- x
    Bunlarla Giriş Yapın: Facebook Google+ Twitter DH Giriş:
    ?
  • Hatırla
  • Yeni Kayıt
YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ
1946 Cevap61079 Görüntüleme
Bu konudaki kullanıcılar: hiç
  Seçkin Yorumlar Linkli Mesajlar Sistem Belirtin Yazdır
Sayfa: [1] 3 4 5 6 7 8 9 10      >>
Arama Terimi: Yazarı:
Konu içi arama ayarları
Sadece Arananın bulduğu yerler
Arama terimleri En önemli Üst minimum sıralama: /1000

Arama tercihlerinizi belirlediyseniz yukarıdaki kutuya arama terimini yazıp "Konu içi ara" butonuna tıklayınız.
Giriş

4145 Mesaj
28 Şubat 2007; 21:58:28 

bi topicte takip ettiğiniz yabancı nba web sitelerini yazmanızı istemiştim
çok fazla var ve hepsini takip etmek zor oluyor
bu yüzden okuduğunuz sitelerdeki bilgileri burada paylaşırsanız sevinirim
özellikle benim gibi ingilizcesi çok iyi olmayanlar için iyi olucaktır eminim,ayrıca fikir alışverişinde bulunabileceğimiz ve de tartışabileceğimiz yeni konularda ortaya çıkar

ayrıntılarla yazmanıza gerek yok ama yapabilen bi yazarın yazdığı tüm yazıyı çeviripte koyabilir buraya
veya bi haberin tümünü de çevirebilir

umarım yazılarınızı eksik etmezsiniz

hadi ilk haber benden

-Clippers guardı Shaun Livingston'ın Charlotte maçında yaşadığı sakatlık çok ciddiymiş ve 8-12 ay sahalardan uzak kalıcakmış(bu arada Livingston sol ayak bağlarından sakatlandı)
kaynak "usatoday.com"

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 21 Ağustos 2007; 0:35:36 >

Simone...

4145 Mesaj
28 Şubat 2007; 22:13:12 

-New York'lu Jamal Crawford,sağ ayak bileğindeki çatlak sebebiyle sezonu kapatabilirmiş
kaynak "usatoday.com"

Simone...

842 Mesaj
28 Şubat 2007; 22:20:35 

yaw illa yabancı site adı yazmak şart mı?duyduğum haberleri buraya yazsam olur mu?illa kaynaksa ben bi tane vereyim
-Randy Livingston sezonu kapadı ve önümüzdeki sezonda muhtemelen oynamayacak. (kaynak: http://www.turkbasket.c...ranasayfa.asp?hid=44529 )
0

436 Mesaj
28 Şubat 2007; 22:21:03 

benim ingilizce fena deil. fırsat buldukca yazarm aslında size bahsettiğim site açıldı ama ben ugrasamıyorum cok zamanım olmuyor cok ilgilenen varsa sıfre werebılırm .

haber : greg oden'ın draft a katılması beklenıyor.( gelecegin superstarının da starı ..) espn..

psn:hakan779

3216 Mesaj
28 Şubat 2007; 22:23:42 

shauna çok üzüldüm

çok genç ve çok yetenekli oyuna boyut katan bir guard dı..ama fizigi yetesiz ve bu yetersizlik başına iş açtı..umarım sahalara dönebilir ve eski formuna kavuşur..

603 Mesaj
28 Şubat 2007; 22:36:01 

Livingstonın sakatlanma videosunu izledim gercekten hayatımda gördügüm en kötü sakatlanma anlarından biri.

436 Mesaj
28 Şubat 2007; 23:38:57 

resm cok kotu ya kaldrn adamn dızını gordukce kotu oluyorm

436 Mesaj
28 Şubat 2007; 23:55:36 

Szczerbiak sezonu kapatmış .. hc bi onemı yok aslında takm ıcn ama bostonlu arkadaslar ıcn yazdm . nba.com

4145 Mesaj
1 Mart 2007; 0:09:22 

bu sezon çok sakatlık yaşanıyor
her takımın önemli oyuncuları sahalarda yok

Simone...

Uzaklaştırılmış
Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
1 Mart 2007; 0:31:15 

Yazık olmuş Shaun Livingston'a çok üzüldüm.Allah acil şifalar versin.8-12 ay olmayacak deniyor.Zaten biraz dayanıksız bir oyuncuydu.Sakatlık da onun için baya kötü oldu.Yazık.Büyük bir yetenek....

