Şimdi Ara

Yeni Jumanji filminden ilk fragman yayınlandı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
501
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni Jumanji filminden ilk fragman yayınlandı
    1995 yılında vizyona giren ve zamanla sağlam bir hayran kitlesi oluşturmayı başaran fantastik aksiyon filmi Jumanji, 22 yıl sonra beyaz perdeye geri dönüyor. Yeni Jumanji filmi Welcome to the Jungle bu yıl sinemaseverler ile buluşacak. Aynı dünyada geçen yepyeni bir macerayı konu alan filmin tanıtım çalışmalarına başlayan Sony, filmin ilk fragmanını yayınladı.

Başrolünü yıldız oyuncu Dwayne Johnson'ın üstlendiği Jumanji: Welcome to the Jungle bir yeniden yapım değil devam filmi olacak. Ne var ki film eski Jumanji filminin hikayesine yeni bir yorum getirecek. 1995 yapımı filmde oyun dünyasından karakterler dünyamıza gelirken, yeni filmde sıradan dört genç kendilerini bir video oyunun içerisinde bulacak.

Bu oyun dünyasında, neye bulaştıklarını bilmeden önce kendilerine seçtikleri avatarlara dönüşen gençler, kendilerini eğlenceli ama bir o kadar da tehlikeli bir maceranın ortasında bulacak.

Yönetmenliğini Jake Kasdan (Bad Teacher, Walk Hard)'ın üstlendiği filmin başrollerinde Dwayne Johnson'a Kevin Hart, Karen Gillan, Jack Black, Missi Pyle, Bobby Cannavale, Rhys Darby, Tim Matheson ve Nick Jonas eşlik ediyor. Jumanji: Welcome to the Jungle, 29 Aralık'ta vizyona girecek.

• Fragmanı göremedim . İlk filmin yarısı bile olmaz muhtemelen . Ama hem filmin adına hem de gillan in hatırına izlenir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • gözlerim Robin Williams aradı :(

• artık her türlü filmde kaslı erkek bir zorunluluk.

• Jumanji'nin yeri bende çok farklıdır. Umarım beklentilerimizin altında kalmaz

• Çocukluğumuzun bir efsanesi daha nasıl yerle bir edilir bu filmle göreceğiz sanırım. Görmem gerçi izlemeyi düşünmüyorum. Fragman çok kötü baya kötü.
    Oyunu bilgisayar oyununa dönüştürmüşler ve oyunun içine giriyorlar. Sanal bir dünyada geçiyor olaylar muhtemelen. Oyuna girerken karakterlerin dönüşmesi falan da Jumanji mantığına aykırı geldi bana göre.

Ayrıca hadi Robin Williams öldü Kirsten Dunst'ı bari oynatsaydınız. "Ah yine mi bu oyun" repliğiyle girmesi lazımdı filme.
    Çok kötü olacak muhtemelen film. Sinemada izlemem, dvd'si çıkınca bi göz atarım, yine izlemem muhtemelen...
  • ilk filmle alakası yok, berbat olmuş.

• iri kel odan adam (Dwayne Johnson) nedense bir türlü sevmedim hangi filmde görsem o filmden soğuyorum hızlı ve öfkelide bu adam geldikten sonra bitti

• Jumanji ile alakası yok komedi filmi yapmaya çalışmışlar olmamış sıçmışlar. Sırf Karen Gillan var diye izlicem. Belki Kevin Hart ın bikaç hareket ve repliğine gülerim.

• Robin Williams ın performansını göstermek Dwyane Johnson a mı kaldı

Bazı filmler bazı oyuncularla özdeştir başka oyuncu koyarsanız sırıtır ki bu da böyle görünüyor

• Artık fragman izlemiyorum, filmde ne kadar olay varsa, spoiler varsa hepsini fragmanda gösteriyor sonra filme gelsinler diye bekliyor rahatsızlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hollywood aynı yemeği ısıtıp ısıtıp önümüze koyuyor. Jumanji izleyecek hazır bir kitle var bu yüzden konu ve kurguya fazla kafa yormalarına gerek yok sadece en çok sevilen ve popüler ünlüleri başrole koy yeterli.

Umarım film güzeldir.

• huseyincarnege kullanıcısına yanıt
    Aynen

------------------------------------------
    Dwayne Johnson'ı hemen hemen her filmde görüyorum. Biraz iri cüsseli,sanki filme uygun değilmiş gibi. Robin Williams karakterinde,tarzında, cüssesinde bir oyuncu oyanasaydı daha iyi olmaz mıydı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quard -- 30 Haziran 2017; 19:11:31 >
  • Zenci oyuncu okey

İri yarı kaslı erkek okey

Güzel dekolteli kız okey

Şişman bilim adamı okey

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rezalet. Jumanji diye değilde çerezlik komedi tadında izlenir.
  • Orjinali çok daha iyi bir konuya sahipti,eski büyücü gücünü kullanarak lanetli bir zarlı oyun yapıyordu ve oyunda yazan herşey gerçeğe dönüşüyordu ve avcı gibi karanlık ürkütücü yaratıklarla dolu jumanji ormanı gibi çok fantastik şeylere sahipti,ama burda video oyunu yapmışlar sonu belli oyun bitince hop içinden çıkacaklar filan ama jumanji ormanı bu ormanla alakası yok çok daha karanlık bir ortamdı hatta çizgi filmi vardı ve orda bile çok daha iyi yapılmıştı.

Robin abi,avcı,kirsten dunst,felaketleri çeken mıknatıs zenci abi olmadan zaten ne kadar eski tadı olur ki?
  • Jumanji'nin sadece adını temel alarak üstüne bina edilmeye çalışılan bir yapım olarak kalacaktır. Konsept farklı görülüyor , ruhtan hiç bahsetmiyorum zaten. Fakat yine de izlenebilir çerezlik bir film beklentisi içerisindeyim.
  • Bi bu efsaneyi b.k etmedikleri kalmıştı...

• rahmetli Robin Williams diğer taraftan saydırıyordur :) Tamamen ticari amaçla yapılmış saçma bir film olmuş.

• Umarım bigün geleceğe dönüşüde yeniden çekmeye kalkmazlar.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.