Şimdi Ara

Galaxy Note 8'e ait olduğu iddia edilen basın görseli sızdırıldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
34
Cevap
1
Favori
1.717
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Galaxy Note 8'e ait olduğu iddia edilen basın görseli sızdırıldı

Galaxy Note 8'in resmi olarak IFA 2017'de tanıtılması bekleniyor ancak bu arada çeşitli sızıntılar, raporlar ve söylentiler de gelmeye başlamış durumda. Geçtiğimiz günlerde Android 7.1.1 Nougat çalıştıran cihazı HTML5Test'in veritabanında  görmüştük. Şimdi ise Galaxy Note 8'in resmi basın görseli olduğu iddia edilen bir başka sızıntıyla karşı karşıyayız.

Ayrıca Bkz.Atari CEO'su yeni bir oyun konsolu üzerinde çalıştıklarını doğruladı
    İnternete düşen resme baktığımızda bunun pek de resmi bir basın görseline benzemediği anlaşılıyor. Galaxy Note 8 fanları tarafından hazırlanmış bir render olabilir. Zira resimde gösterilen cihazın Galaxy S8'e aşırı benzerliği dikkat çekiyor. Bu nedenle kesin konuşmamakta fayda var.

Galaxy Note 8'e ait olduğu iddia edilen basın görseli sızdırıldı

Galaxy Note 8'in 6.3 inç QHD Sonsuz Ekran, 12MP + 13MP çift sensörlü arka kamera, otomatik odaklamalı 8 megapiksel ön kamera ve stereo hoparlörlerle geleceği söyleniyor. Ayrıca cihazın arka panelinde Galaxy S8 benzeri bir parmak izi okuyucusunun görebiliriz. Phabletin ABD varyantı, Snapdragon 836 yonga setini kullanan ilk telefon olabilir. Öte yandan cihazın ön panelini gösteren fotoğrafın da (bkz. hemen üstte) kısa bir süre önce sızdırıldığını ekleyelim.

• Saglam duruyor. S8'in Abisi olmus resmen!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bataryanın patlama ihtimali yok, güzel olmuş

• Note 7 nin ekran kasa oranının düzeltilmiş hali ile gelse bile 10 numara olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DODANLI -- 17 Haziran 2017; 2:44:34 >
  • Samsung bomba gibi bir Telefon yapıyor. Gerçektende samsung bu işi ciddiye alıp bomba gibi yapıyor. Patlıyor

• 5k dan gelir

• wolf silver W kullanıcısına yanıt
    Bunu yazan kişi bırak S8'i daha note 7'yi kullanmamış biri olarak bunları nasıl yazıyor hayret ediyorum. Yok patlıyo, yok çatlıyo, yok sıvı kaçırdı, yok canavar çıkardı... Bunlardan sanane? Artık düzgün yorumlar yapın. Ayrıca burada note 8'i konuşuyoruz. Nereden çıktı bu note 7? Gereksiz kişiler çok...

• Patlamayan Note 7 piyasaya sürseler yine satar yine satar.

• Şu incecik çerçeveler iyi hoş, ama 16:9 bozulmamalı. Bi de yanlardan arkaya doğru kıvrım olayıyla birleşince gerçekten biçimsiz oluyor. Daha ince, daha uzun gibi geliyor. Şahsen beğenmiyorum, beğenenlere saygım sonsuz. Ekranının köşelerden yuvarlatılmış olmasını beğenmesem de bence LG G6 daha güzel (ön tasarım olarak).

• quote:

Orijinalden alıntı: kankixx123

Bunu yazan kişi bırak S8'i daha note 7'yi kullanmamış biri olarak bunları nasıl yazıyor hayret ediyorum. Yok patlıyo, yok çatlıyo, yok sıvı kaçırdı, yok canavar çıkardı... Bunlardan sanane? Artık düzgün yorumlar yapın. Ayrıca burada note 8'i konuşuyoruz. Nereden çıktı bu note 7? Gereksiz kişiler çok...

İnsanlarımiz maalesef hiç bilmediği konularda dahi hep bir fikri vardır...

Galaxy note 7 nin patladığini bilmem için samsung Galaxy note 7 yi kullanmama gerek yok. Yada iPhonelerde sorun olduğunu bilmem için iPhonede kullanmama gerek yok. Bazı kullanıcılarda oldu

video yaptılar haber yaptılar forumlarda söylediler.. Bunu samsung BİLE KABUL etti. Hatalarını kabul eden samsung bir erdemlik yapmıştı. Hatta burada samsungun çok iyi birşey yaptığıni ben dahil çoğu kişi söylemişti övmüştük. Mesela Apple iPhonedeki hatalarını kabul etmemişti. Eleştirdik. Apple, Yok elinizle gölgelik yapın yok telefonu sol elle kullanın diye saçmalıklar öne sürmüştü.. BEN BİR KULLANICIYİM FİRMALARI GEREKTİĞİ YERDE ÖVER GEREKTİĞİNDE DE YERERİM. KİMSE BU KONUDA BANA KARIŞAMAZ. İŞLERİNİ İYİ YAPSIN ONLARI ELEŞTİRMEYEYİM. ama görüyorum ki siz hala Galaxy note 7 nin patladıgini kabul etmemişsiniz... Bence googlede bir araştırın..

KALDIKİ BENİM YORUMLARİMDAN SANA NE? GÖRMEK İSTEMİYORSAN ENGELLERSİN OLUR BİTER???