842 Mesaj
1 Mart 2007; 11:16:29 

-tony allen dan sonra da ratliff ve wally szczerbiak da sezonu kapattı.(usatoday)
-nocioni playyoff da dönecek(usatoday)
-jefforson martın başında dönüyor(usatoday)

4145 Mesaj
4 Mart 2007; 13:19:03 

Lamar Odom tekrar sakatlanmış(sol omuzunda yırtık)
kaynak "realgm.com"

Lamar Odom en sevdiğim ve en beğendiğim birkaç oyuncudan birisi,ayrıca sahalarda izlenmesi en zevkli oyun stillerinden birine sahip
bu sezon sakatlıklardan çok çekti,umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur

Simone...

436 Mesaj
4 Mart 2007; 22:05:51 

yao ming pazartesi donuyor (nba.com)

7043 Mesaj
4 Mart 2007; 22:21:31 

quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

Lamar Odom tekrar sakatlanmış(sol omuzunda yırtık)
kaynak "realgm.com"

Lamar Odom en sevdiğim ve en beğendiğim birkaç oyuncudan birisi,ayrıca sahalarda izlenmesi en zevkli oyun stillerinden birine sahip
bu sezon sakatlıklardan çok çekti,umarım en kısa zamanda sağlığına kavuşur

Off ya Lakers ne şanssız be abicim.

997 Mesaj
4 Mart 2007; 22:28:14 

quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

yao ming pazartesi donuyor (nba.com)

houston için çok iyi oldu bütün yük t-mac'in üzerine binmişti sayı yap asist yap ribaund al... playofflarda t-mac ve yao sağlıklı kalabilirse çok can yakarlar bi de şu steve novak da biraz daha fazla süre alabilse las vegas yaz liginde izlemiştim manyak bi şutör... bonzi wells'in durumu nedir playofflara yetişebilecek mi?

bu arada dün rockets'i 97-74 mağlup ettik galibiyet serisi devam ediyor

edit:skor düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi go_spurs_go -- 4 Mart 2007; 22:35:47 >

436 Mesaj
5 Mart 2007; 17:38:45 

Phil Jackson , Pippen 'ı istiyor... (Espn)

1 Gordon + 1 Redd = 1 Wilt [ Espn de bole bir baslık wardı cok hosuma gitti.. gordon ve redd dun toplam 100 sayı atmıslar buyuk duello olms]

436 Mesaj
5 Mart 2007; 21:14:09 

wade sahalara geri donmek istiyor .. eger donebilirse sezonun son maclarına yetisebilecekmiş ama playoff a kalırlarsa wade heat i yukarıya taşıyabilir .. (nba com

342 Mesaj
6 Mart 2007; 12:20:39 

quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

houston için çok iyi oldu bütün yük t-mac'in üzerine binmişti sayı yap asist yap ribaund al... playofflarda t-mac ve yao sağlıklı kalabilirse çok can yakarlar bi de şu steve novak da biraz daha fazla süre alabilse las vegas yaz liginde izlemiştim manyak bi şutör... bonzi wells'in durumu nedir playofflara yetişebilecek mi?

b.wells'in durumunu bilmiyorumda dönerse çok iş yapar geçen sezon spurs-sacramento serisinde nasıl oynadığını biliyoruz isterse hem içerde hemde dışarıda çok önemli bir silah 1.96lık boyuna rağmaen innaılmazda ribaundlar toplayabiliyor novak hiç bir maçını izlemedim ama çok iyi bir şutör olduğunu söylüyorlar

342 Mesaj
6 Mart 2007; 12:49:48 

quote:

.

haber : greg oden'ın draft a katılması beklenıyor.( gelecegin superstarının da starı ..) espn..

O gelince hiç bir şey eskisi gibi olmayacak

0

Ekteki dosya (1)

4145 Mesaj
6 Mart 2007; 19:32:27 

orlando magic,bu yaz Dwight Howard'a 5 yıl için 87.5 milyon dolarlık bi kontrat teklifinde bulunmayı düşünüyormuş

kaynak "realgm.com"

bence iyi bi düşünce çünkü howard geleceğin en iyi pota altı oyuncusu olabilecek potansiyele sahip bi genç adam
umarım howard magic'in önerisini kabul eder
sanırım orlando yönetiminin böyle büyük bi teklif yapmasında,zamanında shaq'ı ellerinden kaçırmış olmalarının da etkisi var

Simone...

