Şimdi Ara

PlayStation Plus Temmuz 2017 Oyunları İndirmeye Açıldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
196
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Temmuz 2017'nin PlayStation Plus oyunları indirmeye açıldı. 

Bu ay PlayStation Plus abonesi olan PlayStation 4 kullanıcılarını Supermassive Games'in geliştirmiş olduğu korku oyunu Until Dawn ve Telltale Games'in geliştirmiş olduğu adventure oyunu Game of Thrones bekliyor. 

Tüm liste şu şekilde: 

PlayStation 4

Don’t Die, Mr. Robot (Infinite State Games)
    Game of Thrones: A Telltale Games Series (Telltale Games)
    That’s You (SIE)
    Until Dawn (SIE)

PlayStation 3

Darkstalkers Resurrection (Capcom)
    Tokyo Jungle (SIE)

PS Vita

Element4l (i-illusions)
    Don’t Die, Mr. Robot (Infinite State Games)

• Sony bu ay beni sasirti. Devaminin gelmesi dilegiyle

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Şimdi baktım US PSN ' de daha oyunlar yenilenmemiş. TR PSN de yeni oyunlar gelmiş PS PLUS' ın allah allah nasıl oluyor bu ?

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Arkadaslar makinayi hic acmadan hatta kutusundayken indirmenin daha dogrusu kutuphaneye almanin bir yolu varmi :)

• quote:

Orijinalden alıntı: SerhatSPY

Şimdi baktım US PSN ' de daha oyunlar yenilenmemiş. TR PSN de yeni oyunlar gelmiş PS PLUS' ın allah allah nasıl oluyor bu ?

normalde ps store güncellenme tarihleri farklı zaten. genelde salı günü us store, çarşamba günü eu psn, perşembe günü asia psn güncellenirdi ama bu hafta trnin erken güncellenmesi usnin güncellenmemesi cidden ilginç olmuş
  • Oynamamış olsam unitil dawn için plus alırdım çok güzel farklı bir deneyim

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Batllefront hltimate edition'u ne zaman verecek? 12 ay plus aldık ??

• Oyununu oynamama rağmen bidaha oynayıp farkı sonlari bakçam psn den bir tane A oyun online bekliyoz.

• quote:

Orjinalden alıntı: alican88

Arkadaslar makinayi hic acmadan hatta kutusundayken indirmenin daha dogrusu kutuphaneye almanin bir yolu varmi :)

VAR KAARDEŞİM OYUNU PC ÜZERİNDEN AL PSN ADERSİNE PC DEN GİR OYUNU AL O ZATEN KÜTÜPHANEYE GİRİYOR
  • That's You Türkçe dublaj destekliymiş. Çok iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alican88

Arkadaslar makinayi hic acmadan hatta kutusundayken indirmenin daha dogrusu kutuphaneye almanin bir yolu varmi :)

Ps app den satın alıp kütüphaneye ekleyebilirsiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hellas -- 4 Temmuz 2017; 23:57:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: alpererez

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: SerhatSPY

Şimdi baktım US PSN ' de daha oyunlar yenilenmemiş. TR PSN de yeni oyunlar gelmiş PS PLUS' ın allah allah nasıl oluyor bu ?
    </blockquote>
    normalde ps store güncellenme tarihleri farklı zaten. genelde salı günü us store, çarşamba günü eu psn, perşembe günü asia psn güncellenirdi ama bu hafta trnin erken güncellenmesi usnin güncellenmemesi cidden ilginç olmuş

Bir kaç ay önce değişti. Avrupa PSN artık salı günü güncelleniyor.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: michael01

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orjinalden alıntı: alpererez

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: SerhatSPY

</blockquote>
    normalde ps store güncellenme tarihleri farklı zaten. genelde salı günü us store, çarşamba günü eu psn, perşembe günü asia psn güncellenirdi ama bu hafta trnin erken güncellenmesi usnin güncellenmemesi cidden ilginç olmuş</blockquote>

Bir kaç ay önce değişti. Avrupa PSN artık salı günü güncelleniyor.

beyler asırlar oluyo ben kendimi bildim bileli salı yenilenir 3 seneden fazladır ps sahibiyim TR psn kullanıyorum ve yanlışsam düzeltin genelde akk sıkıntım olmadığı için direk indiririm çünkü

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.