Şimdi Ara

Mount & Blade II: Bannerlord E3 2017 Oynanış Videosu Yayınlandı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
267
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
       TaleWorlds Entertainment, PC Gaming Show E3 2017 basın konferansı esnasında Mount & Blade II: Bannerlord için yeni oynanış videoları paylaştı.

TaleWorlds Entertainment,

"Gelişmiş savaş yapay zekası ile derin ve sezgisel savaş sistemini gösteren iki yeni videoyu paylaştığımız için son derece heyecanlıyız. Gösterilen iki savaşın da demoları E3 boyunca oynamak için mevcut olacaktır. Mount & Blade II: Bannerlord'un gelişiminde büyük bir kilometre taşı olarak, oyunumuz ofisimiz dışında ilk kez oynanabilir durumda. Umarız tadını çıkarırsınız."

Mount & Blade II: Bannerlord için net çıkış tarihi henüz açıklanmadı ancak oyunun bu yıl içerisinde PC, Xbox One ve PS4 için çıkış yapması bekleniyor.

• Bi dahaki E3'e söylerler çıkış tarihini.

< Bu ileti BölümSonuCanavarı sitesinden atıldı >
  • Bu nasıl güzel oyundur böyle arkadaş hayalimdeki oyun gerçek oldu ya la
  • Yabancıların yorumlarını görünce gururlandım valla, ilk oyunu oynamamıştım bunu oynarım ben de.
  • Hala mi belli degil cikis tarihi yuh

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çıkış tarahi verseydiniz o bile yeterdi.

• Güzel. İlk oyunu oynamadım ama ben rpg sanıyordum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Warband'dan pek farkı yok gibi. Animasyonlar halen odun.
  • Kameranın görüş açısı ve yapay zeka dışında güzel görünüyor oyun.

• Müzikleri çok güzel eklemeden geçmeyeyim:)

• Eski oyununu oynamamış biri olarak,şu an çıksın hemen alırım. Gayet iyi gözüküyor. Heyecanla bekliyoruz.

• ilk oyuna biraz geç kaldım görsel olarakta çok kötü gelince oynıyamamıştım ama bunu oynıcam hem kendi emektarlarımıza destek hemde gerçekten farklı ve güzel bir oyun olduğundan dolayı

• Beklentimin çok ötesinde, ütopik bir oyun; cidden gerçek olduğuna inanamıyor insan.
  • Atmosfer rakipsiz olmuş.

• Derthert anladık bi susarsan oyunu izleyeceğim

• Sanırım bir tek ben "meh" dedim. İlk oyunun grafik modlu hali gibi geldi bana. Çıkmadan peşin hüküm vermek istemiyorum ancak 2012'de duyurulup 5 yıl geçtiği halde daha çıkmayan bir oyundan insan daha fazla şey bekliyor. Konsepti bulduk pişirip pişirip sunalım (As creed, total war, cod multi ve niceleri) olup patlayabilir ancak Türkler yine büyütüp balon yapacaktır.
    Edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Balbasur -- 13 Haziran 2017; 0:09:35 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Savaş dışı mekanikleri daha çok merak ediyorum. Onlar daha çok ilgimi çekiyor. Animasyonları yumuşatılmış bir hoş olmuş.

İlk oyunlara benzer olması bence normal. Ama üstünde kesinlikle geliştirme var.
  • Şu oyun Laf atan ''Veled''ler. Kendisi Yurtdışında bile ÖVGÜLERLE anlatılan bir oyundur. Gerçi Güzel ÜLKEMDE ülkemin herşeyine LAF EDEN zihniyetsizler Burada da mevcut. OYUN Çok güzel görünüyor. Çıksın veya Ön siparişe vs. açılsın Direk PARAYI BASIP alacağım. Tam kafamda ki MountAndBlade olmuş Yeni nesilede UYGUN. Oyundan anlamayanlar Uzasın buradan.
  • şu bizim ülkedeki aşağılık kompleksini hiçbir zaman anlayamadım ve de anlayamayacağım sanırım

• Şu oyuna laf edenelr gidip lol oynasın.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.