4145 Mesaj
6 Mart 2007; 19:39:14 

quote:

Orjinalden alıntı: go_spurs_go

spurs'un en sevdiğim yanlarından birisi sessiz sedasız ligde üst sıralarda bulunmaları
ne havalarda deli gibi uçan atletik oyuncuları ne de gösteriş peşinde olan ve kendini yıldız sanan oyuncuları var
her zaman iddialılar

Simone...

4145 Mesaj
6 Mart 2007; 19:43:33 

quote:

wade sahalara geri donmek istiyor .. eger donebilirse sezonun son maclarına yetisebilecekmiş ama playoff a kalırlarsa wade heat i yukarıya taşıyabilir .. (nba com

wade dönerse umarım bu dönüşü kalıcı bi sakatlığa sebep olmaz

Simone...

436 Mesaj
6 Mart 2007; 21:03:25 

quote:

orlando magic,bu yaz Dwight Howard'a 5 yıl için 87.5 milyon dolarlık bi kontrat teklifinde bulunmayı düşünüyormuş

kaynak "realgm.com"

bence iyi bi düşünce çünkü howard geleceğin en iyi pota altı oyuncusu olabilecek potansiyele sahip bi genç adam
umarım howard magic'in önerisini kabul eder
sanırım orlando yönetiminin böyle büyük bi teklif yapmasında,zamanında shaq'ı ellerinden kaçırmış olmalarının da etkisi var

howard ın sozleşmesi bu sezon bitmyor. sanırım 2 sene daha var fakat yonetim erken den masaya oturmayı dusunmus bu da cok iyi. Bu sezon orlando magic de darko milicic ve grant hill in sozlesmesi bitiyor. Sezon sonunda free agent olacak vince carter ile orlando nun adı cok sık geçiyor.Hatta allstar da soruldugunda carter seneye florida ya gidiyorum demiş (orlando florida da ) ama orlando yu kastetmiyerek kendi evinin orda olmasından dolayı soylendiği soyleniyor. Florida takımlarından bir başkası da miami fakat miami nin carter ı almak gibi ne bir dusuncesi var nede butcesi. Buraya nerden geldim şurdan , eğer orlando magic sezon sonunda free agent olacak oyunculardan doğacak açığı carter uzerine kullanırsa howard-carter ikilisini seneye izleyebilirz bu gorsellik show u için cok iyi ama o yatırım howard ın magicde daha uzun kalması için yapılırsa bence orlando nun geleceği için çok daha önemli.

ayrıca yeri gelmişken soyleyim takas sezonu bitmeden new jersey vince carter ı orlando magic e vermek için şöyle bir paket sunmus
Darko milicic + Trevor Ariza + HİDAYET TURKOGLU = vince carter
fakat bunu orlando magic yonetimi kabul etmemiş ki bence ii ki de etmemiş

4145 Mesaj
6 Mart 2007; 21:40:31 

quote:

howard ın sozleşmesi bu sezon bitmyor. sanırım 2 sene daha var fakat yonetim erken den masaya oturmayı dusunmus bu da cok iyi. Bu sezon orlando magic de darko milicic ve grant hill in sozlesmesi bitiyor. Sezon sonunda free agent olacak vince carter ile orlando nun adı cok sık geçiyor.Hatta allstar da soruldugunda carter seneye florida ya gidiyorum demiş (orlando florida da ) ama orlando yu kastetmiyerek kendi evinin orda olmasından dolayı soylendiği soyleniyor. Florida takımlarından bir başkası da miami fakat miami nin carter ı almak gibi ne bir dusuncesi var nede butcesi. Buraya nerden geldim şurdan , eğer orlando magic sezon sonunda free agent olacak oyunculardan doğacak açığı carter uzerine kullanırsa howard-carter ikilisini seneye izleyebilirz bu gorsellik show u için cok iyi ama o yatırım howard ın magicde daha uzun kalması için yapılırsa bence orlando nun geleceği için çok daha önemli.

ayrıca yeri gelmişken soyleyim takas sezonu bitmeden new jersey vince carter ı orlando magic e vermek için şöyle bir paket sunmus
Darko milicic + Trevor Ariza + HİDAYET TURKOGLU = vince carter
fakat bunu orlando magic yonetimi kabul etmemiş ki bence ii ki de etmemiş

zaten howard'a önerilecek olan bu kontratın başlangıcıda 2008 yılı
gelecek sene carter orlandoya gelirse gerçekten görsel açıdan çok iyi olur ancak carter'ı basketbola döndüren oyuncuda jason kidd,yani carter orlandoda torontodaki gibi oynarsa o zaman magic iddialı bi konuma gelir ancak eğer ki carter ı adam etmek için iyi bi guard lazımsa nelson ve aroyo bunu başaracak kapasitede değil

bu arada orlando iyiki o takas teklifini geri çevirmiş cünkü ariza,hido ve darko 1 carterdan daha fazla eder

Simone...

