Şimdi Ara

PayPal sorunu binlerce oyuncunun PSN’den banlanmasına neden oldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
130
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • PayPal sorunu binlerce oyuncunun PSN’den banlanmasına neden oldu 

Birçok PlayStation Network kullanıcısı, hiçbir sorun olmamasına rağmen platformdan banlandıklarını çeşitli sosyal paylaşım platformlarından duyurdular. Şikayetlerin artması üzerine PayPal ve Sony’den duruma ilişkin bir takım açıklama geldi.

PayPal, bilinmeyen bir nedenden ötürü birçok oyuncunun PlayStation Network ücretlerini iade ettiğini paylaştı. Ücretlerin iade edilmesinden ötürü PSN, kullanıcıların sistemi ücret ödemeden kullandıklarını algıladı ve oyuncuları Sony’ye borçlu olarak işaretleyerek sistemden banlanmalarına neden oldu.

Sony, sorunun çözülmesinin ardından sorundan etkilenen kullanıcıların engelini kaldırdı ve PSN’i yeniden kullanımlarına sundu. Ayrıca, PayPal’dan kaynaklanan bu sorundan etkilenenlerin Sony’den bir e-mail alacağı da dile getirildi.

Sorunun tam olarak kaç kişiyi etkilediği henüz açıklanmadı ancak ilk elde edilen bilgiler binlerce kişinin banlandığı yönünde.

• Dünya'da yaşayan insanlar ile ilgili bir haber.

• bende neden ban yedim diyorum kırk yılda bir psn e giriyordum ps3 fat80gb kasam ile

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.