Şimdi Ara

Apple HomePod ön inceleme | Apple'dan akıllı hoparlör

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
0
Favori
775
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Apple'ın Siri'li akıllı hoparlörü HomePod, akıllı evin merkezinde her şeyi yönetmenizi sağlıyor. Sadece müzik değil, zekasıyla her şeyi yönetebiliyor. 

• Tutmaz bu hiç bi yerinde Apple logosu yok...

• 350 $ olacakmış fiyatı.
    Yıl sonunda, Aralık'ta çıkacakmış, yurtdışında çıkar çıkmaz tükenecektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi veteriner69 -- 6 Haziran 2017; 2:14:42 >
  • 349$ olması düşündürücü..

• Eğer %18 KDV %25 ÖTV varsa 1900 lira yapar. Bu hoparlöre bu parayı vermek için yarım akıllı olmak gerek. Tabi para hesabı yapmayacak kadar zenginseniz sorun yok.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr. Jingles

Eğer %18 KDV %25 ÖTV varsa 1900 lira yapar. Bu hoparlöre bu parayı vermek için yarım akıllı olmak gerek. Tabi para hesabı yapmayacak kadar zenginseniz sorun yok.

Hoparlör gibi ürünlerde de mi ötv var
  • Emin değilim ama sonuçta özel tüketime giriyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr. Jingles kullanıcısına yanıt
    O zaman olduğunu sanmıyorum. Bu ülkede mantık işlemiyor çünkü. Yoksa sizce yat genel bir ihtiyaç mı

Ya da pırlanta günlük ihtiyaç ama araba yakıtı özel tüketim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Exterminio

O zaman olduğunu sanmıyorum. Bu ülkede mantık işlemiyor çünkü. Yoksa sizce yat genel bir ihtiyaç mı

Ya da pırlanta günlük ihtiyaç ama araba yakıtı özel tüketim mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tanıtımda Sonos ve Amazon'un cihazları vardı. Sonos'u evimde kullanıyorum. Sonos'u örnek göstermelerinin sebebi en az onun kadar kaliteli demek istemeleri. Bilmeyen için söyliyeyim Sonos efsanedir. Bu tip hoparlörlerin Ferrari'sidir. Yani diyorlar ki Sonos kadar kaliteli bir hoparlör olacak ama aynı zamanda Amazon kadar da akıllı olacak. Apple ekosistemi de düşünüldüğünde istenilen rakam bence ucuz. (isteyen Sonos'ların fiyatlarına bakabilir.)
  • illa pahalı yapacaksın apple :S

• 6 tane mikrofonla herzaman dinleniriz artık :)

• Bose'nin benzeri urunleri ile ( Sounlik mini gibi ) ayni fiyat araliginda. Cikar cikmaz alacagim galiba.
  • TR fiyatı 1599 olur bence
  • FBI ve CIA'nin evleri ofisleri kişileri dinleme ve kayıt altına alma amaçlı yeni süslü cihazı.

Artık evinizin her köşesi 24 saat kayıt altına alınıyor. Bu fiyatı verecek fakir olmadığı için benim hayatımdan kime ne diyecek bir kitleye değil daha üst seviye insanların evine girme ve takip etme amaçlı bir kayıt cihazı, bence. Çünkü bildiğin hoparlör değil sürekli internete bağlı bir kayıt ve ses cihazı bu!

Genelde böyler şeyler söyleyince parayonak olmakla suçlanır kişiler ama sonra bir bakarsın ki Wikileaks belgeleri basına sızmış ve bütün bu iddialar gerçekmiş ve FBI sonra bunları doğrular sen de aa meğer doğruşmuş, ne enterasmış dersin. Bu işin hesap soruma aşaması olmadığı için de bütün bu teknoloji firmaları devlet ile iş yapmaktan fena halde zengin olurlar.

Zaten eğer ki bu cihazların gerçekte ne yaptığı ortaya çıksın o zaman da muhtemelen ortaya Rus hackerlar tarafından kırılı ve kötü amaçlı kullanıldı diye bahaneleri hazır olacaktır. Yok ben almayayayım. Bir şey gizlediğimden değil kendimi dinletmek için bu kadar para vermek bana koyar sadece.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MonitörKertenkelesi -- 6 Haziran 2017; 10:57:35 >

• Şu devrim yaratan kalem şeysi nerede?

• Paylaşım için teşekkürler.

• Filmlerde görüp canımın çektiği bir teknolojiydi, ama maalesef param yetmiyor, güzel paylaşım
  • Bizde fiyatı 1.500 civarı olacaktır O parayı da vermem.Ama 300-500 olsa alırdım Zira apple ürünlerim çok olduğu için kolaylık olacaktı.

Bir de zaten benzer işlevleri Lg hoparlörler yapmaz mı ? Hani onlardan alırsın akıllı hoparlör diye ?
  • boylw guzel bır ürün çok iyi oldu ses ve fiyat çok önemli 1000-1300 tl arası okey de somrası bizim ülke için çok fazla olur

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.