Şimdi Ara

Kado: Dünyanın en ince şarj adaptörü

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
510
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Zaman zaman mobil cihazların şarj adaptörlerini biraz fazla büyük bulduğumuz olmuştur. Taşınabilirlik konusunda sıkıntılar oluşturabilen şarj adaptörlerine yeni bir yorum geliyor. Kado cüzdanınıza bile sığabilecek bir adaptör geliştirmiş.

Çok ince

Kickstarter üzerinde hedefine ulaşan Kado, 5mm civarında bir kalınlığa sahip ve cüzdanınıza bile sığabiliyor. Girişim farklı avantajlar entegre ederek incelikten kaynaklı bazı konuların da önüne geçmeye çalışmış.

5V ve 2.1A enerji çıkışı verebilen adaptör hızlı şarj standartlarını destekliyor. Şarj kablosu 85cm uzunluğunda ve gövdenin etrafına dolanarak gözden kayboluyor. Şarj girişi uç tarafa mıknatıs ile tutturulabiliyor. Priz girişi ise katlanıp açılan bir yapıya sahip.

Ayrıca Bkz.Yeni Nokia telefonlarına Xiaomi dokunuşu

Tek dezavantajı her standarda uygun değil. Lightning, USB Tip-C ve microUSB için ayrı ayrı adaptör satın almanız gerekli. Adaptörün fiyatı 40$ ve halen kampanya devam ediyor. Dağıtımlar Aralık ayında başlayacak. Sonrasında ise 65$ fiyat etiketi ile piyasaya sürülecek.

• Tamam ince ama kaç ma bu bataryalar?

• erdem552 kullanıcısına yanıt
    batarya değil adaptör.

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkHellKnightX

batarya değil adaptör.

oOooO Çok ince

• quote:

Orijinalden alıntı: DarkHellKnightX

batarya değil adaptör.

Harbiden ya kafam nasıl güzelse artık
  • Ne kadar boş içerik hazırlıyorsunuz siz böyle?

Kickstarter linkini de eklesenize? İlginçsiniz ya.
    Ben ekliyorum;
    https://www.kickstarter.com/projects/1008041552/kado-the-worlds-thinnest-wall-charger?ref=checkout_rewards_page

Cihaz israil malı beyler almayalım. Çinliler kopyalarsa alırız aliden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr.Wiggle -- 6 Temmuz 2017; 13:56:35 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İnce olsa ne olacak, yüzeysel olarak geniş. Doğru düzgün şarj etsin, fazla ısınmasın yeterli..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: frux

İnce olsa ne olacak, yüzeysel olarak geniş. Doğru düzgün şarj etsin, fazla ısınmasın yeterli..

Nokia 3310 kalınlığı ile iphone 7 kalınlığını bir tutabiliyormusn? işte o hesap cebine adabtörü koyunca incecik miss gibi taşıyosn ne olacak diye bakmayın şu teknolojiye adamlar üretir bi başkası ilham alır ortaya daha kullanışlısıda doğabilir
  • Fanboyluk degil de iphone’unki en iyisi bence avrupa modelleri ama.Koy cebine tum gun cakmak gibi hissetmiyorsun bile.

Bir de rahat oldugundan dolayi uc kisiden birinde var sarj aletsiz kalma sansin yok:d

• Alperk87 A kullanıcısına yanıt
    Zaten Amerikan prizler için yapılmış, markası belli değil.. Bu adaptörle kimse iPhone telefonunu kesinlikle şarj etmeye güvenemez. iPhone orjinal adaptörü de cebe sığıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 85 cm biraz uzun değil mi "editör" bey?

• frux kullanıcısına yanıt
    Linke girip bakarsan görürsün bizimkiside mevcut ve işlevini anlatan video var şuanki adaptörler ince tamam ama 3310da inceydi daha önce çıkan telefonlara göre 2cm kalınlıkta kalsın ozmn telefonlar hayır adamlar inceltiyor ve cebimizde silah taşır gibi taşmıyoruz kagıt kıvamına geliyor bu adaptörde 5mm miş kadın cüzdanına koysa unutur bulamaz öle bişi kickstarterda bagış toplayıp ortaya bişi çıkarmaya çalışan kişilerede markası yok filan demen garip güvenilirmi acaba güvenlik önemli desen haklısın derim ama gerekli degil zaten ince şöle böle dersen işimiz var :Dhttps://www.kickstarter.com/projects/1008041552/kado-the-worlds-thinnest-wall-charger?token=f9b08655&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Fiyat çokmuş ya...

• Alperk87 A kullanıcısına yanıt
    Neyi cebinde taşıyorsun? Amerikan tipi adaptör.. AC çeviricisini alsan kendinden kalın..

3000 liralık iPhone telefonu, apple lisansı olmayan adaptörle mi şarj edeceğim? Zaten Amerika için üretilmiş ve sadece usb çıkışı olan bir kablosu var.. Apple benzer bir adaptör üretirse kullanırım..
    Ben beğenmedim ve böyle bir adaptörü kullanmam. Neyin tartışmasını yapıyorsun?
    Sen beğendiysen sipariş ver kullan..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi frux -- 7 Temmuz 2017; 12:28:52 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Wiggle

Ne kadar boş içerik hazırlıyorsunuz siz böyle?

Kickstarter linkini de eklesenize? İlginçsiniz ya.
    Ben ekliyorum;
    https://www.kickstarter.com/projects/1008041552/kado-the-worlds-thinnest-wall-charger?ref=checkout_rewards_page

Cihaz israil malı beyler almayalım. Çinliler kopyalarsa alırız aliden.

Kafaya bak Çin kopyalarsa alalım.

Çin zaten çok adil ve masum bir devlet idi değil mi!

Kafanla mutluluklar sana.

• 5v ile hızlı şarj olan kaç telefon kaldı ki...
  • umut_baris kullanıcısına yanıt
    Ula madem çini de beğenmiyorsun git sen üretimini yap biz de alalım oğlum!

İsraille Çini bir mi tutuyorsun sen?

Sanki yaşadığın ülke sütten çıkmış ak kaşık.

Asıl sana kafanla mutluluklar.

• quote:

Ula madem çini de beğenmiyorsun git sen üretimini yap biz de alalım oğlum!

İsraille Çini bir mi tutuyorsun sen?

Sanki yaşadığın ülke sütten çıkmış ak kaşık.

Asıl sana kafanla mutluluklar.

Dediğimi anlamamışsın ki.

Bu zekayla mutluluklar sana.

• umut_baris kullanıcısına yanıt
    Bizim oralarda bir şey derler ama forum müsait değil anla sen :D

Kibarca söylüyorum;

Senin söyleyipte benim anlayamayacağım hiçbir şey yok. Benim anlama kabiliyetime erişemene daha çok var sayın forumdaş.

Usulca uza lütfen.

Laf yetiştirmekle uğraşma. hadi bakalım.

• quote:

Bizim oralarda bir şey derler ama forum müsait değil anla sen :D

Kibarca söylüyorum;

Senin söyleyipte benim anlayamayacağım hiçbir şey yok. Benim anlama kabiliyetime erişemene daha çok var sayın forumdaş.

Usulca uza lütfen.

Laf yetiştirmekle uğraşma. hadi bakalım.

Buram buram ego kokuyorsun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.