Şimdi Ara

Samsung Galaxy S8+ detaylı inceleme: Kullanım deneyimlerimizle

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.344
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Samsung'un yeni nesil amiral gemi akıllı telefon modeli Galaxy S8+'ın detaylı incelemesini gerçekleştiriyor, analizini yapıyor ve kullanım deneyimlerimiz doğrultusunda artı ve eksilerine değinip alınıp alınmayacağını tartışıyoruz. 

https://www.gittigidiyor.com/samsung-galaxy-s8-plus 

• Şu forumun yavaşlığı ne olacak boşverin galaxy s8'i. Siteye yazı yazamıyoruz yavaşlıktan.

• Erdi reis mi6 incelemesi nooldu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ya arkadaşlar bana ister diğer android telefonların fanboyu diyin ister Apple fanı diyin hiç farketmez ama şu cihaz kadar saçma sapan bir cihaz görmedim.

• Burası ne biçim teknoloji sitesi yahu

Teknolojinin bir hayli gerisindesiniz siteyi kapatıldı zanediyor insan o derece yavaş bir site

• İ download manager sağolsun video yu indirip izledik.
  • quote:

Orijinalden alıntı: enevre

Şu forumun yavaşlığı ne olacak boşverin galaxy s8'i. Siteye yazı yazamıyoruz yavaşlıktan.

Aynen ya, benim internette mi sıkıntı var diyordum meğer sitedeymiş problem. Birkaç gündür 256k internet deneyimi var siteye giriş çıkışta. Birkaç kez sinirlenip tarayıcıyı kapattığım oldu, yakışmıyor
  • Note 8 ve iPhone 8+ asıl savaş sahası olacaktır, s8 o cihazlar çıkana kadar ne kadar satılırsa kar.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video izlenmiyor sürekli donma var

• Note 8 ile beraber inceleyeceksiniz sanmıştım

• Gelmedi Gelmedi 1 saatlik geldi :) :)

• S8 ve + u almadan once cok inceledim deneyimledim s8+ buyuk bir telefon tek elle kullamaya musait degil soru su ona rakip buyuklukte hangi telefon tek elle kullanmaya musait hedef şaşirtiyorlar cevap hiçbiri ipon 7plus dahil bu telefonu alan tek elle kullanacagim diye hayale kapilmayacak parmak izi sersornunun yeri kotu tartismaya gerek yok pil sayilara takiliyorlar sonuç kagit uzerinde daha buyuk pili olan telefonlardan daha uzun gidiyor onlarca test var tasarim dış gorunus uzaydan gelme gibi gorunuyor digerlerinin yaninda muzik video uygulamasi yokmus samsung silinir hale getirdi indirmesi çokmu zor google playde mevcut ikside ve guncelleniyorlar sonuç olarak ben kucuk olani sectim ve çok memnunum 8 senedir samsung kullaniyorum en çok bundan memnun kaldim tavsiye ediyorum + olan çok buyuk küçuğü tek elle cok iyi kullanilabiliyor sorun yok

• Mesut bey ekrani acmak icin su asagidaki resimdeki taktigi tavsiye ediyorum cok kolay kullanimi vaa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sazankiller -- 3 Temmuz 2017; 1:27:02 >
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sec.android.app.music

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.samsung.android.videolist

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sazankiller -- 3 Temmuz 2017; 1:28:16 >

• Ve 24 saat ceza verdiler

Yakında bırakacağım burayı, kalite yerlerde sürünmeye başladı, zaten Erdi ustayla ile Mesut reis hatrına duruyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metaxa171 -- 3 Temmuz 2017; 1:30:33 >
  • 6.2 inç cep tamam da , ufacık boylu ve parmaklı solak Koreli parmakizi okuyucu ile açmakta zorlanır bence ..

• Abi insan izlicek bunu kısa çekin biraz. 56dk nedir?

• Bu ikisi uslanmaz bir ayfon fanıdır ve iOS, tek el ile kullanım için, telefon dünyasında ki en zor arayüzdür. Buna rağmen hiç bir şekilde hicap duymadan tek el kullanıma vurgu pek yakışık almamış.

Arayüzdeki takılmalar ise ne yazık ki optimizasyon ile alakalı. Böylesine güçlü bir donanım için bile kararlı olmayan yazılımları sürerseniz böyle sonuçlar kaçınılmaz oluyor. Ancak Samsung son güncelleme ile bu takılmaları giderdiğini belirtmişti.

Genel kullanıcı deneyiminden ziyade tamamen subjektif bir değerlendirme olmuş. Alternatif çözümleri olduğu müddetçe yukarıda sayılan negatif unsurların hiç birinin kıymeti harbiyesi yok Ben S8 alsam 2 yıldır kullandığım Nova Launcher'ı kurar sorunsuz bir kullanım sağlarım.

• tuş kilidini açmak sıkıntı.upuzun telefonu cebe sokmak,parmakla erişmek sıkıntı.s8+ değil s8 de upuzun.zaten aralarında çok az boyut farkı var.18:9 ne saçma bir orandır hiçbir medya yokki.ekrana oturtunca ya altüstten kesiyor ya da şişman gösteriyor.bir de kameranın bu devirde 4:3 çekmesi ayrı saçmalık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 3 Temmuz 2017; 10:44:49 >
  • Merhaba

Video da sanırım bir hata gördüm ekran çözünürlüğü düşürmenin pil performansını yüksek seviyede etkilediğini söylemişsiniz. Yalnız şöyle bir durum var ekran gene en yüksek çözünürlükte lakin GPU oluşturduğu görüntü düşük, kısaca bir nevi downscale söz konusu ekrandaki LEDlerin sayısında bir değişiklik yok.

Note 5 kullanıyorum aynı özellik Bunda da var Ben de çok fazla etkilememişti, yalnızca performans.

Bir de S8+ gerçekten büyük alınası durumda değil. İnsanlar S8 tercih ediyor genelde.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.