Şimdi Ara

2si1 'Seferi' Teknoloji ve Oyun Programı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
553
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şu 2si1 lere artık zaman çizelgesi koyun lütfen . Hangi dakikada ne konuşuluyor ona bakalım videonun tamamını izlemek zorunda kalmayalım .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hoid -- 2 Haziran 2017; 23:48:19 >
  • Kolay Gelsin

• yemin ederim bu çocuk daha iyi oluyor mesutun yanında

• Hepsini izlemek zorunda kalmak mı ? Ben kapı çalınca 20 saniye falan kaçırsam bile geriye sarıyorum :)

• asus abarttı ya neden pavyon işine girmiyor?

• Tunahan'ın yorunmları Gökhana göre çok çok daha iyi.
    Artı Gökhan ağız şapırtılarıyla bazen çekilmez oluyor.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: MALTHAEL

Şu 2si1 lere artık zaman çizelgesi koyun lütfen . Hangi dakikada ne konuşuluyor ona bakalım videonun tamamını izlemek zorunda kalmayalım .

Technopat öyle yapuyor mesela.
    Katılıyorum iyi olur.
  • Sahurda bekliyorduk erken gelmiş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Her zaman söylemişimdir Tunahan her 2si1de olmalı diye:)

btk röportajını bekliyorum

aklıma gelmişken söyleyim zamanında mesut çevik bitcoin konusunda para yatırmayın gibisinden bir şeyler demişti. önyargı gerçeği görülmez kılar:)
  • Mesut Bey

Windows'un mobile versiyonlarının arayüzünü beğenenlerden biri de benim. Bence siz yanlış anlamışsınız.

Metro arayüzünü beğenen insanlar, masaüstü veya dizüstü için değil, akıllı telefonlar için beğeniyorlar.

Ben gerçekten windows mobile telefonlardaki ana ekranı ve uygulama menüsü ekranı yani metro arayüzü beğeniyordum.

Aynı şekilde o metro arayüzünün windows 8'de kullanılmasına ise bir o kadar karşıydım.

Metro arayüzünü akıllı telefonda beğenen kitle ile burada yıllardır ısrarla windows mobile'ı kör bir şekilde savunan kitle, aynı kitle değil.

Ben android telefona bile google play'de metro arayüzünü taklit eden uygulama indirip kurdum. Ben metro arayüzünü beğeniyorum. Cep telefonlarında başarılı buluyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eulogy -- 3 Haziran 2017; 2:9:12 >
  • Mesut abi bu arada bile dinlenmeyip 2si1 siz bırakmadığınız için teşekkürler. Tamda izlenecek bişe ararken çok iyi oldu.

• bu kadar yoğun haftada es geçmediğiniz için teşekkürler

• izlemesi keyifli bir içerik olmuş yine
    cs go için düşük bütçe makinaları önermeyin gidip alıyorlar çok geçmeden pişman oluyorlar eski anakartım yanınca idare etsin diye almıştım forum üstünden işlemci ve anakartı
    her kümede 1 çekirdek olacak şekilde 4 çekirdek 4.8ghz çalıştırdığım fx 8350 işmecim 8 çekirden daha düşük frekans çalıştığından fps daha kötü uyum sorunu var herhalde küme içinde iki çekirdek görmüyor galiba oyun bu işlemcilerde
    ve GTX 980 hof 1304mghz standart hızda

maçta (5+5) 120-250 fps arası değişken aksiyona göre "bu fps yetmiyor!"
    topluluk sunucularında (16+16) 30-120fps arası makinayı çekiçle parçalayasınız geliyor :)
    dikey eşitlemeyi açmak ileri seviye oyuncu için baya sıkıntılı bir durum bu fps oyunu için
    hatta ileri seviye ve profesyonel seviyedeki oyuncular düşük çözünürlük ayarlarında oynuyorlar yavaşlık sıkıntısı çekmemek için 4:3 ayarlayıp 16:9 a göre esnetme bile yapan büyük bir gurup var

