Şimdi Ara

Yerli haber uygulaması Bundle, yurtdışında da ilgi görüyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
240
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yerli haber uygulaması Bundle, yurtdışında da ilgi görüyor

Bundle; Türkiye'den ve dünyadan haberleri kullanıcılar için derliyor. Sayfalar içerisinde boğulmadan tek bir akışta popüler haberleri bir araya getiriyor. Bundle, çeşitli kategorilerdeki en popüler RSS, Twitter, Instagram ve Youtube kanallarından beslenerek kullanıcılarına sıra dışı bir haber okuma deneyimi sunuyor. Bununla da kalmıyor gün içerisinde önemli bir haber olduğunda kullanıcıya bildirim atıyor.

Ayrıca Bkz.Facebook, Messenger sohbetlerinin arasına reklam yerleştirecek

Uygulama daha önce App Store ve Play Store tarafından birçok farklı yerel mağazada "En İyi Uygulamalar" arasında gösterilmiş ve Google tarafından Editörün Seçimi ünvanını elde etmişti. Bundle kez App Store editörleri tarafından Almanya'nın en sevilen uygulamaları arasında gösterildi.

Uygulamada 17 Ülkeden 8000'in Üzerinde Haber Kaynağı Bulunuyor

Toplam 1,5 milyondan fazla indirmeye sahip Bundle, 17 ülkeden 8000'in üzerinde haber kaynağına sahip. Bundle'ı iOS cihazlarınıza buradan, Android cihazlarınız için de buradan indirebilirsiniz.

• 1 aydır kullanıyorum gayet güzel yalnız bazen takip etmediğiniz yerlerden içerik verebiliyor. Mesela yazılarını görmek istemediğim yazarlardan içerik görebiliyorum işaretlemediğim halde.

• Kesinlikle mükemmel uygulama.. Bu uygulama sayesinde . şok şok şoklardan felan kurtuldum...

• Kullanmayan kesn denesin derim, çok beğeniyorum

• Bir ara bende kullandım sonra sildim,kullanmayı bıraktım.

• Valla ben play gazete iygulamasini kullaniyorum gayet memnunum.

• Almanya'da da bizimkiler kullanıyordur. Flipboard ile mantık olarak tamamen aynı.

Yine de başarılı olması pazarın gelişmesi açısından önemli.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alperenxx

Boş ,gereksiz , saçma sapan yorum atmayı ne seviyorsunuz.Mağazalardaki en iyi uygulama.

Yav he he.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence, çöp demeden önce kullanmalısınız.Ben bir yıldır kullanıyorum ve sadece ilgi alanıma göre haber kanallarını okuyabiliyorum. Türk bir geliştirici olduğunu duyunca, gerçekten çok sevindim.Bir haber uygulamasında daha ne olabilir...Yazılım, bu ülkenin en eksik kaldığı alanlardan biri bence htcnin blinkfeedini tokatlar.

• Sade ve kullanıslı bir uygulama. En iyi özelliğide önemli gelişmeleri bildirim olarak yansıtması (3-4 dakika gecikse bile). Gece modu, Kaydetme de iyi olan özelliklerinden...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.