmasa ne.

• EA'ın neden en kötü şirket olduğunun kanıtı niteliğinde bir haber.

• Hem ön siparişe ayrıcalık, hem de oyun 100 dolar. Asıl garip olan kısım zaten oyunun 100 dolar olması. Bir de dlclerle o fiyat nerelere varır kim bilir...

• 100 dolar mı? dehassektörsünler ordan.

• Tahmin edeyim (haberi okumaya gerek bile yok) özel siparişte season pass yok.

Bu dlc mevzusu ilk simsde görmüştüm sonra iyice yaygınlaştı sonra season pass çıkardılar ama sonra borderlands gibi bazı dlcler season pass'e dahil olmadı. Şuan ise özel teklif, altın sürüm, ultimate sürüm çıkarıyorlar. Ana oyun hep 60 dolar ama firmalara yetmiyor 60 dolar anlaşılan bir iki kıytırık şey ekleyip 100 dolardan satıyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnşallah tutmaz yoksa düşünsenize... Battlefield'da Demolition yok, Battlefront'ta lazerler görünmüyor falan tövbe yarabbi

• He he he he bende veriridim 400 tl bu oyuna. Ne amaçlıyor bu ea anlamadım gitti.

• hepten uçtu bunlar...

• En son aynı şeyi Nvidia kartları için özel yapmışlardı fakat sonu kötü gitmişti. Bu sefer daha kötüsünü yaparak ön siparişe koyuyorlar tam salakça bir şey millete nasıl ön sipariş yaptırabiliriz diye düşünüyorlar çünkü oyunları beş para etmez. Dünya kadar DLC çıkacağı belli oldu. NFS ölmeye mahkum artık....
  • Almayın oyunu zaten bu fiyatla çoğu kişi alamaz.Eski NFS oyunlarını hala oynayan biri olarak daha fazla bu seriyi uzatmamalarını diliyorum.Karşılarına düzgün bir yarış oyunu çıksa da güzel bir şeyler oynayabilsek.

Oyun sektörünün popülerliği ile ağzına sıçılması birlikte ilerliyor nedense.Özellikle pc tarafına söylüyorum bunu yazık ediyorlar çoğu oyunu.Mesala bi Tom Clancy Division almıştım geçen sene tanıtım efsane herkes çok üst düzey bir şey bekliyor sonuç hüsran 40 saat oynadım daha da oyunu açmadım.Bunun gibi örnekler gittikçe çoğalıyor.Ön siparişe aldanmayın!

• EA kendi ayağına sıkacak heralde bi lastik dumanı için ön sipariş nedir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • zamanında mobil için dead trigger oyununda, eğer tegra işlemciniz varsa özel grafiklerle oynuyordunuz. Birkaç ay sonra bütün telefonlarda oynanabilir hale gelmişti. Bunun da sonu böyle olur eminim ancak o kadar gereksiz bir özellik ki, mavi duman olsa ne olmasa ne. Ayrıca araç paketi de efsaneymiş, verdikleri 'özel' araçlar, neredeyse bütün oyunlarda kariyerin başında verilen standart araçlar.

• DLC denen illeti oyun dünyasının başına ilk olarak tebelleş edenler de bunlardı, şu son gudiklikleri hiç ama hiç şaşırtmadı bu bağlamda. (Y)

• peki oyunu almadan sadece mavi dumanı alabilir miyiz?
  • O bu değil de halen NFS oynayan kaldı mı?
  • Yine b. ödülünü bu sene alacak gibi :D

• çok abartmışsınız yok özel grafik falan yalandan bir customize ögesi çok lazımdı sanki

ayrıca 100 dolar fiyat nereden çıkıyor oyun 60 dolar deluxe ı 80 dolar bu ne biçim haber yav
  • Yalnız bi şey diyim mi? Mavi duman ekstra grafik falan değil ki, araba lastiğindeki bi özellik.

• birde saf gibi millet atlamış hep pes doğrusu bu kadar saf olmayın gaza gelmeyin böyle okuduklarınızla
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.