Şimdi Ara

HTC U11 ümit verici işler yapıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
69
Cevap
1
Favori
1.793
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

HTC’nin henüz piyasaya sürdüğü amiral gemisi U11, yüzleri güldürmeye devam ediyor. HTC 10 modelinden de fazla satan U11, Haziran ayında firmanın yüksek gelir rakamlarına ulaşmasını sağladı.

Yüzler gülüyor

Yapılan açıklamaya göre Haziran ayında firmanın elde ettiği gelir 225 milyon dolar civarında oldu. Bir önceki aydan yüzde 50 daha fazla olan gelir, HTC 10 modelinin ilk ayı olan Mayıs 2016’dan da bir miktar ileride.

Kenarlardan sıkarak telefonu kontrol eden Edge Sense adındaki yenilikçi teknoloji anlaşılan tüketici arasında karşılığını bulmuş. HTC önümüzdeki aylarda telefonun üretimini arttırmayı planlıyor zira yaz döneminde satışların artması bekleniyor. Bu da gelirlere olumlu etki yapacak.

Ayrıca Bkz.Kado: Dünyanın en ince şarj adaptörü

HTC ayrıca iddialara göre bu yılın yeni Pixel telefonlarını da üreten isim olacak. Yine Edge Sense teknolojisini kullanan bir üst seviye akıllı telefonun daha yolda olduğu belirtiliyor. Diğer taraftan bağımsız olarak çalışan Daydream uyumlu HTC Vive gözlüğü de piyasaya çıkmaya hazırlanıyor.

Geçen yılın beklentileri karşılamayan giyilebilir cihaz ve kamera ürünlerini bu yıl iptal eden firma, en çok gelir elde ettiği akıllı telefon ve sanal gerçeklik ürünlerine yönelmiş durumda. Bu değişiklik de karşılığını veriyor. 

• Aslında geçen yıl da hakettiği değeri maaleaef görememişti ki HTC 10 bence yılın en iyi telefonuydu. Kutu içeriği (kulaklık), üstün müzik kalitesi, başarılı bir kamera, yüksek donanım ve stabil yazılımıyla dört dörtlük bir cihazdı. U11 genel anlamda bence S8'den pratik kullanımda daha başarılı bir cihaz. Ekran formatından kaynaklanan bir uyumsuzluğu da yok. Her şeyi ile olmuş bir cihaz.
  • Türkiye'de satılmayacak sanırım,bu ne arkadaş.
  • Fazla sıkmamak lazım ortadan ikiye bölünebilir.
  • Türkiye de satış ne zaman başlayacak acaba ?
  • HTC'yi marka olarak seviyorum, umarım böyle devam ederler.
  • Bildiğimiz HTC. Satışlar ümit veriyor derken yıl sonunda yine zarar açıklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheelik -- 8 Temmuz 2017; 22:22:19 >
  • HTC mobil bölüm ve kulaklık vb dışında bir şey üretiyor mu acaba? Merak ettim. Mesela Sony, Samsung, LG hep farklı kulvarlarda da varlar pazarda. HTC'nin tek bel kemiği telefonlar mı? (haberde geçen sanal gerçeklik gözlüğünü saymıyorum)
  • Bu habere bir U11 kullanıcısı olarak çok sevindim :). Umarım ülkemizde de hak ettiği değeri görür. Gerçekten dört dörtlük telefon olmu bu sefer. İmkanınız varsa bir şans verin derim bir şey kaybetmezsiniz.
  • Aferim kerataya. Ne zaman satışa giriyor?
  • Htc bencede iyi bir marka güzel ürünler sunuyor ama fiyat konusunda biraz daha uygun olması gerekiyor bence.
  • chevanton kullanıcısına yanıt
    Paramızı kaybederiz :) bazıları için telefon almak bu kadar basit değil
  • Hiç güzel değil, nerede o eski htc nin tasarımı.
  • Samsung Galaxy S8 ile kıyaslayan tüketici daha uygun bir fiyatı olmadıkça HTC almakta tereddüt eder. Hele ki Xiaomi gibi fiyat/performans canavarı ürünler üreten firmalar varken HTC'nin işi çok zor.
  • SilentHunterHD kullanıcısına yanıt
    Paranızı niye kaybediyorsunuz? Olay alıp kullanmaksa U11 S8'den daha pratik bir cihaz. En azından günlük yaptığın işleri daha çabuk görüyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: SilentHunterHD

Paramızı kaybederiz :) bazıları için telefon almak bu kadar basit değil

Dikkat ettiyseniz para kısmına hiç girmedim çünkü artık ülkemizde bu iş iyice lükse kaçtı. Sadece imkanı olan bir şans vermek isteyebilecek kişilere seslendim. Ülkemizde maalesef çok pahalı cihazlar.
  • Türkiye'de ne zaman satışa giriyor acaba....
  • Yahu satan bir yer yokmu alalım garantili.
  • HTC U11 tasarım olarak çok başarılı bir cihaz. Henüz kullanmak nasip olmadı ama kullanıcı deneyiminin üst düzey olacağından eminim.
  • Telefona bastirmak icin alıyorlar, abaza işi bu :)))) şaka şaka htc yi severim periumum cihaz nerde kaldı? Metal olsun 5 kuruş fazla vermeye razıyız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizci535 -- 9 Temmuz 2017; 9:23:19 >
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.