436 Mesaj
6 Mart 2007; 22:47:01 

quote:

zaten howard'a önerilecek olan bu kontratın başlangıcıda 2008 yılı
gelecek sene carter orlandoya gelirse gerçekten görsel açıdan çok iyi olur ancak carter'ı basketbola döndüren oyuncuda jason kidd,yani carter orlandoda torontodaki gibi oynarsa o zaman magic iddialı bi konuma gelir ancak eğer ki carter ı adam etmek için iyi bi guard lazımsa nelson ve aroyo bunu başaracak kapasitede değil

bu arada orlando iyiki o takas teklifini geri çevirmiş cünkü ariza,hido ve darko 1 carterdan daha fazla eder

orlando da zaten howard ı daha iyi besleyen bi guard olsa bu gun howard ı cok daha iyi gorurduk.Yalnz aman steave franciss gibi biri olmasnda ne olursa olsun. Sezon sonunda billups da free agent oluyor ama en son okudugum habere gore billups memphis e gidicekmiş onumuzdeki sene. aslında howard-billups belki show anlamında carter-howard olamasada yinede oyun olarak goze hitap ederler diye duşunuyorum.

342 Mesaj
7 Mart 2007; 13:47:26 

Sacremento Kings'in forvet oyuncusu Ron Artest evinde tutuklandı. 2004 yılında Indiana Pacers forması giyerken Detroit Pistons maçında herkesin önünde yaşadığı kavga ile kendisini sıkıntıya sokan 27 yaşındaki NBA yıldızı kendisine şiddet uyguladığını öne süren bir kadının şikayeti üzerine polisler tarafından evinden alınarak gözaltına alındı.

Kaynak : SuperSpor.com dış haberler

Ron'dur ne yapsa yeridir demekten kendimi alamıyorum

4145 Mesaj
7 Mart 2007; 20:34:50 

quote:

orlando da zaten howard ı daha iyi besleyen bi guard olsa bu gun howard ı cok daha iyi gorurduk.Yalnz aman steave franciss gibi biri olmasnda ne olursa olsun. Sezon sonunda billups da free agent oluyor ama en son okudugum habere gore billups memphis e gidicekmiş onumuzdeki sene. aslında howard-billups belki show anlamında carter-howard olamasada yinede oyun olarak goze hitap ederler diye duşunuyorum.

billups büyük ihtimalle memphiste olucak gelecek sene ama magic e gelse süper olur
billups (bana göre) kidd ve nash'in ardından nbadeki en iyi guard

Simone...

342 Mesaj
8 Mart 2007; 11:55:48 

quote:

billups büyük ihtimalle memphiste olucak gelecek sene ama magic e gelse süper olur
billups (bana göre) kidd ve nash'in ardından nbadeki en iyi guard

şu da var nash ve kidd denilince herkesin aklına atmaktan çok attıran oyun kurucular geliyor billups her ne kadr özellikle iki sezondur asist ortlaması yükselmesine karşın genelde atan bir garddır. ben oyun kurucu deyince öncelikle takımı oynatan oyuncu geliyor aklıma bu nedenle billups'ı kesinlikle kidd ve nashle mukayeseyi bırakın yan yana koymam.(her ne kadar kidd sevmesemde o mr. triple double ) keza mike bibby içinde geçerli bu dediklerim açıkçası bir pg sıralaması yapsam nash-kidd-andre miller şeklinde olur. ydeklerimde c.paul-deron wil. ve ridnour olur tabi bunlar benim düşüncem point gard dediğin ''saf'' olacak

436 Mesaj
8 Mart 2007; 17:20:40 

quote:

Orjinalden alıntı: slam+TÜRKİYE

şu da var nash ve kidd denilince herkesin aklına atmaktan çok attıran oyun kurucular geliyor billups her ne kadr özellikle iki sezondur asist ortlaması yükselmesine karşın genelde atan bir garddır. ben oyun kurucu deyince öncelikle takımı oynatan oyuncu geliyor aklıma bu nedenle billups'ı kesinlikle kidd ve nashle mukayeseyi bırakın yan yana koymam.(her ne kadar kidd sevmesemde o mr. triple double ) keza mike bibby içinde geçerli bu dediklerim açıkçası bir pg sıralaması yapsam nash-kidd-andre miller şeklinde olur. ydeklerimde c.paul-deron wil. ve ridnour olur tabi bunlar benim düşüncem point gard dediğin ''saf'' olacak

soylediğin doğru nash ve kidd apayrı oyun kurucular ama benim fikrimde 3. billups olurdu ayrıca chris paul un da nash ve kidd gibi olacağına inanıyorum

4145 Mesaj
8 Mart 2007; 17:40:11 

bende onu demek istedim,billups bencede kidd ve nash kadar iyi değil ama onların ardından en iyisi
zaten jason kidd'i ne nash ne de bir başka guardla aynı kefeye koymam

Simone...