• Samsung iki senedir note serisi telefondan nefret edeceğim bir yenilikle geliyor.geçen sene kavisli ekran bu sene 18.5/9 saçmalığı. Gelecek sene de kesin parmak izi tarayıcı komple kaldırırlar sadece iris tarama kalır o da yarım yamalak çalışır.

• note 7 piyasaya sürsünler yeter, patlasın sorun değil ölmez sağ kalırsak dava açıp köşeyi döneriz.

tüm şeytani planlarımı açıkladım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: wolf silver

quote:

Orijinalden alıntı: kankixx123

İnsanlarımiz maalesef hiç bilmediği konularda dahi hep bir fikri vardır...

Galaxy note 7 nin patladığini bilmem için samsung Galaxy note 7 yi kullanmama gerek yok. Yada iPhonelerde sorun olduğunu bilmem için iPhonede kullanmama gerek yok. Bazı kullanıcılarda oldu

video yaptılar haber yaptılar forumlarda söylediler.. Bunu samsung BİLE KABUL etti. Hatalarını kabul eden samsung bir erdemlik yapmıştı. Hatta burada samsungun çok iyi birşey yaptığıni ben dahil çoğu kişi söylemişti övmüştük. Mesela Apple iPhonedeki hatalarını kabul etmemişti. Eleştirdik. Apple, Yok elinizle gölgelik yapın yok telefonu sol elle kullanın diye saçmalıklar öne sürmüştü.. BEN BİR KULLANICIYİM FİRMALARI GEREKTİĞİ YERDE ÖVER GEREKTİĞİNDE DE YERERİM. KİMSE BU KONUDA BANA KARIŞAMAZ. İŞLERİNİ İYİ YAPSIN ONLARI ELEŞTİRMEYEYİM. ama görüyorum ki siz hala Galaxy note 7 nin patladıgini kabul etmemişsiniz... Bence googlede bir araştırın..

KALDIKİ BENİM YORUMLARİMDAN SANA NE? GÖRMEK İSTEMİYORSAN ENGELLERSİN OLUR BİTER???

Arkadaşım benim savunduğum bir firma yok. Öncelikle bunu bil. Seni engellemek için bir nedenim de yok, gocunduğum bir nokta bile yok. Ancak konuyu tekrar tekrar açıp durarak ne yeniye bir katkın var ne eskiye. Eski olmuş bitmiş bir şey. Eğer note 8'de çıktıntan sonra patlarsa o zaman konuş bunları. Hatta ülkeye Samsung telefon sokmama çalışmasını gel beraber yapalım. Ben Samsung fanı değilim bunu bir kere bil. İşime ne gelirse o telefonu kullanırım. Ama düşün ki zamanının Osmanlı devleti bile hata yapıp tekrar düzeltme kapasitesine sahipse bu şirketler de aynı şeyi yapar demektir. O saydığın olaylardan sonra Apple'nin anten sorunu çözüldü mü? Çözüldü. Samsung'un batarya sıkıntısı (S8 ile birlikte) çözüldü mü? Çözüldü. Bunu uzatmanın ya da konuyu tekrar dillendirerek yorum yapmanın ne mânâsı var? Ben bunu anlatıyorum. Ha dersin ki ben telefon üretiyorum bırakın bu çin malını, kore malını gelin benden alın de canımı ye. Var mı? O da yok. Biz tüketiciyiz. Eleştirimiz sadece o ürünle ilgili olur. Bence konuyu burda kapatalım.

• Edge kenar hakkında bu kadar ısrarlı olmasın. Kullanımı çok kötü etkiliyor. Hele note gibi harika bir seriye, işlevselliği ön planda olan bir seriye; sırf ekran kasa oranını yüksek göstermek için edge ekran koymasını hiç beğenmedim. Umarım bu kadar kötü tasarımla çıkmaz.

• Note 4 kullanirken iphone tarafina gecmistim. Memnunum ancak bu kutleyi salt icerik tuketmek icin kullanmak zor. Noteda kalemle yapabileceginiz seyler cok cok fazla. O yuzden buyuk ekranli cihaz kullanilacaksa,bu note olmali diye düşünüyorum

• S8 kullaniyorum acayip akıyor 8 senedir samsung kullanirim ilkdefa bukadar memnun kaldim herkese tavdiye ediyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: sarahaten

Edge kenar hakkında bu kadar ısrarlı olmasın. Kullanımı çok kötü etkiliyor. Hele note gibi harika bir seriye, işlevselliği ön planda olan bir seriye; sırf ekran kasa oranını yüksek göstermek için edge ekran koymasını hiç beğenmedim. Umarım bu kadar kötü tasarımla çıkmaz.

S8 deki edge yok denecek kadar rahatsiz etmiyor.Bu saatten sonra duz ekrana gecmemeli samsung mutlaka amiral gemilerinde Edge ekran olmali bence bir farklilik yaratiyor en azindan amiraller arasinda

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6.3" ekran telefon 6 sene once birine soylesen bi tarafıyla gulerdi..hatta 5.3" note 1 serisini alan arkadasla nekadar kafa buldugumuzu anltamam allahtan note 2 satısları patladıda adam rahat rahat telefonunu kullandı..

Samsungun note serileri hep ozel serilerdir..ve bence hala kendi segmentide alternatifsiz..

• Sonsuz ekran lafına da gıcık oluyom

• S7 edge deki ekran kullanımda sıkıntı çıkarıyordu doğru. Ama s8 de edge oranı düşük olduğu için bu zamana kadar bir sorun yaşamadım.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.