Şimdi Ara

Yeni nesil Volkswagen Polo, 16 Haziran'da tanıtılıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
95
Cevap
1
Favori
4.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni nesil Volkswagen Polo, 16 Haziran'da tanıtılıyor
    Volkswagen'den yapılan resmi duyuruya göre yeni nesil Polo, 16 Haziran TSİ 12:00'da Berlin'de gerçekleştirilecek etkinlikle dünyaya tanıtılacak. Bu ayın ilerleyen günlerinde üretime girecek olan araç kardeş modeli Seat Ibiza'nın da olduğu gibi Volkswagen Grubunun MQB A0 platformu üzerine inşa edilecek.

Daha önce pek çok kez hafif kamuflajlı olarak karşımıza çıkan yeni Polo'da eskisine oranla çok fazla bir tasarımsal değişim bulunmayacak. Güncel modele oranla ölçülerinin büyümesi beklenirken, bu durum sonucunda yeni Polo'nun daha geniş bir iç alan sunacağını söyleyebiliriz.

Markanın 3 ve 4 silindirli motorlarının yer alacağı yeni araçta 1.5 litrelik TSI Evo 130 bg ve 150 bg'lik motorların yanı sıra 1.0 litrelik 115 beygirlik motorun da yer alması bekleniyor. Daha önceden de olduğu gibi Volkswagen amblemini taşıyan Polo'nun Seat Ibiza'ya göre daha iyi bir iç malzeme kalitesine sahip olacağını bekleyebiliriz. Boyut olarak öncesine oranla araç her ne kadar büyüyecek olsa da yeni platformun getirisi olarak daha hafif olacak.

Geçtiğimiz haftalarda Ford'un yeni Fiesta ST'yi tanıtmasına karşılık olarak yeni Polo GTI'ın da yakın bir tarihte karşımıza çıkması beklenirken, yeni hot hatch'te daha önce Golf GTI'da yer alan 2.0 litre 200 beygirlik motorun bulunacağı iddia ediliyor.

Resim Galerisi

Resimin Açıklaması
    2018 Polo (kamuflajlı)
    2018 Polo (kamuflajlı)
    2018 Polo (kamuflajlı)
    2018 Polo (kamuflajlı)

• Yeni nesil Volkswagen Polo, 16 Haziran'da tanıtılıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • dr20mouse kullanıcısına yanıt
    Yeni kasa konularının vazgeçilmezi Süreyya ablamıza teşekkür ediyoruz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Storm Raider -- 8 Haziran 2017; 21:9:35 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ön tamponda sis farlarının olduğu yere şekil verince yeni nesil mi oluyormuş

• quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Yeni kasa konularının vazgeçilmezi Süreyya ablamıza teşekkür ediyoruz

• Polo

Verdiğin değişimle de büyüksün.
  • Adamlar başarılı. Laf yok vw'ye. Adamlar 10 senedir aynı arabayı "yeni" diye satıyor ve satış rekoru kırıyor

Asıl alanlar enteresan

• Başlıkta yazmada polo olduğunu anlamayacaktım. Biran error verdim bu ne değişim

• Doğuş kazığı is loading...

E ama sınıfındaki en kaliteli araba, yımışah pilastik

• Sene 2005 Golf V GTI 2.0 TSI 200 Bg

Sene 2017 Polo GTI 2.0 TSI 200 Bg

Ar-Ge'nle de büyüksün VAG

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • gene 2 havayastıklı hindistanline mi acaba?

hayırlı günler
  • golf > a

passat>c

tigu>gla

vw nin her arabası mercedesten iyi

• Yorumlara baktımda forumda ne kadar çok vw ye çemkiren varmış, imkanları olsa koşa koşa vw ye binmek isterler. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-92A2F8722 -- 8 Haziran 2017; 22:54:45 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olmamış tipini hiç sevmedim, okunmayan köşe yazarı arabası olmuş. Sözde yeni kasa, daha fotoğrafına bakarken bile bunaldım hatlarındaki donukluktan, baygınlıktan. Yeni bizanın tasarımı nere bu nere. Vag heralde biraz da ibiza satsın diye böyle bir tasarım yaptı.
  • polo da 1.0 lt motora 115 bg gücü koymazlar 90-95 bg koyarlar, vw bunu hep yapıyor.
  • İmkanım var çok şükür, 1 ay önce yeni araba aldım, vw grubuna bakmadım, bilinçli tüketiciyim, doğuşa yolunmaya hevesli değilim.

• beğendim ben bu işi. 1999 model bir golf ün kenarlarını yontarsam 2017 model diye satacağımı düşünmeye başladım.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • en üstteki resimdeki gibiyse ilk sırada ben alırım.

çok beğendim tdi dsg sunroof mükemmel gider.
  • güzel olmuş, fiyatlar da arttı artık vw almak isteyen çoğu insan mecbur poloya yönelecek satış rekorları kırabilir
  • arkadaşlar vw nin alınacak en iyi aracı bu bence.kimse polo ya çamur atmasın.2 ay araştırdım ne alayım ne yapayım diye.malzeme kalitesi ve yakıtı düşündüğünüzde fiesta ile arasında kalıyorsunuz.Benım vw yi tercih etmemdeki sebep yakıtı ve sınıfına göre geniş hacmiydi. Haa golf derseniz almayın yazık günah o paralara ne arabalar var.

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.