436 Mesaj
8 Mart 2007; 19:05:31 

Grant Hill 'in perşembe günü oynaması bekleniliyor. Dizindeki sorun hafiflemiş. Kaynak : espn

342 Mesaj
9 Mart 2007; 19:21:03 

quote:

Grant Hill 'in perşembe günü oynaması bekleniliyor. Dizindeki sorun hafiflemiş. Kaynak : espn

sezona fırtına gibi başlamışlardı ama hiç de umdukları gibi olmadı çok basit maçlar kaybettiler özellikle hill'in hangi maç olduğunu hatırlamıyorum hafif sakatlığıyla oyundan çıktığı maç sonrasında takım tepetaklak oldu ve bi çok maç kaybetmeye başladı ben yine de playoff yapıcakları kanısındayım grant'ın da biraz daha sorumluluk alması şart

436 Mesaj
11 Mart 2007; 15:49:11 

Andre Miller’ın takası ile birlikte, oyun kurucu pozisyonunda sıkıntı çeken Denver Nuggets’ın Billups ile ilgilendiği ve pivot mevkiindeki Nene Hilario ve Marcus Camby gibi isimleri de gözden çıkarabileceği de gelen haberler arasında. Chauncey Billups her ne kadar Detroit'den ayrılmak istemese de açıklamalarında açık kapı bırakmayı da ihmal etmiyor. .(kaynak basketbolseverler)

düşünsenize iverson-carmelo-billups-key mart

436 Mesaj
11 Mart 2007; 22:18:35 

Hidayet 'in bulls maçında takım arkadaşından aldıgı darbe sonucu burnunun kırıldıgı acıklandı...

436 Mesaj
13 Mart 2007; 18:40:03 

orlando magic genel menejeri otis smith yaptığı açıklamada ; coach Brian Hill ile yolları ayırmak istemediklerini kötü gidişin oyuncuların formsuzlugu yuzunden oldugunu soylemiş.Bu arada magic dun gece de ligin en kotu takımlarından charlotte bobcats e yenildi.Magic en son playofflara 2003 yılında katıldı.. _kaynak espn.com_

arkadaslar biraz haber atın yoksa hc mı takıp etmıosunuz yabancı basını ?

4145 Mesaj
14 Mart 2007; 12:24:53 

quote:

orlando magic genel menejeri otis smith yaptığı açıklamada ; coach Brian Hill ile yolları ayırmak istemediklerini kötü gidişin oyuncuların formsuzlugu yuzunden oldugunu soylemiş.Bu arada magic dun gece de ligin en kotu takımlarından charlotte bobcats e yenildi.Magic en son playofflara 2003 yılında katıldı.. _kaynak espn.com_

ya haklısın usta ben bu aralar pek takip edemiyorum nba'i,nba.com a bile çok nadir girdim son bikaç gündür
en kısa sürede tekrar yazmaya başlayacağım

bu arada hidayet'e çok geçmiş olsun,umarım bu akşamki maçta izleyebiliriz
kötü oldu bu sakatlığı,takımın tersine yükselen bi performans gösteriyodu umarım bu sakatlık bu yükselişini engellemez

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 14 Mart 2007; 12:30:50 >

Simone...

342 Mesaj
14 Mart 2007; 14:12:13 

Pacers 18 sezonun en kötüsü
Son çeyreği, Minnesota Timberwolves karşısında, 28-14 geride kapatan Indiana Pacers, aldığı 86-81'lik skorla 10. maçından da mağlubiyetle ayrılarak son 18 sezon ki en kötü performansına ulaştı.

Kevin Garnett, 30 sayı ve 10 ribaundla takımını sırtlayan isim olurken, 16 sayı ile Randy Foye, 12 sayı ile Rashad McCants ve 11 sayı ile Marko Jaric ona galibiyette yardımcı oldular. Bu sezon 5. kez ilk 5'te başlayan Jeff Foster ise karşılaşmayı 3 sayı ile tamamladı.

