Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note7 FE Temmuz sonunda geliyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
1
Favori
959
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung Galaxy Note7 FE Temmuz sonunda geliyor

Geçen yıl yaşadığı büyük talihsizlik sonucunda pazardan çekilmek zorunda kalan Galaxy Note 7 modeli, yaklaşık 1 yıllık bir aradan sonra yeniden akıllı telefon pazarına geri dönmeye hazırlanıyor. Elden geçirilmiş model için Galaxy Note 7 FE ismi konuşuluyor.

Tarih yakın

Firmaya yakın kaynaklardan gelen bilgilere göre Galaxy Note 7 FE için çıkış tarihi 30 Temmuz olarak belirlenmiş durumda. Daha önce bu tarih 7 Temmuz olarak gündeme gelmişti ancak modele olan büyük ilgi nedeniyle Samsung’un üretimi arttırdığı ifade ediliyor.

İlk iddiaların aksine Samsung elde kalan tüm telefonları satmak niyetinde değil. Firma hali hazırda 300 bin adet üretim yaparken, aşırı ilgi nedeniyle bu rakamın 450 bin olarak revize edildiği belirtiliyor. Bununla birlikte ilgi devam ederse üretim artar mı belli değil zira tam da Galaxy Note 8 modelinin çıkış arefesinde büyük stoklar ile pazara girmek satışları baltalayabilir.

Ayrıca Bkz.Samsung Galaxy Note 8 projesinin kod adı Gr3eat

Galaxy Note 7 FE modelinde herhangi bir donanım farkı yok. 5.7 inçlik 2560x1440 piksel çözünürlükte ekran, Snapdragon 820 veya Exynos 8890 yonga seti, 4GB LPDDR4 RAM aynı kalıyor. Tek fark patlayan bataryanın yerine 3200mAh kapasiteli daha küçük bir batarya kullanılması. Ayrıca fiyatın da 500$ seviyelerine inebileceği konuşuluyor ki çok iyi bir rakam olduğunu söyleyebiliriz. 

• 500 dolar olursa fiyat güzel, 600 dolar üstü bir fiyat ile gelecekse kalsın mümkünse.

• Telefonu değiştirmeyi düşünüyordum. 2500 civarında gelirse alırım.

• yeni vergiler geleceği diye söylentiler var ülkemize gelse bile yurt dışı rakamının iki katına çıkar raflara

• Fiyat pahalı geldi gözüme sonuçta üretipte satamadıkları zarar olarak yansıyordu şimdi üretilende pil değiştirip daha az karla satmaları gerekirken hala s7 -s7edge civarı fiyatlardan bahsediliyor(belkide ben fakirimdir :).) . Yine de 2500 e alana hayırlı olsun, sağlıklı olarak kullansın.

• 2000 2500 arasına mantıklı bir cihaz olur alınır bence halen çok güzel

• Her yeni haberde çıkış tarihi değişiyor

• Note 7 çıkarsa neden note 8'in satışlarını baltalayacak ki? Note 7 patlamasaydı şu anda bile satan bir telefon olacaktı zaten? o mantıkla Galaxy s8+ hiç çıkarmamaları lazımdı. Note 8 ile benzer ekrana sahipler ve aynı işlemciyi kullanacaklar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stalker(1979) -- 17 Haziran 2017; 14:37:44 >
  • quote:

Tek fark patlayan bataryanın yerine 3200mAh kapasiteli daha küçük bir batarya kullanılması.

Artık gönül rahatlığıyla alınabilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 2000 ? ayırdım bekliyorum. Mi6 alacaktım note 7 olsa fena olmaz hani.

• ip68 suya ve toza dayanıklılık olaca mı?

• $500 : Bu fiyata alınır.

• NOTE 8 in kayda değer derecede altında konumlandırılırsa yeni bir kesim oluşturur kendine.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpsoylu81

ip68 suya ve toza dayanıklılık olaca mı?

Napcanız hocam suda mı şarj etçeksiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1751tlye geliyor şimdi.Telefon değiştirip bunu alacağım galiba.

• Ülkemize gelmeyecek denildi "Tansu YEĞEN" tarafından.Ayrıca Note 8 arifesi gelse de çok çok uygun fiyattan gelmesi lazım ki satılsın.

• mstfckmk kullanıcısına yanıt
    mi 6 aldım daha memnunum 835 var en azından

• mi 6 aldım çöp

• quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

1751tlye geliyor şimdi.Telefon değiştirip bunu alacağım galiba.

Neredeuse Telefonun fiyatı kadar da vergi alındığından haberin vardır umarım. 2800 - 3000 civarı satışa sunulur.

• quote:

Orijinalden alıntı: zero fear

quote:

Orijinalden alıntı: -Uzumaki Naruto-

1751tlye geliyor şimdi.Telefon değiştirip bunu alacağım galiba.

Neredeuse Telefonun fiyatı kadar da vergi alındığından haberin vardır umarım. 2800 - 3000 civarı satışa sunulur.

Şuan ki vergi dilimi kaç hocam?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.