Şimdi Ara

MSI'dan çılgın anakart: İlklerin modeli Z270 Godlike

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
488
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Tayvan'da düzenlenen Computex 2017 Fuarı'nda yeni nesil donanımları sizler için takip ediyoruz. MSI'ın duyurusunu yaptığı yeni anakart modellerinden Z270 Godlike, birbirinden farklı özellikleriyle hem çılgın hem de ilkleri beraberinde getiriyor. Detaylar videomuzda. 

• Türkiye'ye ne zaman gelir gelirse KDV dahil fiyatı ne olur acaba 2000TL'yi aşar mı?

• 7700k alıp,ondan çok daha pahalı anakarta yatırım bu saatten sonra ne kadar mantıklı?
    Diye soruyorum kendime,iftar vakti devreler yandı cevap veremiyorum.

• Godlike DELUXE diye adalandırılacaktı ki insanlar kartın asıl amacı ve rakibini anlayacaktı..
    Üstelik rakibinden daha DELUXE olmuş...
  • Msi Z270 kazıklike versiyonu gg

• Asus Z270 formula dan buna geçmeye değer mi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Islemci ustunde mi geliyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Üreticiler X299'a gebeyken Msi'ın bu ürünü biraz geç kalmış olmuyor mu?

Geç kalınsa da Godlike, Asus'un formulasına ehh işte olacak bir karşılığı.Msi fiyatıyla kesinlikle daha cazip olacaktır.

1950 lirayı çıkarmaya razı olduğum Asus Maximus 9 Formula Amd Ryzen atağıyla yerle yeksan oldu.Amd tarafında Asus'un cevabı her ne kadar Maximus 9 kadar güzel olmasa da eh işte olan Crosshair 6 Hero'yu almak zorunda kaldım ama aklım Maximus 9da kaldı :D

X299'da deli şeyler tabi fiyatı mukabilinde göreceğiz gibi gözüküyor. Eyyy AMD! 700 lira üstü para sayıyoruz sıvı soğutma alıyoruz ama şu AM4 1 liralık teneke kitlerini bir zahmet kutuya koy be gülüm. Bu kadar kartı üretmeye vaktiniz var ama 1 liralık şu metal bracketleri ürettirecek gücünüz ve üretim bandınız yok , öyle mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: ryzenci

Türkiye'ye ne zaman gelir gelirse KDV dahil fiyatı ne olur acaba 2000TL'yi aşar mı?

Asus crosshair VI Hero 1200 TL ise ve söz konusu MSİ ise o civarlarda olur diye tahmin ediyorum.
  • Bir sürü işlemci ailesi duyurulurken değil bu anakarta para vermek genel olarak 1151p teknolojisine para yatırmak ölü yatırım olur.

• Ölü doğmuş bir anakart. Bu saatten sonra aklı selim kimse bu platforma bu kadar para yatırmaz diye düşünüyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Güzel anakart ama aşırı bir satış beklentisi olmadığı belli. İlk olmak için çıkarılmış.

Edit: Bu arada biz anakarta dokunmaya korkuyoruz statik elektrik vs. meselesinden, Reyiz bütün açıklamayı anakart elinde yaptı :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Infinitum -- 30 Mayıs 2017; 23:3:52 >
  • :::LOSTPLANET::: kullanıcısına yanıt
    MSI Gaming M7 bile şuan 1200'den fazla bu kart 1500'den fazla olur tahminim ise en kötü ihtimal 2000 TL.
  • Hızlı hızlı yazanları okurken üstte yazanla sizi aynı sandım biriniz kazıklike yazmış biriniz formuladan gaçmeye değer mi sonradan farkettim avatarların farkını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hadi diyelim bu kartı aldım 7700k işlemci taktım ama ekran kartında sorun var ve görüntü alamıyorum işlemcinin üzerindeki grafik birimini kullanmak için insan şuna en azından display port falan koyar hadi HDMI lisans gerektiriyor koymazsın fiyatını yükseltmemek için anlarım, tam boy display port koymak için yer yoktur anlarım ama mini display port koysaydın bari MSI...

İntel tarafında masaüstü platformu için içerisinde grafik yongası olmayan modeller görmek istiyoruz kimse kullanmıyor sadece işlemci fiyatını arttırmaktan başka bir işe de yaramıyor HD Graphics 630

• Guzel kart, sakal sanki daha cok yakisiyordu bu arada ;)

• Güzel kart, eline sağlık Erdi.
    Bu anakartı alıpta takoz 7700K'ya denk gelmek de var ya adama evlat acısı gibi koyar.
  • Güzelmiş, ama şuanki piyasada intel kullanmam, hayatımda ilk kez işlemcide amd kullanacağım. R7 1700'ün bench sonuçlarının hastası oldum. Aynı paraya intel tarafındaki işlemciler dökülüyor.

Donanımhaberden eğer Amd lere uygun böyle güzel anakartlar varsa onların tanıtımlarını da bekleriz.

• Bu Kart uçabiliyormu? 2000 liraya anakart alırsak sistemin tümü 10.000 aşar.o paraya öküz alır kurbanda 7 kişi keseriz.

• Yanlis hatirlamiyorsam yine MSI'in z170 platformu icin olan en ust seviye anakarti M9 ACK'da da olmasi lazim cift ses kontrolcusu.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.