Dizlerinden sakatlanan Jermaine O'Neal ve Marquis Daniels'tan yoksun sahaya çıkan Pacers'ta ise, Jamaal Tinsley 37 sayı ile maçın en skorer ismi olurken, galibiyeti getiremedi. Mike Dunleavy 11, Danny Granger ise karşılaşmayı 10 sayı ile tamamladı.

14.03.2007

Kaynak : SuperSpor.com dış haberler

(sanctus başlıkta yabancı basından son gelişmler demişsin ama ben yine de buraya açıyorum konu fazlalığı olmasın diye... sonuçta superspor,turkbasket gibi sitelerin aynı zamanda yakınen tanıdığım arkadaşlarda var çok özveriyle çalışan ve dış haberleri son derece güvenilir siteler bence başlıktan ''yabancı'' kelimesini kaldırsak daha iyi olmaz mı )

342 Mesaj
14 Mart 2007; 14:55:54 

quote:

orlando garip takım sezona fırtına gibi başlamışlardı şimdiki hallerine bi bakın büyük ihtimal play-off yapamıyacaklar şayet pacers bizim niyetimiz yok siz buyrun demezse sonuçta nets de ritim tututrmaya başladı işleri zor dikkatimi çeken ne zaman hill sakatlığından ötürü takımdan kopsa takım tepe taklak oluyor sahada ne yaptıklarını bilmez gibi oynuyorlar j.nelson ise beklediğim gelişmeyi göstermedi bundan sonra da göstermez takımı oynatma konusunda çok başarısız 4.1 asist hill'de suç bulmak istemiyorum adam sonuçta onca sakatlık geçirmiş genç bir oyuncu değil yine de varını yoğunu ortaya koyuyor aslında ilk 5'te milicic ve howard rakip takımlar için çok korkutucu gözüksede şu ana kadar bunun pek bir semerisini göremediler.. hido ise bildiğimiz gibi bence ne bir ileri ne bir geri aslında en önemli sorun magicde son dakikaları iyi oynayamamaları biri bu görevi üstlenemiyor carlos arroyo da tam bir hayal kırıklığı adam dünya şampiyonalarında çoşuyor ama nedense nbade hiç bir zaman o bildiğimiz arroyo olamadı kısacası orlando bu şekilde hayatta bir adım ileri gitmez takviyeler şart

436 Mesaj
15 Mart 2007; 0:08:30 

- Milwaukee koçu istifa etti

342 Mesaj
16 Mart 2007; 19:23:33 

quote:

- Milwaukee koçu istifa etti

milwaukee için iyi oldu sanırım zaten kimsede oynattığı sistemi beğenmiyordu uzun oyunculara top inmeyen sürekli kısaların eline bakan bi oyun yapısıyla daha fazla ileri gidemezlerdi

4145 Mesaj
20 Mart 2007; 14:34:56 

quote:

Orjinalden alıntı: slam+TÜRKİYE

(sanctus başlıkta yabancı basından son gelişmler demişsin ama ben yine de buraya açıyorum konu fazlalığı olmasın diye... sonuçta superspor,turkbasket gibi sitelerin aynı zamanda yakınen tanıdığım arkadaşlarda var çok özveriyle çalışan ve dış haberleri son derece güvenilir siteler bence başlıktan ''yabancı'' kelimesini kaldırsak daha iyi olmaz mı )

başlığı değiştirdim slam,geç değiştirdiğim için kusura bakma

arkadaşlar bu aralar pek internete giremiyorum,haber yazamadığım için kusura bakmayın

Simone...

2562 Mesaj
22 Mart 2007; 13:33:50 

Memo 'baba' oldu

Utah Jazz'da forma giyen milli basketbolcu Mehmet Okur'un bir kız çocuğu oldu.

Utah Jazz'da forma giyen milli basketbolcu Mehmet Okur'un uzun bekleyişi mutlu sonla bitti.

Eşi Yeliz ile birlikte uzun süredir bekledikleri ve Melisa adını verdikleri kız çocukları dünyaya gelen Mehmet Okur, baba olmanın sevincini yaşıyor.

Golden State Warriors maçı oynanırken önceki gece aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve doğumu beklemeye başlayan Okur'un eşi Yeliz, 24 saati aşkın bir süre hastanede kaldıktan sonra sezeryanla 55 santimetre boyunda ve 4.280 kilogram ağırlığındaki Melisa'nın doğumunu gerçekleştirdi.

