Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.736
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

TEBRİKLER
  • Samaki Walker Bucks'ta
    Milwaukee Bucks, serbest oyuncu Samaki Walker ile sözleşme imzaladı.
  • yaklasık 7 dk once nba.com a dusen haberi iletim

marion : adımın takas dedikodularında geçmesinden yoruldum , phx taraftarlarını seviyorum fakat bence artık gitme zamanım geldi .
    -----
    yakın bir zamanda ak47 nin ve matrix 'in (karsılıklı veya farklı bicimde ) takas edilmesi neredeyse kesin gözüyle bakılıyor. Dengeler nasıl değişir bunu zaman gösterir.
    -----
    AK47 yi geçen gün deron williams eleştirmiş... orda da kazan kaynadı.

bakalım neler olucak ....
  • Mehmet Okur'dan Kirilenko'ya destek

Bir süredir formasını giydiği Utah'ın antrenörü Jerry Sloan ve sistemini eleştiren Rus forvet Andrei Kirilenko'ya Mehmet Okur'dan destek geldi. Kirilenko ile çok iyi arkadaş olduğunu belirten Mehmet, "Andrei antrenörün sistemine uymadığını söylüyorsa onun bu düşüncesine saygı duymak gerekir. Umarım iki taraf için de hayırlısı olur" dedi.

Kaynak:http://www.ntvspor.net/Pages/15353.ASP
  • buraya sadece alıntı yaparak,bır haber gorunce hemen koymazsanız sevınırım(basket ıle ılgılenen zaten ntv nba gıbı sıtelere daıma bakar benım kotu yorum yaptıgımı dusunmeyın lutfen)hakan arkadasım,bu marıon2 takas soylentılerı kım ıle ntv bıle yer vermemıs bence asılsız oldugunu sanıyorum...
    cunku k.garnet ıle takas ıstemıstı buna suns yonetımı olmucagını sadece para karsılıgı olabılecıgını gormustuk.suns sampıyonluga oynadıgı ıcın trıosunu ayırcagına ıhtımal vermıyorum benım dusuncem.sadece haberı destekler bıcımde degılde,gerceklestı zaman ne ler olacagını yarasanız cok daha guzel olur ve haber deger kazanır...
  • quote:

Orjinalden alıntı: __InCuBuS__

gerçekten çok yararlı bi topic olmuş

TEBRİKLER

teşekkürler

konuyu ben başlattığım için bunu söylemekte bana düşer sanırım:konu içinde emeği geçen herkesede ayrı bi teşekkür ediyorum

quote:

Orjinalden alıntı: CeSuR YuReK

hakan arkadasım,bu marıon2 takas soylentılerı kım ıle ntv bıle yer vermemıs bence asılsız oldugunu sanıyorum...

usta nba.com'da çıkan bi haberin nesi asılsız olabilir ki
  • benım dusuncem sadece garnet ıle takasda cıkmıstı ama her haber dogru olmuyor,arkın basına karsı sevıyelı yaklasıyoruz
  • Pollar da sempatik geliyor falan ama adamın oynadığını görsem birde

Bu arada şu haberi nereye koyacağız ??

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=33524
    Jasi Panathınaıkos da... Dexter @ ben dememişmiydim ? İyi oldu iyi
  • quote:

Orjinalden alıntı: eyoruk

Bu arada şu haberi nereye koyacağız ??

http://www.turkbasket.com/haberanasayfa.asp?hid=33524
    Jasi Panathınaıkos da... Dexter @ ben dememişmiydim ? İyi oldu iyi

dexter ben miyim

haber doğru ise jasikevicius-diamantidis ikilisi süreleri nasıl paylaşır, aynı anda ne kadar sahada olurlar çok merak ediyorum.. son zamanların en iyi guard ikilisine sahip oldu panathinaikos, daha önemlisi ezeli rakibine müthiş bir çalım attı..

