Şimdi Ara

Xiaomi bu hafta yeni bir amiral gemisi tanıtıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
625
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Xiaomi bu hafta yeni bir amiral gemisi tanıtıyor

Yılın ilk amiral gemisi Mi 6’yı piyasaya süren Xiaomi, diğer amiral gemi modellerinin de hazırlığını yavaş yavaş tamamlıyor. Kalan 2 amiral gemisinin ilkini bu hafta itibariyle görme imkanımız olacak.

Aday çok

Firma paylaştığı bir kısa video ile bu hafta içerisinde yeni bir amiral gemisi tanıtacağını duyurdu. Kısa videoda mükemmel bir telefonda neler olması gerektiği soruluyor ve sonrasında bazı donanım ipuçları ekrana getiriliyor.

Telefonda Snapdragon 8xx serisi bir yonga seti kullanılacak. Firmanın özellikle Snapdragon 835 yonga setine vurgu yapmaması daha hızlı Snapdragon 836 yonga setinin kullanılması ihtimalini akla getiriyor. Böylece yeni telefon Android dünyasının da en güçlüsü olmayı başaracak.

Ayrıca Bkz.HTC U11 ümit verici işler yapıyor

Diğer taraftan DDR4 RAM, UFS depolama belleği, 22MP çözünürlüğünde arka kamera, 4K video kaydı, 3D cam kaplama, 4000mAh kapasiteli batarya, kızılötesi, USB Tip-C özellikleri de hızlı bir şekilde geçiş yapıyor.

Şimdilik telefonun ne olacağına dair bir bilgi yok. Muhtemel adaylar Xiaomi Mi Mix 2 ve Mi 6S serisi. Bununla birlikte Mi 6S serisi geçen yıl Eylül ayında tanıtılmıştı. Bu bakımdan en yakın aday Mi Mix 2 durumunda. Veya bir süredir gündemde olan Mi 6 Plus modeli de sürpriz yapabilir. Her şey 11 Temmuz tarihinde belli olacak.

• Mı 6 plus olabilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi Note 3?

• Mi mix 2 olacağını sanmam, kasım dan önce mix 2 tanıtılmaz. Heyecan ile bekliyoruz.
  • Bir de önde stereo ses ve su geçirmezlik koysalar mevcut özelliklerinin yanına piyasadaki en eksiksiz firma olurlar. Fiyat avantajı, üst seviye donanım, kullanışlılık şahane kombo.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 350-400Dolar maksimum fiyat olması da önemli.

• 4000 mah is 5.5 dan büyük birşey olacağı kesin. yüksek ihtimal mi 6 plus

• Mi6 Plus veya Mi Note 3 diye bekliyorum.

• Xiaomi firmasını ve ürünlerini severim ama ortalığı telefon çöplüğüne çevirdiler.one plus ve iphoneden bir şeyler öğrenmeleri lazım...çok telefon modeli çok kalite anlamına gelmiyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi nin tüm cihazları çok güzel

• Mi4 için tanıtım haberi çıktığında yazmıştım. Xiaomi, Samsungun yolunda emin adımlarla ilerliyor diye. Biliyorsunuz samsung yılda 50 60 model çıkarmadan rahat etmezdi bunlarda aynısını yapıp ortalığı telefon çöplüğüne çevirecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fatalrhymex -- 10 Temmuz 2017; 16:13:51 >
  • Arkadaşlar Xiaomi bir cihaz çıkaracaktı Snapdragon 660 ile 6c modeli imiş herhalde.Acaba ne tanıtılır?
  • bu ne lan öyle

• Bugün değilmiydi tanıtım

• Xiaomi telefon çıkarıyor ama band 20 olayına bir türlü girmiyorlar. Girseler efsane cihazlar olacak

• Benim pc den daha iyi

• Cankuşlar, bir haber yazdınız, devamını getirin. Bugün 13 Temmuz, ne tanıtıldı? Uyanın güzellik uykunuzdan.

Bu arada istediğiniz kadar uyuyun, güzelleşmeniz zor

• mi 7 Harika bir şeymiş ya. Keşke en az 6 inç olsaydı Neyse daha yeni mi max aldım 1 ay oldu. Garantisi bitene kadar Çıkar yeniler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.