Şimdi Ara

Braun MGK3080 çoklu bakım seti 'Yeteneği çok, taşıması kolay'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
1.275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Babalar gününde babanıza hediye etmek için tıklayın! 

• Bal reklamı yapın ve gergedan boynuzu kutu açılımı yapın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tarafımdan daha önce Braun tras makinesi denenmiş olup ilk kullanım sonrası çöpe atılmıştir. 20tllik Sinbo kullanıyorum canavar gibi

• Burak Şolt LG G2 Facebook sayfasından nerelere geldin senin ne işin var traş makinası incelemesinde :) Şu incelemeleride anlamam Yotube'da bu ürünler için bir sürü tanıdım videosu var zaten. Sakal bıyık saç kıl tüy birşeyler keserek test yapsanız daha iyi olmazmı ? Artı tanıtımını yaptığın ürün pahalı onun yerine PHILIPS QG3380 almak daha mantıklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Mersin uyducu

Bal reklamı yapın ve gergedan boynuzu kutu açılımı yapın.

Böl röklömö yöpön nedir ya ? Hem tanıtım amaçlı hem reklam... Nolmuş reklamsa ? Adamlar kendi pisliğini yiyerek mi çevireceğini düşünüyorsun koskaca siteyi...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr_aKReP

Burak Şolt LG G2 Facebook sayfasından nerelere geldin senin ne işin var traş makinası incelemesinde :) Şu incelemeleride anlamam Yotube'da bu ürünler için bir sürü tanıdım videosu var zaten. Sakal bıyık saç kıl tüy birşeyler keserek test yapsanız daha iyi olmazmı ? Artı tanıtımını yaptığın ürün pahalı onun yerine PHILIPS QG3380 almak daha mantıklı.

Merhabalar,

video kapağında da gördüğünüz üzere bu bir kutu açılımı; hiç denemeden, sakal kesmeden, tüy almadan yapar mıyız incelemesini, teessüf ederim...

İncelemesi için takipte kalın :)
  • Kutusunu hanım atarsa taşınması işkence.

• Bu cıhazları kullanabilmek için sakalın 2,3 günü geçmemiş olması gerekiyor diye biliyorum uzun sakalı kesmiyor muş. Bende Braun Cruzer 6 Beard Head var saç sakal şekillendirici başlıksız sakal için kullanıyorum 1 haftalık sakalı bile 2 günlük sakala indiriyor sürekli jilet ile traş olmak istemeyenler için çok iyi hem komple yıkanabiliyor hemde şarj olurken kullanılabiliyor.

• Philips kullanıyorum çok memnunum özellikle yazın malum plaj havuz öncesi vücut için fullbody serisi oldukça başarılı tavsiye ederim benim gibi ayı gibi bişeyseniz jilet sevmiyorsanız epilasyona para yoksa birebir

• burakesan kullanıcısına yanıt
    Evet kutu açılımı olduğunu gördüm. Peki Kıl tüy sakal için kendi üzerinde mi denemeyi düşünüyorsun ? MEsut ÇEvik test videoları var :) Burak Lg G2 den bu yana takip ettiğim bir kardeşimsin. Farklı ürünler için tabiki takipteyim:) Erdiye de çok selamlar Xiaomi 6 testini bekliyoruz. Saygılar.
  • Remington'dan şaşmam :)

• Braun dansa Philips öneririm. Daha kaliteli ve dayanıklı. Yani demem o ki philips daha uzun ömürlü.

• Braun Kişisel Aletlerde Tartışmasız En İyi Markalardan Biri Ürün Güzel Gözüküyor Fakat Önemli Olan Saç Sakal Kesimi Ve Malzeme Kalitesi Burak Bey 2.Video Bunlara Ağırlık Verirse Daha İyi Olur 1,5 Senedir Philips Q3380 Kullanıyorum Memnun Değilim Üründen Malzeme Kalitesi İyi Değil Başlıları Gevşedi Ve Alet Çok Ses Çıkarıyor Başlıkları Isınıyor Ve Arada Yağlamak Gerekiyor...

• quote:

Orijinalden alıntı: teknikist

Tarafımdan daha önce Braun tras makinesi denenmiş olup ilk kullanım sonrası çöpe atılmıştir. 20tllik Sinbo kullanıyorum canavar gibi

Kardeş Çöpe Atacak Kadar Zenginsen Berbere Git Zaten Boş Boş Yorum Yazıp Buraları Çöplüğe Dönüştürmeyin...
  • quote:

Orijinalden alıntı: VVizard

quote:

Tarafımdan daha önce Braun tras makinesi denenmiş olup ilk kullanım sonrası çöpe atılmıştir. 20tllik Sinbo kullanıyorum canavar gibi

Kardeş Çöpe Atacak Kadar Zenginsen Berbere Git Zaten Boş Boş Yorum Yazıp Buraları Çöplüğe Dönüştürmeyin...

kesmeyen makineyi ne yapayım isterdin sen söyle güzel kardeşim
  • quote:

Sinbonun linki var mı hocam?
    Vücut için lazım özellikle.
  • ADAM SİNBO'NUN LİNKİNİ SORMUŞ ALOOO NERDE BU DEVLET
  • Braun bt5090 kullaniyorum 4 yildir. Kesinlikle bt serisi tavsiye ederim. Mgk serisi tasimasi ve surekli aparat degisikligi kullanisli degil. Bt serisi.daha ergonomik. Tek baslikla 1 mm den 10mm e kadar ayar yapabiliyorsun.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.