Ameliyathanede Yeliz'in elini tutarak ona destek olduğu belirtilen Mehmet Okur'un duygu dolu anlar yaşadığı, Melisa'yı ilk eline verdiklerinde gözyaşlarını tutamadığı kaydedildi.

Kendi internet sitesinde bebekle ilgili ilk haber ve fotoğraflara yer veren milli yıldızın, ameliyatın hemen ardından kızını alarak ailesinin yanına gittiği bildirildi.

Ntv...

0

Ekteki dosya (1)

Let me tell you something you already know. The world ain’t all sunshine and rainbows.
It’s a very mean and nasty place, and I don’t care how tough you are, it will beat you to your knees and keep you there permanently IF YOU LET IT!
You, me, or nobody is gonna hit as hard as life. But it ain’t about how hard you hit.
It’s about how hard you can get hit and keep moving forward; how much you can take and keep moving forward. That’s how winning is done!

` NBA 2K15
knives are cool, rock is cool, couzin ED is cool, Lazlow sucks..i love sLuts!!

342 Mesaj
22 Mart 2007; 13:59:37 

quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

Memo 'baba' oldu

Utah Jazz'da forma giyen milli basketbolcu Mehmet Okur'un bir kız çocuğu oldu.

Utah Jazz'da forma giyen milli basketbolcu Mehmet Okur'un uzun bekleyişi mutlu sonla bitti.

Eşi Yeliz ile birlikte uzun süredir bekledikleri ve Melisa adını verdikleri kız çocukları dünyaya gelen Mehmet Okur, baba olmanın sevincini yaşıyor.

Golden State Warriors maçı oynanırken önceki gece aniden rahatsızlanarak hastaneye kaldırılan ve doğumu beklemeye başlayan Okur'un eşi Yeliz, 24 saati aşkın bir süre hastanede kaldıktan sonra sezeryanla 55 santimetre boyunda ve 4.280 kilogram ağırlığındaki Melisa'nın doğumunu gerçekleştirdi.

Ameliyathanede Yeliz'in elini tutarak ona destek olduğu belirtilen Mehmet Okur'un duygu dolu anlar yaşadığı, Melisa'yı ilk eline verdiklerinde gözyaşlarını tutamadığı kaydedildi.

Kendi internet sitesinde bebekle ilgili ilk haber ve fotoğraflara yer veren milli yıldızın, ameliyatın hemen ardından kızını alarak ailesinin yanına gittiği bildirildi.

Ntv...

0

Allah analı babalı büyütsün

436 Mesaj
23 Mart 2007; 19:14:50 

nba.com yazarlarından birisi iverson'ın neden mvp adaylarından birisi olmadıgını bircok nedene bağlamış ve gerekce olarak
- sixers ın onu gozden cıkardıgı zaman cok fazla oyun kacırmasını
- nuggets da sakatlıgından dolayı kacırdıgı macları
- denver ın cok kazanan bir takım olmamasını
- carmelo'nun takımın kalbi ve ruh'u oldugunu soylems.

denver da oynadıgı 34 macda 26.3 points, 7.4 assists and 3.4 rebounds ortalamalarını yakalamış. yazar gecen cuma denver'ın sezon un en etkileyici oyununu phoenix e karsı oynandıgını ve iverson ın macın kilit adamı oldugunu (44 points, 15 assists and 5 rebounds ) belirtmiş.
------
iverson takası hepimizi heycanlandırmıştı ama denver a gitmesini istemezdim. zaten dogu da adam kalmadı (bir eastern taraftarı olarak uzntyle belrtm) carmelo - iverson birlikteligi ne kadar iyi o da tartısılır ama gecen ikisi toplam 70 kusur sayı atmıslardı bakalım playoff da napıcaklar..

4145 Mesaj
24 Mart 2007; 21:00:22 

New York Knicks,Kentucky pivotu Randolph Morris ile iki yıllığına 1.6 milyon dolara anlaşmış

-ESPN-

Simone...

