Şimdi Ara

Karşınızda dünyanın en küçük GeForce GTX 1080 Ti ekran kartı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zotac tarafından geliştirilen yeni ekran kartının bir rakibi daha yok. GeForce GTX 1080 Ti Mini adını taşıyan yeni model, adından anlaşılabileceği üzere sınıfındaki en güçlü grafik işlemcisini, dünyanın en küçük ekran kartı olarak getiriyor. Tüm detaylar ve fazlası videomuzda. 

• son 3 kartım: Zotac GTX 660, GTX 970 AMP! Extereme ve halen kullanmakta olduğum GTX 1070 AMP!. Sıfır problem. Sıfır CW. Sıfır vırıltı,gurultu,cızırtı vs...Ayrıca marka üst seviye belişenler kullanıyor ki 5 yıl garanti veriyor kartlarına. Bence birçok firmadan daha başarılı. Kesinlikle ilerideki kartımda Zotac olucak..
  • Sağlam htpc ve itx kasalarda sıcaklık sorunu olacağını sanmam. Ama ultra ince htpc kasalara olur mu bilemedim. Büyük ihtimâl o kadar ince kasalara olmaz. Fractal Design 'ın güzel 1-2 model htpc kasası var.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • tutmatın küçük enişteyi
    Karşınızda dünyanın en küçük GeForce GTX 1080 Ti ekran kartı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi huseyincarnege -- 5 Haziran 2017; 12:23:23 >
  • hayatta almayacağım erkan kartı markası , kronik fan sıkıntısı olduğunu herkes biliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Sebastian Insane

hayatta almayacağım erkan kartı markası , kronik fan sıkıntısı olduğunu herkes biliyor.

Bende de zotac var. İlk defa sizden duydum böyle bir sıkıntıyı.

Kaynak nedir?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Alınmaz

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: R7_240

quote:

hayatta almayacağım erkan kartı markası , kronik fan sıkıntısı olduğunu herkes biliyor.

Kaynak nedir?

internetten araştır görürsün.
  • ekran kartını kullanmasan dahi fanlar durmuyor o kadar buda fanın ömründen yiyor durduk yere
  • Sebastian Insane kullanıcısına yanıt
    bende tr piyasasındaki en iyi oc yapan marka diye biliyorum.. ilk defa zotac firmasının olumsuz bir yorumunu gördüm.. amp! serilerini millet övmekle bitiremiyor ?
  • ben vallahi şuan msi 1080 kullanıyorum. 0 ses var kartta sonunda maşallah dedim hep sorun yaşadım ,
    kartlardan bu kartı ben almadım birinden sıfır aldım onun şansına ses yok kartta .
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: R7_240

quote:

Kaynak nedir?

internetten araştır görürsün.

Hala bana kaynak gösteremedin.Öyle nette iki üç adamın yazdığı arıza yazısıyla marka karalanmaz.Ona bakarsan forumda msi olsun asus olsun fanı arıza yapan ve değişim alan kartlarda oldu.Teknoloji şans işidir.

Bana diyeceksin ki bak herkes tarafından bilinen şu sitede herkes tarafından kabul edildi diye.Var mı elinde böyle bir bilgi.Yok o zaman benim için senin bu yazdığın yazının kaynağı affedersin de uydurma gibi oluyor.

@Overclockmanyagı senin yazına gelince de öyle bir durum yok. Fanı durmuyor diye hiçbir kartın fanı bozulmaz. Öyle olsaydı herkesin ekran kartı 2 senede mefta olurdu.En az 6-7 senedir 7/24 çalışan hd 4350 ekran kartım var.Bu kartın neden fanı bozulmuyor.3-4 ayda bir temizliğini yapmak yetiyor. Bunları nasıl hangi mantıkla uyduruyorsunuz acayip merak ediyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cabbar.ağa -- 5 Haziran 2017; 13:11:56 >

• hd 4650 8senede 2kere fanı gitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Overclockmanyagı -- 5 Haziran 2017; 13:30:11 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overclockmanyagı

hd 4650 8senede 2kere fanı gitti

Bu yazıdan ne sonuç çıkarmamızı bekliyorsun?
  • fanın bozulduğu hakkında bilgilendirme sadece...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Overclockmanyagı

fanın bozulduğu hakkında bilgilendirme sadece...

Arkadaş dalga mı geçiyorsunuz?

Bozulabilir,senin bozulduğu diye genele vurmanın hele de boştayken fanları dönüyor diye herkesin bozulacak diye mantık yürütme mi olur. Şöyle şeyler yazıp da milleti yanlış algıya düşürüyorsunuz.
  • Ben kullandım sana link atarim eve geçince şuan hastanedeyim görürsün kardeş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0db olayı sanki hd4xxx serisi zamanında vardı da neden zotac koymadı dimi (varsa da haberim yok cidden )
    Ayrıca msi ab'dan fan profili çakın 50derece altında %0 fan yapın gitsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YoğunBelKası -- 5 Haziran 2017; 15:00:55 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • son 3 kartım: Zotac GTX 660, GTX 970 AMP! Extereme ve halen kullanmakta olduğum GTX 1070 AMP!. Sıfır problem. Sıfır CW. Sıfır vırıltı,gurultu,cızırtı vs...Ayrıca marka üst seviye belişenler kullanıyor ki 5 yıl garanti veriyor kartlarına. Bence birçok firmadan daha başarılı. Kesinlikle ilerideki kartımda Zotac olucak..

• İşte mesleğini gerçekten seven ve hakkını veren bir teknoloji editörü. Erdi Özüağ'ın Amd Fx-8150 incelemesinden beri Mimari ve donanım bilgisine herzaman saygı duymuşumdur ,ayrıca bana göre alanında Türkiye'de nadir insanlardan biridir kendisi. Normalde biri hakkında bu tarz şeyler yazmam fakat videonun sonundaki "heyecanımı affedin" derken ki yüz ifadesi ve ses tonundaki samimiyeti yakalayınca içimden geçenleri yazmak istedim
  • Overclockmanyagı O kullanıcısına yanıt
    1070 amp kullandım sağlam oyun açmayınca fan dönmüyor normal windows kullanımında hiç çalışmıyor. Hatta ilk aldığımda bozuk sandım. Oyun açıp ayarları ultraya getirince çalıştı. Kullanılmadığında dönmedi hiç

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snakefatih -- 6 Haziran 2017; 0:15:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.