Şimdi Ara

3GB RAM’li Samsung Galaxy J5 Pro duyuruldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.065
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 3GB RAM’li Samsung Galaxy J5 Pro duyuruldu

Yeni amiral gemi tanıtımı öncesinde Samsung’un alt seviye segmentlere takviyesi devam ediyor. Galaxy J5 ve Galaxy J7 modellerinden sonra  Galaxy J5 Pro adında yeni bir akıllı telefon daha duyuruldu.

Daha iyi

Galaxy J5 modelinin biraz daha iyileştirilmiş hali gibi duran Galaxy J5 Pro modelinde bazı farklılıklar haricinde tüm özellikler aynı. 5.2 inçlik 720p çözünürlüğünde Super AMOLED ekran, 8 adet Cortex-A53 çekirdekli Exynos 7870 yonga seti, 13MP çözünürlüğünde ön ve arka kamera, 3000mAh kapasiteli batarya, Android 7.0 işletim sistemi, parmak izi okuyucu bunlar arasında.

Ayrıca Bkz.Samsung bağımsız sanal gerçeklik kaskı çalışmalarını ilerletiyor

Farklı olan özellikler ise 2GB yerine 3GB LPDDR3 RAM ve 16GB yerine 32GB arttırılabilir depolama kapasitesi şeklinde sıralanıyor. Galaxy J7 2017 modelini pahalı bulan kullanıcılar için iyileştirilmiş Galaxy J5 Pro iyi bir alternatif olacak. Galaxy J5 2017 tanıtımında da RAM kapasitesinin düşük olması eleştirilmişti. Bu bakımdan model ilgi görecek gibi duruyor.

Samsung Galaxy J5 Pro modeli ilk olarak Tayland’da piyasaya çıkacak. Fiyat olarak ise yaklaşık 294$ belirlenmiş. Modelin diğer ülkelere ne zaman geleceği şimdilik bilinmiyor. 

• Samsung yine müshil içmiş...

• 5.2 inçlik 720p

en basit çinli üretici bile yapmıyor artık bunu...

• 5 inç üzeri ekranlarda HD ekran kullanılmamalı artık. 5 inç yap bari de psikolojik sınırda olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • TİPİ iyi olup gerisi fıs olan telefon yapmak ne oluyi

• J5 pro lite fan camera edition

• o değilde; hepsiburada'da "j5 pro" diye satılanın özellikleri, burada "j5 2017" ile yazılan özelliklerle aynı.
  • etkinus kullanıcısına yanıt
    GsmArena incelemesine göre j5 2017 3 e ayrılmış global versiyon 16 /2, pro versiyonu 32/3 (burada anlatılan) birde 32/2 latam sea. Yani telefonun asıl adı j5 2017 pro, daha önce j5 Pro olmadığından j5 pro olarakta anlandırılabilir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tekara T kullanıcısına yanıt
    Evet, aynı şeyden bahsediyoruz. Hepsiburada'da satılan ürün 16gb/2 gb ve aynı zamanda pro yazılmış. Satılan ürün aslında Ya pro değil, ya da 16gb/2gb değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi etkinus -- 6 Temmuz 2017; 19:0:14 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 binlik bataryasi var iyi gibi dis gorunusu gayet hos bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Giriş+ ve orta segmentte bence samsung çok başarılı işler yapıyor. Cihaz gayet iyi bence.

Bıdı bıdı yapmayın yeter yahu. S3'de kullanılan eski NanD chipleri kullanılmıyor artık bu tür cihazlarda. Zaman içerisinde de yavaşlama vs yok.

Açıkcası güzel bir cihaz olmuş. Fiyat bizde tabii ki yukarlardan gidecektir.
  • Fiyat yine 1600 ve 2000 civarı olur..
  • cihazı kullanmadan incelemeden yine kurusıkı atanlar var...
    "aldım 2 haftadır kullanıyorum " beğenmedim şurası kötü burası kötü desen anlıycam...

yarın cihazı alıp biraz kullanayım bir kaç gün içinde buraya fikirlerimi yazarım...en azından almak isteyenlere yardımcı olurum diye düşünüyorum...

onun dışında cihazı kullanmadan atıp tutanlara itibar etmeyiniz..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi K084K -- 19 Ekim 2017; 16:3:43 >
  • s.a. j5 pro çift hatlı olan telefonda 2 ayrı numara üzerinden 2 ayrı whatsapp facebook ve twiitwer gibi uygulamalar çalıştırabiliyor muyuz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.