bir zamanlar efes'te naumoski-karasev ikilisi vardı ama pek verimli kullanamamıştı efes o ikiliyi
  • Aaa pardon yaaa Dexter yazmışım ..Kusura bakma
    Haber büyük ihtimal doğru gibi..Diamantıdis 2 no oynar bence ama asıl Spanuolis (yazamadık yine ) ne olacak ? Sonra Hatzıvretraz var..Sonra Bejirovic var.
  • quote:

benım dusuncem sadece garnet ıle takasda cıkmıstı ama her haber dogru olmuyor,arkın basına karsı sevıyelı yaklasıyoruz

http://www.nba.com/news/473669.html

gir okuya biliyosan oku baska birsey yazıyorsa konuş !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hakan- -- 26 Eylül 2007; 23:24:22 >
  • quote:

Aaa pardon yaaa Dexter yazmışım ..Kusura bakma
    Haber büyük ihtimal doğru gibi..Diamantıdis 2 no oynar bence ama asıl Spanuolis (yazamadık yine ) ne olacak ? Sonra Hatzıvretraz var..Sonra Bejirovic var.

+ milos vujanic var.. müthiş bir guard rotasyonu var.. yazık olcak bazılarına

bu arada haber doğru galiba.. burada saras kadroda görünüyor
    http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=GRE&Team=92

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 26 Eylül 2007; 23:41:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: drexler22

bir zamanlar efes'te naumoski-karasev ikilisi vardı ama pek verimli kullanamamıştı efes o ikiliyi

evet,Aydın Örs'ün çizdiği insanüstü setler sayesinde Karasev gibi bi oyuncu gerçek performansını gösterememişti
    aslında pek set denemezdi,4 numaralı bi oyun vardı Petsi tek başına hücum ederdi,sonra ribaund alındıktan sonra ribaund alan hariç diğer 3 oyuncu fast break'e koşardı ama ribaund alan oyuncu topu Petsi'ye verdiğinde Petsi eliyle bi güzel "durun durun" işareti yapardı yani 3 oyuncu boşu boşuna koşmuş olurdu
    herhalde "hücum savunmada başlar" lafının farklı bi versiyonu:"hücum savunma yarısahasından başlar"

ekleme:Serhat sen Vasili'nin şutlarını hatırlıyorsundur,pası ne taraftan alırsa alsın çok hızlı,çok düzgün ve çok narin şut atabiliyordu
    bu arada sana bundan sonra "Dexter" diyebilir miyim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 27 Eylül 2007; 0:21:28 >
  • quote:

quote:

Aaa pardon yaaa Dexter yazmışım ..Kusura bakma

+ milos vujanic var.. müthiş bir guard rotasyonu var.. yazık olcak bazılarına

bu arada haber doğru galiba.. burada saras kadroda görünüyor
    http://www.eurobasket.com/team.asp?Cntry=GRE&Team=92

Evet ama olsun o kadar da yani Bu takımda Alvertis bile az oynuyorken süper kısaların yanında
    Vujanic de oynamayıversin Hem belki gönderirler Jasi yi aldık diye..
    Ama şu gerçek ki artık Pano yu seyretmek süper olacak.Yani müthiş diler zaten ama şimdi daha da müthiş
    Jasi nin gelmesi de iyi oldu belirtiğim gibi yani F4 için hala 3 kontenjan var.İnşallah Efes. olacak...
    Bu yıl Pano nun ilk turda ve 2.turlarda Efes & F.B.Ülker ile eşleşmelerini diliyorum çünkü İstanbul da müthiş takımı izleme fırsatı olacak
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

evet,Aydın Örs'ün çizdiği insanüstü setler sayesinde Karasev gibi bi oyuncu gerçek performansını gösterememişti
    aslında pek set denemezdi,4 numaralı bi oyun vardı Petsi tek başına hücum ederdi,sonra ribaund alındıktan sonra ribaund alan hariç diğer 3 oyuncu fast break'e koşardı ama ribaund alan oyuncu topu Petsi'ye verdiğinde Petsi eliyle bi güzel "durun durun" işareti yapardı yani 3 oyuncu boşu boşuna koşmuş olurdu
    herhalde "hücum savunmada başlar" lafının farklı bi versiyonu:"hücum savunma yarısahasından başlar"

