Şimdi Ara

Spider-Man: Homecoming gişedeki yolculuğuna müthiş başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
697
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •  Spider-Man: Homecoming gişedeki yolculuğuna müthiş başladı
    Marvel ve Sony ortaklığında çekilen ilk Örümcek-Adam filmi olan Spider-Man: Homecoming (Örümcek-Adam: Eve Dönüş), geçtiğimiz cuma günü gösterime girdi. Marvel sinematik evreninde geçen ilk Örümcek-Adam filmi olan Homecoming, sinemaseverler tarafından ilgiyle karşılandı.

Hem ABD'de hem de ABD dışında sinemaseverlerden yoğun ilgi gören Spider-Man: Homecoming, vizyondaki ilk haftasonunda gişede müthiş bir performans sergileyerek tüm beklentilerin üzerine çıktı.Vizyona girmeden önce, ABD'deki ilk haftasonunda 90 - 100 milyon aralığında bir gişe hasılatı elde etmesi beklenen film, ABD'de 117 milyon dolar hasılat elde ederek beklentilerin üzerine çıktı.

Özellikle Uzak Doğu ve Güney Amerika ülkelerinde büyük ilgi gören Spider-Man: Homecoming, vizyonadaki ilk haftasonunda ABD dışında 140.5 milyon dolar hasılat elde etti. Böylece filmin dünya genelinde gişe hasılatı 257 milyon dolara ulaştı.
     Spider-Man: Homecoming gişedeki yolculuğuna müthiş başladı

Marvel ve Sony anlaşmasının detayları ortaya çıktı

Bu arada Marvel ve Sony arasındaki anlaşmanın detayları da ortaya çıktı. Filmin 175 milyon dolarlık prodüksiyon bütçesini ve tanıtım masraflarını Sony karşılarken, filmde kreatif kararlar ve yapım aşaması Marvel'e emanet edildi. Buna karşılık Marvel gişe hasılatından herhangi bir pay almayacak ancak Örümcek-Adam ürünlerinden elde edilen gelir Marvel'e gideceği için şirketin buradan önemli bir kazanç elde etmesi bekleniyor. Zira yeni filmin çıkışı ile birlikte Örümcek-Adam'ın lisanlı ürünlerine talebin bir hayli artması bekleniyor.

Öte yandan Marvel belki de en sevilen karakteri olan Örümcek-Adam'ı Marvel sinematik evreninde kullanmaya devam edecek. Bir yandan Homecoming ile başlayan yeni üçlemede sinemaseverlerin karşısına çıkacak yeni Örümcek-Adam, bir yandan da Avengers: Infinity War ve Avengers 4'te boy gösterecek.

• Tabi başlayacaktı. Beklenenden çok daha iyi bir Spider-Man filmi :D

• Böylesi en mantıklı çözüm oldu.

Sony solo filmlerde parayı kırar Marvel da ortak filmlerde kullanır filme olan ilgiyi arttırıp parayı kırar hemde MCU Spidey den mahrum kalmaz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oyuncaktan çok deli para kazanıyorlar diye biliyorum. Zaten anlaşma gereği Avengers filmlerinde falan da kullandıkları için her açıdan epey kârlı oluyor.

• Zaten bu filmin serisi genelde 700 milyon civari hasilat yakaliyor ekstra basarili sayilabilmesi icin bu rakamin uzerine cikmasi gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 13 Temmuz 2017; 7:43:28 >
  • film diğer serileri gibidir gittik ama örümcek adamı bu kadar tiye alan bir bölüm görmedim. Resmen yerden yere vurmuşlar. Fİlm örümcek adam değil örümcek çocuk olarak isimlendirilseydi kesin gitmezdik. 10/4,5
    berbat ötesi olmuş...

• Nerede o eski spider man filmleri.. Aaah ah...

• Filmi burda beğenmeyenler varmış şaşırdım giderken büyük beklentim yoktu ama gerçekten çok komik bir film olmuş ben çok beğendim zaten çok güzel yorumlar alıyor genel olarak. Bence şuana kadar yapılan en güzel spiderman filmi olmuş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence izleyin...inceleme yapan TALHA AYNACI

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karaköy_soğancısı -- 12 Temmuz 2017; 11:35:17 >
  • Samimi olarak söylüyorum 5 kuruş etmez... verdiğim paraya yazık oldu...

• örümcek adam çizgi romanını takip edenler ve yaşı biraz ilerlemiş arkadaşlar için söylüyorum, bence beğenilecek bir film değil. ama örümcek adamı hiç bilmeyenler için eğlenceli bir gençlik filmi olmuş denilebilir.
  • Bence mükemmeldi yine böyle amcası ölecek filan bekliyordum ailesine saldıracaklar filan alışılmış bir senaryo bekliyordum ancak farklı gelince daha güzel oldu. Oldukça komik olmuş özellikle en son sahne (filmin baya sonu yani bitişin de bitişi diyelim izleyen anlamıştır) kostüm olayı da mükemmel olmuş

• Ergen filmi desem ergenlere hakaret olur mu bilmiyorum, anaokullu filmi.

• Böyle mal filmler nasıl böyle gişe yapıyorlar anlamıyorum. İnsan bu kadar mı zevksiz olur.

• Bir Marvel Klasiği . Başarılı senaryo harika grafikler tabi ki Sony daha ne olsun seri rekorunu kırabilecek bir film bence 800 milyonu zorlar.

• başka film izleyin benden söylemesi.

• Örümcek adamın fazla basitleştirildiğine katılıyorum ama berbat da değildi.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • batman ve spider-man dışında pek takip etmiyorum bu süper kahramanların filmlerini. bi ara bakarız.
  • Film izlediğim en EZİK örümcek adam filmiydi. Böyle olduğunu bilsem gitmezdim. Merak ettiğim için gittim. Zaten gişedeki yolculuğuna iyi başlamış olsa da onlar da iyi olduğunu zannedip giden ama çoğu beğenmeyen kişilerdir...

• Nerde ilk filmdeki reyiz. Şu son 2 tip okadar itici ve rolle alakası yok ki spider mandan tiksindim

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.