Şimdi Ara

Monument Valley 2 sadece iOS için indirmeye sunuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
249
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• Dünkü WWDC 2017 açılış etkinliğinde belki de Apple tarihindeki en fazla sayıda ürün tanıtıldığına şahit olduk. Apple’a ait olmayan ancak iOS cihazları için geliştirilmiş önemli bir ürün daha dikkatleri üzerine çekti. Evet Monument Valley 2’den bahsediyoruz.

Bol ödüllü

2014 yılının ödüle doymayan bulmaca oyunu Monument Valley, devam yapımının açılışını iOS işletim sistemine özel yapıyor. Oyun şu anda App Store üzerinde satışa sunulmuş durumda.

Monument Valley 2 bu kez bir annenin çocuğuyla olan hikayesine odaklanıyor. Yine her zaman olduğu gibi etkileyici görsellerle hazırlanmış bölümlerde anneye ve çocuğuna yol göstermeniz gerekiyor. Geliştiriciler tamamen yeni bulmaca mekaniklerinin olduğunu belirtiyor.

Ayrıca Bkz.Gameloft imzalı Iron Blade: Medieval Legends indirmeye sunuldu

Müziklerin de etkileyici ve tecrübeyi yoğunlaştırıcı olduğunu belirtmek gerek. Monument Valley 2 ayrıca House of Cards dizisinin yeni sezonunda da boy gösterecek. Oyunun fiyatı 17.99TL. Android tarafına ne zaman gelecek şimdilik bilinmiyor.

• iphone almak için bir neden daha

• Çok orijinal bir oyundu ama fiyatı çok fazla. İlk oyunu da bu fiyata satıp oyuna sonra eklenen bölümü ekstra parayla satmaları hoş olmadı. İndirime girerse düşünülebilir.

• satın aldığım ender oyunlardan biri 1.oyun, harikaydı ama bu fiyat çok. kısa sürede biten bir oyun

• Kaliteli oyun, kaliteli platform fazl söze gerek yok. ;)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: yunusaticioglu

iphone almak için bir neden daha

Bir kac mblik bir oyun icin hemen 4000 tl vermeliyim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bundle paket iphone 7 + monument valley 2 + iJoystick 6000 TL :D

• Ben sıkılmıştım demek ki benim tarzım değil :D

• özellikle paralı uygulamalar daima ios'ta önce çıkar.istatistiki olarka apple kullanıcıları daha çok uygulama satın alıyor.başka yerlere çekmeye gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

özellikle paralı uygulamalar daima ios'ta önce çıkar.istatistiki olarka apple kullanıcıları daha çok uygulama satın alıyor.başka yerlere çekmeye gerek yok.

Apple’ın politikası. Bir ara dava açılmıştı bu yüzden. Apple para veriyor uygulama geliştiricilere sadece iOS’ta olsun diye.

Diğer taraftan ise android geliştiricileri hem uyumluluk hemde para sorunu yaşıyor. Apple sürekli geliştiricilere milyonlarca dolar ödeme yapıyor. Androidte ücretli uygulama yerine reklam tercih edilir genelde.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silent Guardian

quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

özellikle paralı uygulamalar daima ios'ta önce çıkar.istatistiki olarka apple kullanıcıları daha çok uygulama satın alıyor.başka yerlere çekmeye gerek yok.

Apple’ın politikası. Bir ara dava açılmıştı bu yüzden. Apple para veriyor uygulama geliştiricilere sadece iOS’ta olsun diye.

Diğer taraftan ise android geliştiricileri hem uyumluluk hemde para sorunu yaşıyor. Apple sürekli geliştiricilere milyonlarca dolar ödeme yapıyor. Androidte ücretli uygulama yerine reklam tercih edilir genelde.

benimm şöyle işime geliyor.mesela mario run gibi merak ettiklerimi etrafımdaki iphone'larda deniyorum.dandik olduğunu gördüklerimi telefonuma indirmekle hiç uğraşmıyorum :)

• Onu bunu bilmem de başlığı okuyunca içimden ekrem71'dir dedim. Habere girdim ve yanılmadım. Teşekkürler ekrem71 :)

• tutuapp

sağolsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.