Şimdi Ara

Nokia'nın en iddialı Android telefonu elimizde: Nokia 6

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
59
Cevap
0
Favori
2.428
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Nokia geri döndü ve Android tabanlı 3 yeni akıllı telefon tanıttı. Bu modellerden Nokia 3 ve Nokia 5'i daha önceki videolarımızda tanımıştık. Bu defa konuğumuz, Nokia'nın duyurusunu yaptığı ilk Android telefonların en iddialısı olan Nokia 6, iyi seyirler. 

• Yanlış bilmiyorsam 1350 lira fiyatı var o paraya benzer donanımda iki tane xiaomi 4x alınır. Vodafone un nokia fiyatlarında ciddi indirime gitmesi gerek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nokia beni hiç şaşırtmadı. Çöp üstüne çöp tanıtıyor. Eskisi gibi düşük donanım, yüksek fiyatı bol reklamla iteleyecek.

• Donanım çok geri. Uzaktan yakından üst düzeyle hatta orta düzeyle alakası yok. Ayrıca arayüzü de net kasıyor. Takılmalar var görmesi zor değil.

• Xioami mi5 prime aldım. Nokia adıyla bir bakıma dolandırıcılık.
    Sadece şık görünüyor.

• ekran kasa oranı %80 altında olan telefonları direk eliyorum. Nokia olmamış.

• quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

ekran kasa oranı %80 altında olan telefonları direk eliyorum. Nokia olmamış.

%80'in altındakileri eliyorsan Samsung S8 ve
    Xiaomi Mi Mix dışında alternatifin yok gibi gözüküyor :)
  • nokia 6 nin fiyati bir süre sonra düşecektir. Alınabilir bir seviye de olması için fiyatının kaça kadar gerilemesi gerekir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volga tuygun

quote:

Orijinalden alıntı: RichesMen

ekran kasa oranı %80 altında olan telefonları direk eliyorum. Nokia olmamış.

%80'in altındakileri eliyorsan Samsung S8 ve
    Xiaomi Mi Mix dışında alternatifin yok gibi gözüküyor :)

lenovo z2 pro kullanıyorum ekran kasa oranı %78.25 bunu bırakıp yeni bir telefon almayı düşünsem kesinlikle kasa oranına bakarım. kullandığım telefon 6inc ama iphone7 plus'tan daha küçük :) mimix benim telefonla aynı gibi o yüzden almadım. Samsung s8 çok güzel ama günümüz şartlarında çok yüksek fiyat etiketi var bakalım ilerde olabilir daha güzeli çıkmazsa.

• Tutmaz nokia

• geç gelen mutluluk gibisin nokia!
    telefon ucuz diye sıradan olmak zorunda değil!
    farklı bir şeylerle gel en alt model bile olsa.
  • sanırım artık sadece adı kalmış bir nokia var. üretende tasarımcıda alakasız gibi. 41 mp androidli üst düzey bir telefon hayal olarak kalacak.

• bu donanım ile ederi en fazla 700 tl. Üzeri bir fiyat ile satması mümkün değil
  • Asıl çıkaracağı telefona sermaye topluyor nokia işte.

• Nokia 9'u beklemeye devam... Nokia bence daha iyi bir çıkış yapmalıydı. Orta segmentle çıkış mı yapılır arkadaş yav! :(

• 10 yıl önce Andraoi'e geçmesi gerekiyordu. Şimdi mi aklı başına geldi.

Aynı akıbete Apple da uğrayacaktır. Ben bilirim istediğimi istediğime kitlerim mantığında çünkü.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ermeydan -- 11 Temmuz 2017; 12:59:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muratkaya

Nokia beni hiç şaşırtmadı. Çöp üstüne çöp tanıtıyor. Eskisi gibi düşük donanım, yüksek fiyatı bol reklamla iteleyecek.

Eskisi dediğin hangi cihazlardan bahsediyorsun merak ettim?

Şimdiye kadar tanıtılan modelleri tasarım dışında beğenmedim tabi fiyatlada alakalı bir durum.
  • erdi niye hep anten çizgisine takıyor acaba. bırak kalsın arkadaş değişik hava katıyor düz olmasından iyidir.

• Snp 430 yakışmadı Nokia.

• Neden Asus Zenfone 3 ze552kl modelinde sd625 4gb RAM, 64gb ROM ve sayamayacağım kadar kamera özelliği olan, ois eis Hi-,Fi ses teklonojisini destekleyen, Lazer odaklama sistemi vb. Aklıma gelmeyen bir çok özelliği sunan telefon varken aynı fiyat segmentinde olan Nokia 6 yı alayım ki? Bunu 7 yıl Nokia 5800 ExpressMusic kullanmış biri olarak söylüyorum.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.