Şimdi Ara

Samsung Galaxy Note 8 modelinde 13MP çözünürlüğünde çift kamera olacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Samsung Galaxy Note 8 modelinde 13MP çözünürlüğünde çift kamera olacak

Yılın ikinci yarısı için Samsung’un en büyük kozu olacak Galaxy Note 8 için meraklı bekleyiş devam ederken sızıntılar da ardı ardına geliyor. Çift kamera kullanılacağı büyük ihtimal olan modelin çözünürlükleri de ortaya çıktı.

Kalite yükseliyor

Samsung ilk çift kamera kombinasyonunu Galaxy C10 modelinde kullanacak. İkinci olarak ise Galaxy Note 8 modeline sıra gelecek. Firmanın modelin arka kısmında iki adet 13MP çözünürlüğünde sensör kullanacağı ifade ediliyor. Daha önceki iddialarda 13MP+12MP şeklinde bir dizilim olacağı gündeme gelmişti.

Sensörlerin Samsung Electro-Mechanics tarafından üretileceği belirtiliyor. Bu bakımdan Samsung’un kendi ISOCELL teknolojisine yer vermesi muhtemel. Veya Sony tarafından tedarik edilen sensörlerde bir takım özelleştirmeler de yapılabilir.

Samsung bu sayede daha iyi karanlık ortam performansı, daha başarılı bulanıklık efektleri ve hatta optik yakınlaştırma gibi önemli özellikleri kullanıcılara sunabilecek. Ayrıca rakiplerinden de farklılaşmaya çalışacak.

Ayrıca Bkz.Bir dönem sona erdi: Verizon resmen Yahoo’yu satın aldı

Son dönemde çift kamera kombinasyonu artık aranan bir özellik haline geldi. Akıllı telefon kameralarını daha kaliteli hale getirme adına atılan adımlar tüketici tarafında da karşılığını buluyor. Özellikle Huawei çift kamera kombinasyonunu en yaygın şekilde kullanan firma durumunda.

Galaxy Note 8 modelinde bunun haricinde yüzde 10 daha hızlı Snapdragon 836 yonga setine yer verileceği iddia ediliyor. Ayrıca Super AMOLED kavisli ekran 6.4 inç boyutunda olacak ve 6GB LPDDR4 RAM sisteme dahil edilecek. Batarya ise 3600mAh seviyesinde olacak. Galaxy Note 8 modelinin Ağustos ayının ilk yarısında tanıtılması ve akabinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

• Bataryası en az 4.000 mah olsa iyi olurdu.

• Bayagi guzel olacak gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 5.7, 5.8 gibi bir modeli çıkmazsa note benim için biter maalesef!

• Parmak izi tanıma için parmağımızı bu sefer direk kamera lensine mi dokunduracağız?

• Note 7 patlamaları olmasaydı bu iphone 6 dan çoktan kurtulmuş olaaktım. Sabırsızlıkla bekliyorum.

• Eni dar boyu uzun telefonlara nedense alışamadım. Özellikle kalemli bir telefonda gittikçe daha da anlamsız oluyor bu ekran şekli. Çok yakın zamanda tekrar firmalar 16.9'a umarım döner. Yoksa böyle eni dar uzun telefonlara mahkum olucaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bence çift kamera işi yaş iki tane kamera var birisi bozulursa diğerinide değiştirmek zorunda kalırsak yaş.tlf cılar iyice abarttılar onun yerine 2 gün giden pilli tlf yapsınlar.

• Batarya çok düşük ve 6.4 inç nedir arkadaş yakında tablet gibi mi taşıcaz? Note 3 telefonum var 3 yıldır kullanıyorum kaç defa düştü kolay kolay bişey olmadı ama kasıyo tek sorun bu hep format atmak zorunda kalıyorum. Bunun için Android den soğudum

• Fırın küreği

• interwap kullanıcısına yanıt
    Sanırım bu sefer ön panele gömdüler.

• Yeni ekran-kasa oranıyla yaklaşık Note 3 boyutlarında. :)

• 16:9 bir dünyada 18:9 nedir arkadaş.üstelik buna rağmen kamera hala 4:3 çekiyor.neyse sonrakilerde akıllanır 16:9'a dönerler umarım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.