Şimdi Ara

Anthem için Yeni Oynanış Görüntüsü Gamescom'da Yayınlanacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Bioware'in geliştirdiği Anthem'in yeni oynanış videosunu yaz mevsimi sona ermeden göreceğiz.

Arekkz Gaming tarafından belirtilene göre, Bioware 22 - 26 Ağustos tarihlerinde gerçekleşecek olan Gamescom 2017 etkinliğinde Anthem için yeni oynanış görüntüsü paylaşmayı planlıyor.

Anthem dünya-paylaşımlı bir aksiyon rol yapma oyunu. Daha öncesinde Bungie Destiny'de dünya-paylaşımlı tabirini kullanmıştı. O açıdan Anthem'in Destiny'ye benzeyebileceğini söyleyebiliriz.

Oyun ilk olarak EA Play 2017 etkinliğinde resmi olarak duyurulmuştu ve E3 2017 Microsoft basın konferansı esnasında ise 7 dakikaya yakın bir oynanış videosu yayınlanmıştı. O oynanış videosuna buradan ulaşabilirsiniz.

Anthem 2018 sonbahar döneminde PS4, Xbox One ve PC için çıkacak. 

• Merak ettigim bir oyun ama soyle en az 10 dakikalik saf oynanis videosunu gormem lazim. Her ne kadar cok merak etsem de sanki beklentimin altinda kalacak gibi de hissediyorum. Hele bir uzunca oynanis videosu versinler de...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orjinalden alıntı: Megathrone26

Merak ettigim bir oyun ama soyle en az 10 dakikalik saf oynanis videosunu gormem lazim. Her ne kadar cok merak etsem de sanki beklentimin altinda kalacak gibi de hissediyorum. Hele bir uzunca oynanis videosu versinler de...

İlk izlediğimde ben de tam böyle hissettim. Acaba birden çok mu abarttılar dedim kendi kendime. Uzun video gelince göreceğiz bakalm.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • sıkı durun downgrade geliyooo :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.