ucuz ve keyifli oyun diye çok kişi illaki bir dönem oynadı yada hala oynuyor
    bu oyun için FX serisi yada altı amd işlemci almayın (Ryzen işlemciler için AMD uyumu geliştirmek için işbirliğine gitmiş sanırım ilerleyen dönemde alıcam bi Ryzen :)

bu oyun için intel işlemci şart o da i5 6600k üstü tercih edilmesi lazım ileri seviye bir oyuncu için

bunu bilgi amaçlı yazdım benim gibi cs go oynamayı seviyorsanız hata edip basit bir oyun düşük sistem yeter demeyin pişman olursunuz
    birazda bu oynun MM rank seviyenize göre tabiki

• video 38 dk boşa 50 dk beklemeyin. 38. dakikadan sonra siyah ekran.
    Güzel bir bölümdü.Ağzınıza sağlık.

• quote:

Orijinalden alıntı: H34RTL3SS

izlemesi keyifli bir içerik olmuş yine
    cs go için düşük bütçe makinaları önermeyin gidip alıyorlar çok geçmeden pişman oluyorlar eski anakartım yanınca idare etsin diye almıştım forum üstünden işlemci ve anakartı
    her kümede 1 çekirdek olacak şekilde 4 çekirdek 4.8ghz çalıştırdığım fx 8350 işmecim 8 çekirden daha düşük frekans çalıştığından fps daha kötü uyum sorunu var herhalde küme içinde iki çekirdek görmüyor galiba oyun bu işlemcilerde
    ve GTX 980 hof 1304mghz standart hızda

maçta (5+5) 120-250 fps arası değişken aksiyona göre "bu fps yetmiyor!"
    topluluk sunucularında (16+16) 30-120fps arası makinayı çekiçle parçalayasınız geliyor :)
    dikey eşitlemeyi açmak ileri seviye oyuncu için baya sıkıntılı bir durum bu fps oyunu için
    hatta ileri seviye ve profesyonel seviyedeki oyuncular düşük çözünürlük ayarlarında oynuyorlar yavaşlık sıkıntısı çekmemek için 4:3 ayarlayıp 16:9 a göre esnetme bile yapan büyük bir gurup var

ucuz ve keyifli oyun diye çok kişi illaki bir dönem oynadı yada hala oynuyor
    bu oyun için FX serisi yada altı amd işlemci almayın (Ryzen işlemciler için AMD uyumu geliştirmek için işbirliğine gitmiş sanırım ilerleyen dönemde alıcam bi Ryzen :)

bu oyun için intel işlemci şart o da i5 6600k üstü tercih edilmesi lazım ileri seviye bir oyuncu için

bunu bilgi amaçlı yazdım benim gibi cs go oynamayı seviyorsanız hata edip basit bir oyun düşük sistem yeter demeyin pişman olursunuz
    birazda bu oynun MM rank seviyenize göre tabiki

Dota ve cs go nun basit sistemlerde akıcı çalıltığının söylenmesini hiç mi hiç anlamıyorum. Kesinlikle oyunlar düşük sistemlerde çok kasıyor. Oynamadan atıyorlar ona uyuz oluyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Keyifli bir bölümdü,dhde çalışanların böyle gayterli olması çok iyi.

• Abi istediginizi soyleyin ama su bsc tarafinda hala Talha'daki gibi samimi, makara adam goremedik ozluyoruz ne yapalim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alemburda34 -- 3 Haziran 2017; 18:53:40 >
  • Millet diyor da yeni yonga seti çıkarıyor Intel her sene ne işe yarayacak diye. Millet dediğiniz gibi yurtdışında 3-4 tane m.2 ssd alıp nasıl düzgün raid yapalım diye konuşuyor. Pcie m.2 ssdler alanlar var. Ve fazladan lane gerekiyor. Teknolojiden anlamayan insan hali ile ne işe yarayacak bu ya diyebiliyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.