herhalde aydın örs sistemini naumoski'den daha iyi oynayacak bir oyuncu yoktur dünyada.. yaşanan başarılar için aydın örs yatsın kalksın naumoski'ye dua etsin

quote:

ekleme:Serhat sen Vasili'nin şutlarını hatırlıyorsundur,pası ne taraftan alırsa alsın çok hızlı,çok düzgün ve çok narin şut atabiliyordu

vasili'nin değişik bir şut stili vardı ama dediğin gibi pamuk kıvamında şutlar çıkarırdı.. bu arada yanlış hatırlamıyorsam karasev'in eşi voleybolcuydu ve eczacıbaşına transfer olmuştu.. aynı ülkede yaşamak için de karasev türkiyeye transfer olmuştu.. genelde tam tersi olur, kılıbık vasili

quote:

bu arada sana bundan sonra "Dexter" diyebilir miyim

hayır
    eyoruk dexter nerden çıktı yaw.. aklıma daçka'da oynamış dexter lions geliyor

eyoruk bir takımımızın vujanic gibi guardı olacak da oynatmayacak.. ahh o günleri görebilecekmiyiz acaba
    bu arada kuralar çekildi zaten.. pana ilk turda fenerbahçe'nin grubunda.. fenerliler yusufff yusuff'a başlamıştır

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi drexler22 -- 27 Eylül 2007; 13:15:05 >
  • quote:

eyoruk dexter nerden çıktı yaw.. aklıma daçka'da oynamış dexter lions geliyor

eyoruk bir takımımızın vujanic gibi guardı olacak da oynatmayacak.. ahh o günleri görebilecekmiyiz acaba
    bu arada kuralar çekildi zaten.. pana ilk turda fenerbahçe'nin grubunda.. fenerliler yusufff yusuff'a başlamıştır

Fener'de Tanjevic var,taktiği belli;çok oyuncu değiştirip takımı diri tutacak,her periyot her oyuncu süre alıcak,guard 14 sn top sürücek sonra Damir Mrsiç'e vericek,Mrsiç'te topu potaya sallayacak,böylece Fenerbahçe Pana'yı devirecek

Dexter isimli bi dizi var,sanırım oradan çağrışım yaptı eyoruk'a

hatırlarsın,Vasili'nin geldiği sene Galatasaray'da bir başka başarılı Rus oyuncu Vetra'yı transfer etmişti
    hatta yanlış hatırlamıyorsam Efes,Karasev'e 1 yıl için 1 milyon dolar ödemişti ama Galatasaray,Vetra'ya 1 yıl için 250bin dolar vermişti
  • quote:

Yusuf yusuf olmadım hatta iyi olmus maca gideriz belki izleriz Jasikeviciusla, Diamantidisi.(İnşallah dogru yazmısımdır) Gözümüz oyun kurucu görür be.
  • quote:

ntv bıle yer vermemıs bence asılsız oldugunu sanıyorum...

http://www.ntvspor.net/pages/15370.asp

al sana ntv de vermiş. zaten nba.com ne ki ? once haberler ntv ye duser nba.com cular ordan bakıp yazar... hayret birşey ya
  • Brian Chase Miami'de
    ------
    http://www.ntvspor.net/pages/15370.asp
    buradaki haberde Marion'un Bulls'a transfer olabileceği yazıyor.Ne kadar doğru ki.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

al sana ntv de vermiş. zaten nba.com ne ki ? once haberler ntv ye duser nba.com cular ordan bakıp yazar... hayret birşey ya

• 
Sayfa: önceki 1718192021
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.