Şimdi Ara

Project Scorpio konsolu Xbox One 10S adını alabilir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
165
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Konsollarının tanıtımını yaparken videolar içerisine subliminal mesajlar eklemeyi çok seven Microsoft, Project Scorpio için hazırladığı E3 2017 tanıtımına da ilginç ögeler eklemiş. Bunlardan bir tanesi Sony’ye gönderme yapıyor.

Hazırlıklar tamam gibi

Microsoft’un yeni konsol canavarı için hazırlıklar artık son aşamaya geldi ve kısa süre içerisinde bir tanıtım yapılması bekleniyordu. Önümüzde de en büyük oyun fuarı E3 2017 var.

Gerçek Gücü Hisset temalı yeni videoda iki sahne dikkat çekiyor. Sahnenin bir tanesi bir lunaparkta geçiyor ve sol taraftaki çadırda 6>4 ibaresi görülüyor. Burada Microsoft’un Project Scorpio ile yakaladığı 6 TFLOPS işlem gücünü PS 4 Pro’nun 4.2 TFLOPS performansına kıyasladığı anlaşılıyor. Zaten Project Scorpio en güçlü konsol olarak lanse edilmişti.

Ayrıca Bkz.Nvidia’nın sanal madencilere özel sistemi ortaya çıktı

Diğer bir sahne ise kalabalık bir ortamda geçiyor ve X10S101-317 ibaresi dikkat çekiyor. İbarenin başındaki karakterler Xbox One 10S veya Xbox 10S şeklinde bir isimlendirmenin bizi beklediğini gösteriyor. Kalan karakterler ise 13 Ekim 2017 tarihine işaret ediyor ki pek çok kaynağın beklediği çıkış tarihi buydu.

Microsoft’un E3 2017 fuarında tamamen hazır Project Scorpio konsolunu görücüye çıkaracağı ve satış tarihini açıklayacağına kesin gözüyle bakılıyor. 13 Ekim muhtemel tarih düşünüldüğünde zaten en uygun tanıtım ortamının E3 2017 fuarında oluşacağını söyleyebiliriz. Fuar haftaya start alıyor. 

• Fuar yarın diye biliyorum. Belki ben yanlış biliyorumdur

• İstedikleri kadar güçlü yapsınlar, adam akıllı exclusive oyunları yok, yarısı zaten PC yede geliyor.

• yakında XBOX 10S PLUS falan çıkarsa şaşmayın .

• Fuar yarın değilmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • x10S XL Pro Plus Version olarak bekliyorum.

• Eski nesil jaguar işlemci ile gelrcekse hiç gelmesin. Zen işlemci vega ekran çipi varsa bende alırım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Fiyatı 1500tl civarında olursa bunuda conin madencileri kapış kapış eder benden söylemesi çünkü rx580 ile aynı işlem gücüne sahip. hem de daha az enerji tüketiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: ozbey08

Fiyatı 1500tl civarında olursa bunuda conin madencileri kapış kapış eder benden söylemesi çünkü rx580 ile aynı işlem gücüne sahip. hem de daha az enerji tüketiyor.

Bende aynısını düşünmüştüm ama konsollarda mining programı yok diye biliyorum.
  • isminin içinde 5 geçebilir diye düşünüyorum bende
  • scorpio yeni nesil konsol değil sadece 2ghz ayarında işlemci var. En çok darboğaz scorpio da.

PS4 Pro: R9 290 Polaris versiyonu

scorpio: R9 290X Polaris versiyonu.. aynı mimarı, aynı firma fark bu

• Özellikleri arttırılmış desek
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.