Şimdi Ara

Turkcell T80 kutu açılışı ve ön inceleme videosu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
794
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell'in kendi markasını taşıyan yeni akıllı telefon modeli T80'in detaylı ön incelemesini gerçekleştirdik. ZTE Blade V8'i baz alan ve Turkcell yazılımlarıyla gelen T80'i aynı zamanda kutusundan çıkarıyor ve aksesuarlarına yakından bakıyoruz. 

• tam çöp... 2 gb ram/ 16 gb rom.. fiyata bak..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vitekop -- 14 Temmuz 2017; 10:48:35 >
  • 999 liradan sonrası fazla.

• satış fiyatı 139$ (495 TL - güncel kur ) fiyatı olan cihaz ülkemizde 1299 TL
    düşünsenize 500-600 tl vererek bu cihazı alabildiğinizi.

• KA-SI-YOOOOR!!!!

• bu telefonu ZTE olarak mağazada görmüştüm sanırım. şarj girişini önce type-C sandım ama dikkatli bakınca sadece çerçeve type-C formunda, içine micro usb oturtulmuştu, yanlış hatırlamıyorsam??*
  • Bence ön inceleme yeter. Detaylı inceleme yaparsanız; parası olmayıp da taksitle önüne gelen telefonu alan adamın bile vazgeçmesine sebep olursunuz. Detaylı inceleme videosu yayınlamamak için Turkcell'den para talep edin Reklamcılıkta çığır olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yuh yani fiyata bak.750 civarı olsa neyse de.

• -Selamınaleyküm
    -Aleykümselam amca hoşgeldin
    -evladım ben telefon alacağım ama taksitle alacağım sizde taksit var mı?
    -var amca olmaz mı en doğru yere geldin.Ayrıca dünyanın en yeni telefonu olan türkcell t80 yeni geldi geldi amca ondan (kakalayalım)verelim sana.
    -Kaç para?
    -amca normalde peşin fiyatı 1299 lira ama şimdi kampanya var peşin fiyatına 24 ay taktle (iteliyoruz)verebiliyoruz.
    -yok evladım 24 ay çok 6 ay olsa yeter ama daha ucuz bir şey yokmu?
    -amca bu telefonu türkcell müşterilerimize özel olarak yaptırıyor.bunun ayarında samsunglar ayponlar elciler 2500-3000 lira.enyeni teknoloji bu telefonda al sen bunu 10 sene telefon almazsın.android işlemcili çift kamera var amca daha bir çok özellik var.

amca sormadıkça tarife ücretinden bahsedilmez.
    amcanın bir elinde yeni telefonu diğer elinde poşet içinde telefonun kutusu evinin yolunu tutar.
    Evinde de az çok bu işlerden anlayan biri yoksa ne aldığını! hiç bir zaman bilmeyecek garibim.

• Tırtsel hala şu ZTE den vazgeçemedi.

• Bir arkadaşımın babasına ne idüğü belirsiz bir şey kitlediler 2 ay sonra bozuldu. Servise gitti yapmadılar mükemmel Turkcell'de kendi sattığı cihaza sahip çıkmadı. Git mahkeme heyetinden iade için belge al dediler öyle böyle derken arada kaynadı gitti. THK sonucuda olumsuz çıktı. Aman bu cepcilerden uzak durun.

• net bişey varsa bu cihazın çöp oluşudur :)

• Yurtdışı fiyatı (4Gb ram 64Gb rom) 200 dolar(700-750) civarında.. Turkcell'de tutturabildiğine kitlesin burda..

• Markası Turkcel T80, üreticisi ZTE, sarj cihazı ZTE, telefonun üzerinde Turkcell T80 yazıyor, çorba yapmışlar bu telefonu :D
  • t60 ne verdiki bu versin al çöpe at.t60 ı eşime aldım 2 yıldır yemediğim fırça kalmadı taksidi biter bitmez yeni samsung alıp bunu çöpe atacağım.

• evde çöpe atacak bir şeyler bulamıyorsanız, tam size göre.

• Acaba yabancı bir ülkede cep telefonu üreten/çıkartan bir firma kendi vatandaşını bizim kadar kazıklayabiliyor/kandırabiliyor mu merak ettim doğrusu?

• Görmemişin oğlu olmuş tutmuş ön kameraya 13 megapiksel yazmış.

• Beş para etmez

T50 turbo rezilliginden sonra bir daha asla almam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi İbrahimEsad -- 16 Temmuz 2017; 4:53:51 >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.