Şimdi Ara

Turkcell T80 lanse edildi: İşte detaylar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
0
Favori
1.322
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Turkcell kendi markası altında sunduğu yeni telefonu T80'i duyurdu. ZTE Blade V8'in, Turkcell yazılım ve servislerini içeren versiyonu diyebileceğimiz telefonu ve detaylarını, Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan'a sorduk. 

Bu arada merak edenler için Turkcell T80'in satış fiyatı 1299TL olarak açıklandı. Donanım olarak orjinal modele göre beklenti altında kalan en önemli konu, 3GB RAM - 32GB depolama yerine, 2GB/16GB konfigürasyonunun tercih edilmiş olması. Diğer detayları ve görüşlerimi ön inceleme videosunda sizlerle paylaşacağım sevgili dostlar. 

• bu çöpe 1300 lira vereceklere acıyorum. valla acıyorum. akıl fikir versin.

• tam çöp olmuş..
  • Basılı gazetede yer alan haberlerdeki başlık : Turkcell'den dijital devrim! Turkcel T80 ve Turkcell VR...

Dijital devrim?

• quote:

Orijinalden alıntı: GylR?

Basılı gazetede yer alan haberlerdeki başlık : Turkcell'den dijital devrim! Turkcel T80 ve Turkcell VR...

Dijital devrim?

devrim tabiki. giriş seviyesi telefonun en dibi bu cihaz. hoş buna cihaz denmez ama neyse, en azından emeğe saygı diyoruz. buna 1300 lira istemek devrim değilse nedir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi murdocklawless -- 12 Temmuz 2017; 10:39:30 >
  • Gecen sene SD200 islemcili telefonlari hayli ilgi gorunce devam ettirelim demisler demekki. Ortaligin... kasip kavurur bu tel

• SD400 2GB/16GB Tam bir çöp hemde pahalı bir çöp. O fiyata orta seviye samsung alırsın

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9.55'de adam bariz yalan söylerken çıkan ses... Turkcell hangi cihazına bi sonraki güncellemeyi vermiş allasen... Bu cihazda almayacak tabiki güncelleme.

• Operatör cihazı bedava verse istemem.. Bu adamlar gerçekten teknolojiyi takip etmeyen bir halttan alamayan insanlar mı yoksa bilerek mi böyle saf ayağına yatıyorlar...

Erdi bey size de yakıştıramadım doğrusu, siz bari böylelerine fırsat vermeyin

• T60 ım var iki yıldır güncelleme almıyor buda hiçbir zaman almayacak,
    Sürekli şebeke kaybediyor arayanlar ulaşamıyor arayamıyorsun, nasihat harici hiçbir çözüm getirmiyorlar mahkeme yolu açık diyorlar, 1100'e xiaomi mi5 prime gibi 64gb lık bir makina varken buna kesinlikle 1300 vermeyin veya orta seviye samsung fark etmez, son pişmanlık fayda etmiyor.

• Tel vasat yazilim vasat fiyat cok uye ban konu kilit

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bunu dursun özbek bile almaz alırsa da 1750 den bir kuruş aşağı vermez (Galatasaray lıyım)
  • Geçen sene önceki model için demiştim yine aynısını yazacağım:

Çöpe atsan çöp kirlenir!

• Erdi Özüağ'ın röportaj sırasında iç sesi:

"Yav he he.."

:)

• Erdi'ye kızan arkadaşlar haksızlık yapmış,Görevi piyasada olup biteni son kullanıcıya iletmek ürün çöp olsa bile kaldıki turkcell benim için güvenilir bir firma değil ağzıyla kuş tutsa istemem,bu arada düşüncemi pekiştiren Turkcell Genel Müdür Yardımcısı Murat Erkan kendisini hiç tanımam ama kusura bakmasın hiç güvenilir bir şahıs olarak göremiyorum,buda turkcell'den iyice uzaklaşmamı sağlıyor.

• buraxus kullanıcısına yanıt
    sen git bunu al o zaman. güle güle iyi günlerde kullanman dileğiyle.
  • T50 kullanmış biri olarak diyorum ki; Bu çöplerden uzak durun. Operatör telefonu almayın, aldırmayın.

T50'yi aldığımda 1 sene dahi aralıksız kullanamadım. 3 kere aynı pil sorunu yüzünden servise gönderdim 1.5 sene içinde. En son yine aynı sorundan bozulduğunda, direk Tüketici Hakem Heyeti'ne başvurdum ve birkaç ay sonra telefona verdiğim 700TL'yi geri aldım. Tüketici Hakları benim lehime karar vermesine rağmen, parayı da zorla geri aldığımı belirteyim. Yani söverek sayarak zorla. Uzak durun bu çöplerden. Gidin General Mobile falan alın. Hiç değilse muhattabınız olur. Yazılım güncellemesi falan alırsınız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ambarad -- 12 Temmuz 2017; 14:41:51 >
  • bu çöpe 1300 tl vereceğime gider Mİ5 alırım bir arkadaşın dediği gibi bu paraya buna cihaz demek abest olur :D

• Facebook'a daha rahat girebilmek için ilk defa Android telefon alacak 48 yaşında telefon piyasasını takip etmeyen ve "almışken iyisini alayım, türkselin en iyi telefonu buymuş" diyecek olan amcalara yönelik bir aygıt olmuş. böyle amcaları görürseniz uyarın, sevaptır.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.