4145 Mesaj
24 Mart 2007; 21:03:42 

quote:

nba.com yazarlarından birisi iverson'ın neden mvp adaylarından birisi olmadıgını bircok nedene bağlamış ve gerekce olarak
- sixers ın onu gozden cıkardıgı zaman cok fazla oyun kacırmasını
- nuggets da sakatlıgından dolayı kacırdıgı macları
- denver ın cok kazanan bir takım olmamasını
- carmelo'nun takımın kalbi ve ruh'u oldugunu soylems.

denver da oynadıgı 34 macda 26.3 points, 7.4 assists and 3.4 rebounds ortalamalarını yakalamış. yazar gecen cuma denver'ın sezon un en etkileyici oyununu phoenix e karsı oynandıgını ve iverson ın macın kilit adamı oldugunu (44 points, 15 assists and 5 rebounds ) belirtmiş.
------
iverson takası hepimizi heycanlandırmıştı ama denver a gitmesini istemezdim. zaten dogu da adam kalmadı (bir eastern taraftarı olarak uzntyle belrtm) carmelo - iverson birlikteligi ne kadar iyi o da tartısılır ama gecen ikisi toplam 70 kusur sayı atmıslardı bakalım playoff da napıcaklar..

denver da geri kalan oyuncuların işi zor
işin ilginç tarafı iverson geldiğinden beri kleiza daha iyi oynuyor

Simone...

Uzaklaştırılmış
24 Mart 2007; 21:07:13 

quote:

New York Knicks,Kentucky pivotu Randolph Morris ile iki yıllığına 1.6 milyon dolara anlaşmış

-ESPN-

New York'tan böyle 1.6 milyon dolarlık anlaşma duyunca insan bir düşünüyor acaba 16 olabilir mi diye.
Isıah Thomas'ın oyuncu alması yasaklanmıştı bu arada. Herhalde Lee'nin yokluğunda son play-off umutlarını da devam ettirmek için yapıldı bu transfer. Tabii bu oyuncuyu ilk kez duyuyorum ne kadar işe yarar orası meçhul. Bir de Fenerbahçe'nin ilgilendiği isimlerin Nba takımları ile anlaştığını söylemişlerdi geçen hafta. Acaba bu da onlardan biri olabilir mi ki?

4145 Mesaj
24 Mart 2007; 21:15:36 

quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

New York'tan böyle 1.6 milyon dolarlık anlaşma duyunca insan bir düşünüyor acaba 16 olabilir mi diye.
Isıah Thomas'ın oyuncu alması yasaklanmıştı bu arada. Herhalde Lee'nin yokluğunda son play-off umutlarını da devam ettirmek için yapıldı bu transfer. Tabii bu oyuncuyu ilk kez duyuyorum ne kadar işe yarar orası meçhul. Bir de Fenerbahçe'nin ilgilendiği isimlerin Nba takımları ile anlaştığını söylemişlerdi geçen hafta. Acaba bu da onlardan biri olabilir mi ki?

New York kadar para harcayıp bu kadar başarısız olan bi başka takım var mıdır acaba?
Fenerbahçe futbol takımından başka tabi

Simone...

Uzaklaştırılmış
24 Mart 2007; 21:19:50 

Real Madrid var. Onlar New York'tan da çok harcıyorlar.

4145 Mesaj
24 Mart 2007; 21:37:41 

quote:

Orjinalden alıntı: r7brtpires

Real Madrid var. Onlar New York'tan da çok harcıyorlar.

Real'in sorunu bir çok yıldız oyuncusu olması
New York en yeteneksiz adamlara bile milyon dolarlar veriyor

Simone...

436 Mesaj
25 Mart 2007; 19:12:42 

bence new york biraz da nba e zarar veriyor yani francis ve marbury nasıl aynı takımda olur anlayamıyorum hadi marbury bu sezon fena değil ama francis kendini oyle bir saldı ki adamın houston gunlerinden eser yok hazır takım da kotuyken biraz uyuyim bari filan diyor heralde.. bir cok yıldızı toplamak aslında lige ve takıma zarar vermekdir francis belki sixers da filan olsa takımı sahiplenicek oynyacak ya da ne bilim crawford belki baska bir takımda olsa allstar duzeyinde bi oyuncu olacak bilemeyiz.bence newyork ya bu işi bıraksın ya da basta isiah ı yollasun

436 Mesaj
25 Mart 2007; 19:24:44 

Ron Artest Basketbolu Bırakıyor mu?

Sacramento Kings’de forma giyen sorunlu oyuncu Ron Artest’in sezon sonunda basketbolu bırakacağı söylendi. Artest’in Kings’deki takım arkadaşlarından bazılarına sezon sonunda emekli olmak istediğini ve ailesine daha fazla vakit ayırmak istediği belirtildi.
Ron Artest söylentileri ne doğruladı ve ne yalanladı. Yıldız oyuncu konu ile ilgili olarak yaptığı açıklamada “Play-off’lar sonrasında bu konuda açıklamada bulunacağım” diye konuştu.

kaynk bsktblsvrlr

342 Mesaj
26 Mart 2007; 11:49:25