Şimdi Ara

Söylenti: L.A. Noire Remaster Geliştiriliyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
1
Favori
211
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yeni ortaya atılan söylentilere göre, L.A. Noire remaster sürümü geliştiriliyor ve remaster sürüm VR desteği ile Grand Theft Auto V'te olduğu gibi birinci şahıs modu sunacak.

Bu söylentiler ilk olarak ocak ayında başlamıştı. Sektörün içinden olan Yan2295 duyduğu bilgi sonucu remaster sürümün Nintendo Switch'e gelebileceğini belirtmişti. “According to what I heard, Rockstar might be releasing a remastered version of L.A. Noire on the Nintendo Switch.”

Ardından Direct Feed Games ise remaster sürümün yaz sonlarında Switch, PS4 ve Xbox One için gelebileceğini söylemişti. “Regarding LA Noire Remaster, the title is sounding like it’ll come to Switch, PS4, and Xbox One. Release slated for late summer.”

Bugün de Comicbook.com'dan Liam Robertson VR desteği ile birinci şahıs modunun da olacağına dair bir söylenti haberi girdi.

Rockstar Games, L.A. Noire Remaster haberlerini doğrulamadı veya yalanlamadı. 

Team Bondi tarafından geliştirilen ve Rockstar Games tarafından dağıtılan dedektiflik oyunu L.A. Noire 17 Mayıs 2011 tarihinde çıkış yapmıştı. 

L.A. Noire şu anda PS3, Xbox 360 ve PC üzerinde ulaşılabilir durumda.

• Yıllardır red dead redemption remastred bekliyoruz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hem grafik hem atmosfer hem oynayış açısından Taş gibi kaya gibi oyun neyini Remaster'lıyorsunuz anlamadım. Deyin şuna adam gibi Xo ve PS4 Pro ya getireceğiz anlayalım
  • oyun zaten güzeldi, yenisini çıkarın :) mimik konusunda üstüne yok zaten mesela zenci bir karakterin mimikleri tam üstüne oturuyordu gerçek hayattaki gibi şimdi hala donuk suraklı karakterlerle geliyor oyunlar
  • bu oyun için çok para harcandı ve bir daha mimik teknolojisini kullanmayacağını söyledi rockstar masrafından dolayı. oyunun 2. si zor bu yüzden. birde ingilizce bilmeyenler için zordu

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Türünün tek örneği ve Exclusive oyun kalitesinde bir oyun.Red Dead Redemption ile aralarında 1 sene vardı anlaşılan yine ayrılmayacaklar.
  • bence hiç gerek yok, oynayan oynadı, tekrar oynanabilir bir oyun değildi
  • Haliyle ağır bir ingilizcesi var bu gelecek olan Türkçe altyazılı gelse fena olmaz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Ne gerek var remaster sürümüne. Koy geriye uyumluluğa gitsin.

• Keşke GTA 4'ün remastered olanını yapsalar PS4'te o dünyayı 1080p 60 fps oynamak isterdim..Ama tabii hayal..
  • Bu oyunun geliştirildiği oyun motoru çok kaliteli bir motor kesinlikle yani gerçekle aynı mesela seslendirirken yüz ifadesi nasıl olursa o anki ifadesi direk yansıyor yani gerçek bir oyun motoru kesinlikle bu arada sahiden çok para harcamisdir rockstar onun icin çıkacak olan rdr2 de görsek düşünemiyorum bile :) ama sanmam o motoru bidaha kullanmazlar cunku çok masraflı.
  • oyun cidden aşırı iyiydi fakat ağır ingilizcesi yüzünden mimiklere odaklanmakta veya konuyu takip etmekte zorlanıyodum açıkçası. türkçe altyazı gelirse harika olur.
  • Bir an ikincisini yapıyorlar sandım.

Rockstar yeni nesilde remaster olayına taktı iyice. Devamını yapabilecekleri sürüyle oyun varken eski oyunları ısıtıp ısıtıp önümüze getiriyorlar.

• Ooo çok iyi haber,inşallah hemen türkçe yamayı bu oyuna entegre eder oyunçeviri de tekrar oynarız

• Rockstar oyun yaptığın yok be yazıklar olsun. Bence gerek yok remasterına zaten önemli olan yüz grafikleriydi onlar da harikaydı, çevrede de çok bir gelişme olacağını sanmam.
  • tüm dlc lerini aldıgım 2 oyundan biri.. 3 kere bitirdim..efsane bir oyun.. remastered gelsin yine oynarım.. türünün tek örneği çunku

• bence o tarihe göre grafikleri çokda kötü değil hani şöyle bir dlc felen çıkarsalar yada ne biliyim 2.oyun efsane xD

• Dedemin de remaster sürümünü yapın, genç karı alıcaz kendisine...

Edit Oyun dünyası bitmiş, yaratıcı adam kalmadı anlaşılan. Ortalık remaster çöplüğünden geçilmez oldu +olarak bu sene gösterilen E3 2017 buna açık ve belirgin bir kanıt oldu. Oda çöpün alasıydı. Metro hariç (bir oyun daha vardı hatırlayamadım şimdi) oyun göremedik.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi vollkan59 -- 23 Haziran 2017; 7:40:29 >
  • Guzel haber. Team Bondi kapanmasina uzuldugum studyolardan biriydi.

• Lütfen arkadaşlar yorum yaparken empati kurun sizin için tekrar ısıtılıp önünüze servis edilen bir yemek olabilir ama benim gibi hala oynamamış ve oynamak isteyen oyuncular için bulunmaz nimet. SABIRSIZLIKLA BEKLİYIRUM. inşallah haberler gerçektir ve en geç 2018 ilk baharda çıkar ertelenmeden.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.