Şimdi Ara

WhatsApp’ın kamera performansı artacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
288
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Popüler anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp’a uygulamanın kullanılabilirliğini arttıran yeni özellikler eklenmeye devam ediliyor. Geçtiğimiz yıl uçtan uca şifreleme ile güvenliği arttırılan uygulama son zamanlarda eklenen görüntülü görüşme özelliği ve Snapchat benzeri durum özelliği ile daha da kullanışlı hale gelmişti.

Night Mode

Son gelen haberlere göre uygulamanın kamera arayüzüne eklenecek ‘’Night Mode’’ adlı yeni özellikle birlikte düşük ışıklı ortamlarda uygulamanın kamera performansında artış sağlanacak. Ayrıca geliştirmenin hem fotoğraf çekilirken hem de görüntülü görüşme esnasında uygulanacağını da ekleyelim.

Bununla birlikte kullanıcılar tarafından beğeni toplayacağı düşünülen özelliğin ne zaman kullanıcılarla buluşacağına dair net bir tarih mevcut değil. Son olarak geliştirmenin önce iOS sonra da Android platformuna sunulması bekleniyor.

• yıllar sonra buna değinmeleri güzel olmuş

• Su bk gibi reklamlari bir ben mi goruyorum yahu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 2 Temmuz 2017; 20:44:03 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • görüntülü görüşmede denediklerimin en iyisi google duo whatsapp su an pek iyi değil

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Su bk gibi reklamlari bir ben mi goruyorum yahu

evet. reklam engelleyici kullanırsan hiç birini görmezsin. ublock kullanmanı öneririm

• ozandemir- kullanıcısına yanıt
    Addaway kullaniyorum. Engellemiyor demek ki. Bir de ona bakayım eyvallah

Baktim. Android icin direk olarak yok anladigim kadariyla. Tarayiciya eklenti olarak mevcut sanirim. Baska tavsiyesi olan varsa alabilirim? Chrome kullaniyorum. Telefonun kendine yüklenen cinsten olsun mumkunse

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 2 Temmuz 2017; 21:39:34 >
  • Pi kullanıcısına yanıt
    Hocam adguard öneririm

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enessezgin

Hocam adguard öneririm

Teşekkürler. Bir de ona bakayim bakalim

Ekleme: Simdi ne cok sey istedin be kardesim diyeceksiniz belki Hocam ona da baktim. Ama bu bildigin vpn. Addaway tarzi yok muydu? Sessiz sedasiz çalışan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Pi -- 2 Temmuz 2017; 21:57:19 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pi

Addaway kullaniyorum. Engellemiyor demek ki. Bir de ona bakayım eyvallah

Baktim. Android icin direk olarak yok anladigim kadariyla. Tarayiciya eklenti olarak mevcut sanirim. Baska tavsiyesi olan varsa alabilirim? Chrome kullaniyorum. Telefonun kendine yüklenen cinsten olsun mumkunse

wifi ile bağlanıyorsan şu dns ayarları ile reklam görmezsin üstelik uygulama kurmana da gerek kalmaz.
    adguard dns:

176.103.130.130

176.103.130.131

alternate-dns:

192.101.242.72

23.253.163.53

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi crazywinner3 -- 3 Temmuz 2017; 0:49:51 >

• crazywinner3 kullanıcısına yanıt
    Cihazda normalde reklam gorunmuyor. Mesela uygulamalarda reklam cikmaz bende. Ama su resmini attigim reklamlar cikiyor. Bunlar sinir etti beni. Dnsler olmadi maalesef. Cihazla alakali bir sorun olabilir belki hocam. Tesekkur ederim

• Bence bundan çok Fotoğrafın kalitesinin düşmesini engellenmesi lazım...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.