Şimdi Ara

Xiaomi’den standart kulaklıklara Bluetooth desteği

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
831
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi’den standart kulaklıklara Bluetooth desteği

Eğer kablolu bir kulaklık kullanıyorsanız ve kablosuz kulaklıklara para vermek istemiyorsanız, piyasada farklı alternatifler mevcut. Xiaomi de bu alternatiflerin arasında en iyisi olmayı planlıyor.

Fiyat / Performans

Firmanın yeni tanıttığı Mi kablosuz alıcı, kulaklığınızı taktığınız anda onu bir Bluetooth kulaklığa dönüştürüyor. 10gr ağırlığında olan alıcı beyaz ve göze hoş gelen bir tasarıma sahip. Diğer modeller gibi kaba ve hantal olmayan alıcı klipsi ile herhangi bir yere de tutturulabiliyor.

MicroUSB üzerinden şarj edilen alıcı Bluetooth 4.2 desteğine sahip. Ayrıca Apple MFi desteği ile üzerindeki ses tuşlarını iOS cihazlarında da kullanabiliyorsunuz. Alıcının ses kalitesi ise ortalamanın biraz üzerinde. Fiyat olarak ise 15 dolar gibi makul bir rakam belirlenmiş.

Ayrıca Bkz.Xiaomi bu hafta yeni bir amiral gemisi tanıtıyor

Daha iyi ses kalitesi ve daha iyi özellikler isteyenler Noble BTS gibi modellere yönelebilir. Entegre dönüştürücü, güçlendirici ve Bluetooth aptX ses desteği alıcıları daha iyi hale getiriyor ancak dediğimiz gibi Xiaomi fiyat-performans çizgisini tercih etmiş. 

• Ses kalitesini merak ettim bu ürünün.

• uzun zamandır aradığım ürün

• Fiyatı cidden çok uygun. Piyasada alternatif var zaten ama bu fiyat ve iyi bir üretici avantaj olarak yansır. En azından bazı yerlere küçük hoparlörler koyup kablosuz yapsan farklı odalarda telefondan müzik dinleme açısından artı sağlar.

• kulaklık gücü nerden alıyor ürünün ne işe yaradığı belli değil yok fiyatı performansı .....

• quote:

Ayrıca Apple MFi desteği ile üzerindeki ses tuşlarını iOS cihazlarında da kullanabiliyorsunuz.

Kaynakta böyle bir destek olmadığı yazıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

kulaklık gücü nerden alıyor ürünün ne işe yaradığı belli değil yok fiyatı performansı .....

bataryası var aletin. 5 saate kadar pil ömrü sunuyor. ekrem71 tabi yine içeriği apple'la doldurmuş gerekli bilgileri gözardı ederek. bi de apple ile ilgili kısımları eklerken yanlış eklemiş olmayan şeyi varmış gibi göstermiş.

quote:

although Xiaomi notes that the receiver doesn’t support Apple’s MFi headset features, so you won’t be able to use things like integrated volume buttons on your headphones if you’re using Xiaomi’s receiver with an iPhone.

quote:

and Xiaomi claims the battery can last up to five hours. It charges via Micro USB

• Kulaklık girişim bozulmuştu resmen derdime çare oldu :D

• Arabam için aynı işlevi gören dandik bir cihaz almıştım ama bataryası hemen pes etti. Xiaomi'nin bu ürünü çıkar çıkmaz siparişi vereceğim.

Edit: Aliexpress ve Gearbestte 21$ etiketiyle satışta. Ama üzerinde önceki sonraki parça butonu yer almadığı için almaktan vaz geçtim. Araç kullanırken telefondan müzik değiştirmek riskli olabiliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kirk Lee -- 12 Temmuz 2017; 20:30:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eski tip ses sistemlerine Bluetooth desteği resmen (:

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ne zamandır böyle birşey arıyordum. Nokia BH214 kullanıyordum bozulunca yenisini bulamadım. Bu çok iyi oldu .
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kirk Lee

Arabam için aynı işlevi gören dandik bir cihaz almıştım ama bataryası hemen pes etti. Xiaomi'nin bu ürünü çıkar çıkmaz siparişi vereceğim.

Edit: Aliexpress ve Gearbestte 21$ etiketiyle satışta. Ama üzerinde önceki sonraki parça butonu yer almadığı için almaktan vaz geçtim. Araç kullanırken telefondan müzik değiştirmek riskli olabiliyor.

https://www.banggood.com/BlitzWolf-Bluetooth-V4_1-Car-Handsfree-Music-Receiver-3_5mm-AUX-Audio-Adapter-p-1051628.html?rmmds=search hocam şu ürün tam size göre gibi

• Ürünü kullanıyorum. Ürünün üzerinde sadece bt aktif etme tuşu var. Cihazlar çok rahat tanıyor. Yalnız iphone uyumlu kablodan ses kontrollü kulaklıkların ses açma kapama tuşları işlevini yitiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi curukcul -- 28 Temmuz 2017; 19:20:49 >
  • curukcul C kullanıcısına yanıt
    Üründen memnunmusunuz? Pil kac saat gidiyor. Bir de link alabilir miyim. Orjinalligin garanti olmasi adina gearbetsten almak iyi olur sanirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Evet gearbest den aldım. %60 şarj ile 3 saat gitti. Tek kötü tarafı kulaklığın ses kontrol tuşlarını kullanamıyorum.

https://m.gearbest.com/headphone-accessories/pp_663674.html
  • bu cihazda mikrofonlu kulaklık desteği var mıdır xiaomidevice.com da yok denmiş gearbestte var yazmışlar ona göre alıcam yardımcı olabilirmisiniz

• Ürün şarjdayken kullanılıyor mu,araba için düşünüyorumda...?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.