Şimdi Ara

Yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7'de işler yolunda

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7'de işler yolunda

Samsung, geçtiğimiz hafta Güney Kore'de Galaxy Note FE'yi piyasaya sürmüştü. Yerel raporlara göre birkaç mağazada stokları tükenen akıllı telefon, başarılı bir grafik çiziyor. Kore Times kaynaklı haberlere bakılırsa toplam 400.000 adet stoğa rağmen yenilenmiş Samsung Galaxy Note 7'yi bulmak son derece zor. Yani deyim yerindeyse phablet ülkede peynir ekmek gibi satıyor.

İlk satış rakamlarına bakılırsa, Note FE'nin en çok siyah ve mercan mavisi renkeri tercih ediliyor. Samsung cihaz tamamen tükendikten sonra stokları tazelemeyeceğini ve ülkede cihazı tekrar satışa sunmayacağını söylüyor. Ancak cihazın dünya genelinde piyasaya sürülme planları da var. İçeriden gelen bilgilere göre telefon bu ayın sonuna kadar diğer ülkelerde satışa sunulabilir.

Ayrıca Bkz.Microsoft Office'in varsayılan yazı tipi "Calibri" yolsuzluk davasını çözdü
    Şu anda Samsung Note FE'nin Güney Kore'de yaklaşık 610$ karşılığında satıldığını belirtelim. Bu da orijinal modelden 250$ daha ucuz olduğu anlamına geliyor.

Patlama vakası yok

Note 7 ile neredeyse aynı olan Samsung Note FE'de şu ana kadar herhangi bir patlama olayı yaşanmamış durumda. Note 7 aşırı ısınan bataryası nedeniyle piyasadan toplanmıştı ancak Samsung bu sefer benzer sorunlar yaşamamak için FE'de 3200 mAh kapasiteli bir pile yer verdi.

Bunun dışında, FE orjinal model gibi 1440x2560 piksel çözünürlüğe sahip 5.7 inç ekranla geliyor. Cihazda ayrıca sekiz çekirdekli Exynos 8890 işlemci, 4 GB RAM ve microSD kart desteğiyle 256GB'a kadar yükseltilebilen 64GB depolama alanı var.

Note 7'nin gerçek halefinin birkaç ay içinde piyasaya çıkması bekleniyor. Eylül ayının ikinci yarısında piyasada olması beklenen Note 8'in 6.3 inç ekran ve S8 benzeri bir tasarıma sahip olacağını iddia eden raporlar yayınlanmış durumda. Bazı kaynaklar ise cihazın Ağustos ayı sonunda yani Eylül başındaki IFA fuarından hemen önce tanıtılacağını söylüyor.

• Belliydi zaten satacağı, çok güzel telefon.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence de diğer ülkelerde satılacak yoksa o kadar değişiklik zahmetine girmezlerdi

• Note 8'in çıkış fiyatını düşünürsek bu model güzel bir alternatif olacaktır.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Patlama vb. olayı olmasaydı, piyasaya sağlam damga vuracak bir telefondu. Tasarım, olsun donanım olsun ama olmadı.
  • Parmak izi okuyucu olmasi gereken yerde.

• Bekliyorum bu modeli tr de bakalim kactan cikacak eylule kadar kalirsa avrupadan alirim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Note serisinde o infinity display olayına girerlerse o iş olmaz,note serisi ciddi bir seri hiç gerek yok.

• tasarımı güzel ama çerçeveli modeli de olsun isterdim
  • samsungun telefonlari patlamayinca isler yolunda diyoruz artik

• Çok sevilen telefon,inşallah ülkemize gelir.

• Ülkemiz de satışa sunulursa note 5'imi satıp bunu almayı düşünüyorum..

Tabii fazla uçuk rakam olmazsa. :D
  • Fırıncı küreği gibi s8 lere benzer bir note 8 yaparlarsa daha çok beklerler.Sırf tipinden dolayı almadım s8 serisini...

• Bu cihazdan istemiştim s8 i almadan evvel satılsa gözüm kapalı alırdım. Ekran kaleminin havası yeter . Ama nasip s8 miş. Note 8 i bekleyebilirdim aslında ama ateş pahası olacak bütçem yetmez maalesef ona .

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Teknoloji üreten ülkenin şanslı insanları... Güney Korelilere çok imreniyorum.

• türkiyeye gelse 3000tl aşa olmaz çükkü note5 2400tl :)

• quote:

Orijinalden alıntı: huseyincarnege

türkiyeye gelse 3000tl aşa olmaz çükkü note5 2400tl :)

200 dolar daha ucuz denilmesine rağmen ülkemizde dolar yükseldiği için tekrardan bu ürüne muhtemelen 3200-3500 civarı fiyat tanımlanır gelirse eğer.
  • şu edge screen olayını bırakırlarsa herşey daha iyi olacak

• mcemen M kullanıcısına yanıt
    Bende parasindan dolayi almadim 2000 deseler alirdim guzel telefon

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.