Şimdi Ara

Death Note Netflix Filmi için Yeni Bir Poster Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
180
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
       Netflix'in Death Note live-action filmi için yeni bir poster yayınlandı.

Filmin yönetmeni Adam Wingard tarafından yayınlanan bu posterde elma seven Şinigami, Ryuk yer alıyor.

Ünlü Japon mangası ve animesini temel alacak Death Note'ta doğaüstü güçlere sahip bir defter bulan genç adam, yaşamaya hakkı olmadığına inandığı kişileri deftere isimlerini yazarak onları öldürmeye başlar.

Filmin oyuncu kadrosunda Lakeith Stanfield (L), Margaret Qualley (Mia Sutton), Nat Wolff (Light Turner), Shea Whigham (James Turner) ve Paul Nakauchi (Watari) yer alıyor. Ryuk ise Willem Dafoe tarafından seslendirilecek.

Death Note 25 Ağustos'ta Netflix'te yayınlanacak.

• berbat edecekler
  • Zenci L ne abi

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SoraTakeuchi

Zenci L ne abi

Seriden bihaberim ama netflix diye geldim. Şu konuya ayrı uyuz oluyorum. Aynı şekilde Witcher'da da zenci olacaksa, sırf "çeşitlilik","farklılık" vurgusu için, kesinlikle izlememe sebebi olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hayal kırıklığı olacak muhtemelen

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yahu japonca animesi var, japonca filmi var, bu kadar mı yaratıcılıktan yoksunsunuz. Neyse en azından hollywood gibi film çekip oscar almazlar köstebek filminde olduğu gibi.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Babblebabble

<blockquote class="quote"><i>quote:</i><br><br>Orijinalden alıntı: SoraTakeuchi

Zenci L ne abi
    </blockquote>
    Seriden bihaberim ama netflix diye geldim. Şu konuya ayrı uyuz oluyorum. Aynı şekilde Witcher'da da zenci olacaksa, sırf "çeşitlilik","farklılık" vurgusu için, kesinlikle izlememe sebebi olur.

Karakterin orjinali bu L

• Oyuncular rezalet.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.