Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8 çalışır halde görüntülendi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
43
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 8 çalışır halde görüntülendi

Samsung’un yeni amiral gemi modeli Galaxy Note 8 için zaman artık daralmaya başlarken, sızıntılar da gitgide detaylanıyor. Dış tasarım görsellerinden sonra cihazın artık çalışır haldeki görselleri de internete sızmaya başladı.

Çalışır halde

Prototip olduğu belirtilen cihazın tasarımı bugüne kadar gündeme gelen bilgilerle aynı. Samsung yine aynı tasarım dilini kullandığı için sanki daha büyük bir Galaxy S8 Plus modeli hissi uyandırıyor. Daha önceki iddiaların aksine daha dörtgen köşe yapısını bu görselde göremedik.

Galaxy Note 8 modelinde iki önemli farklılık var. Bunlardan bir tanesi arka kısımdaki çift kamera kombinasyonu. 13MP çözünürlüğünde iki sensör barındıran kamera bugüne kadar Samsung telefonlarındaki en iyi deneyimi sunmayı amaçlıyor. Sensörlerin Samsung Mechanics tarafından tasarlandığı ifade edilmişti.

Diğer taraftan parmak izi okuyucu doğrudan ekrana entegre edilmiş durumda. Samsung’un parmak izi okuyucusunu doğrudan ekrana entegre ettiğinde bazı problemlerle karşılaştığı gündeme gelmişti ancak prototipte bu görünmüyor. Şimdilik firma bu sorunu nasıl çözecek belirsiz.

Ayrıca Bkz.Giriş seviyesine yönelik Snapdragon 450 yonga seti geliyor

3600mAh kapasiteli bir batarya ile gelmesi beklenen Galaxy Note 8 modelinde Qualcomm’un aynı Snapdragon 821 yonga setinde olduğu gibi daha verimli bir üretim sürecinden geçen ve daha performanslı Snapdragon 836 yonga setini hazırladığı zaman zaman gündeme geliyor.

6.3 veya 6.4 inçlik kavisli Super AMOLED ekranda 2960x1440 çözünürlük sunacak olan telefonda 6GB LPDDR4X RAM, 256GB’a kadar depolama seçeneği gibi özelliklerin olması bekleniyor. Bazı bölgelerde telefon 8GB RAM ile sunulacak.

Yeni telefonun 28 Ağustos tarihinde New York’ta yapılacak etkinlikle tanıtılacağı iddia edildi ve bu kesin gibi ancak bazı güçlü kaynaklar Samsung’un Eylül başındaki IFA 2017 fuarında bir lansman yapacağını belirtiyor. Bu da yeni modelin iPhone 8 ile karşı karşıya gelmesine neden olacak.

• Bence bu Note değil s8 plus çift kameralı olanı

• Sağ gösterip sol vuracak heralde samsung

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tasarım işini çözmüş Samsung. Özellikleri ile de rakipsiz görünüyor telefon...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Parmak izi sensörünü ben mi göremiyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Parmak izi sensörünü ben mi göremiyorum

Ekran altına entegre edilmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ekrana entegre edilirken bazı sıkıntılar oluştuğunu s9 a kalabileceği yönünde haberler okumuştum. Demek ki sorunu çözmüş.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Ekrana entegre edilirken bazı sıkıntılar oluştuğunu s9 a kalabileceği yönünde haberler okumuştum. Demek ki sorunu çözmüş.

Diğer firmalara "Bakın çok büyük bir şirket olarak biz bile yapamadık bunu" imajı vermek istemiş olabilirler belki de.

• kesin sensörü bozuk çıkar ve insanı deli eder..

• yine tepsi gibi uzun ya sunu 16:9 yapsalar keski

• 8gb sınırrlı olarak türkiye ye gelir mi?

+500 600tl fiyat farkı olabilir mi?

• Dikine kamera yerleştirilmiş. Bu sebepten Apple'a giydirenler Samsung'a ne diyecekler acaba?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Note 7'nin tasarımı daha güzel, yazık oldu o tasarıma.

• Hadi bakalım göreceğiz,yalnız tasarım git gide kumandaya dönüyor.

• Olay güzellikten, kumandaya dönmeye başladı samsung cephesinde

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Quad HD -- 22 Haziran 2017; 2:14:36 >
  • 3600mah batarya ile gelirse efsane olur
  • Keşke yazılımda donanımla aynı paralelde gelişse.. Donanım tarafında gelişmeler çok çok hızlı olduğu halde yazılım geriden geliyor ve elimizdeki süper güçlü telefonlar sadece bench kasmaya yada hava atmaya yarıyor. bizi sadece daha iyi bir telefona sahip olduğumuzu düşündürüp avutuyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Dikine kamera yerleştirilmiş. Bu sebepten Apple'a giydirenler Samsung'a ne diyecekler acaba?

İphone 8 görseline sövenler bende yorumlarınızı bekliyorum.

• İnsanlarda algı problemi var. İphone görselinde dikine pörtlek ve aşırı çirkin bir kamera gözüküyordu insanlar onu eleştirdi. Burada çıkıntısı çok az olan ve telefonun dengesini bozmayacak bir kamera var. İnsanlar neden eleştirsin. Ayrıca ahize çok küçük büyük ihtimalle hoparlör olarak kullanmayacaklar. Htc bunu iyi akıl etti. Nasıl olsa orada hoparlör var kullanıp geçiyorlar.

• Şu yeni en boy oranı fırıncı küreği gibi olmasa iyidi. Hepimizde piyanist parmağı yok sonuçta...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.