Şimdi Ara

Çin'de Xiaomi Mi6 almaya çıktık: Fiyatlar ve yaşadıklarımız

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
98
Cevap
4
Favori
5.367
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Xiaomi Mi6 hiç şüphe yok ki son günlerin en popüler telefonlarından. Sizlerden gelen isteklerde de, bu telefonu Donanım Haber incelemesine tabi tutmak ve deneyimlerimizi anlatmak gerektiğini biliyoruz. Buna istinaden Mi6 almak için elektronikçiler çarşısına gittim, satıcılarla pazarlıklar yaptım ve hem oradaki fiyatları hem yaşadıklarımı kayıt altına aldım. Şunu da eklemem gerekiyor, Çin'de internet ortamında veya daha fazla araştırma yaparak belki biraz daha uyguna da Mi6 bulmak mümkün ama telefona yoğun talep olduğu için stok sıkıntısı da yaşanıyor ve ister istemez fiyatlar değişkenlik gösterebiliyor.

Xiaomi Mi6 vLOG Bölüm-1'i umarım beğenirsiniz, ikinci bölümün montajına da devam ediyorum. 

• baya baya profesyonelleşmeye başladınız. tebrix

• erdi hocam bize de al bi kaç tane ya. alalım senden türkiyeye geldiğinde :(

• Son zamanlarda en çok keyif aldığım videolardan biri oldu daha başlangıcından ama oynatıcı hep problemli sinir ediyor insanı...

• Erdi abi daha izlemedim ama tabiikide güzel olur ikinci video, senin çektiğin her video üst düzey kalitede zaten.

• donanımhaber ölücüsü teriminin hakkını vermişsiniz tebrikler :)

• Çok güzel video olmuş ikinciyi bekliyorum :))

• 64 ve 128 gb olanın farklılığı sadece depolama mı? yoksa ram ve işlemci ve bunların hızlarında da farklılık var mı?

• erdi reyiz sen bir başkasın 3

• İşin güzel yanı gezerek ve pazarlıkla uygun fiyatlara bulunabiliyor olması. Türk distribütörleri burada iş başında olsa bir taban fiyat belirlenir kimse satamaz aşağısına.

• 300mbit fiber bile care degil bu video oynaticiya kanser sebebi
  • çinli karıların korkulu rüyası erdi reis.

• shangai da o elektronik carsısı bolgesinin adı nedir erdi bey ne diye geciyo semt

• Super olmus.ellerine saglik

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Videonun sonunda ses sadece bendemi kesiliyor ? (10:30 sularından sonrası)

Kredi kartı kullandırmamak istemelerinin sebebi de muhtemelen yabancı kredi kartlarından işlem yapılırken gereğinden fazla komisyon kesilmesi olabilir. Aliexpress'den vs. kredi kartıyla alışveriş yaptığımızda bile kur 4 alınırken orada bunu istememeleri çok normal.
  • Erdi hocam insan cebine biraz para koyar :) çin de parasız gezilir mi :)

• Erdi Bey keşke yanınıza biraz para alsaydınız, hiç mi paranız yok.

• parasız mi6 videosu :))

• Hıyar çıkmasın içinden

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi5 alacaktım hala alamadım Mi6 çıktı vay be arkadaş şimdi Mi6 ucuzlasın alırım dicem Mi7 çıkacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.