Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (7. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.745
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    bundan sonra yazmaz mıyım ben bu topic'e bee
  • Bucks,pivot Bogut ve forvet Villanueva'nın kontratlarını uzattı

"usatoday"
  • Bonzi Wells,yeni sezondada Houston'da oynamayı planlıyormuş ve bu konuyla ilgili coach Adelman ile bi görüşme gerçekleştirmiş

"usatoday"
  • üstkonu olmuş tebrikler @sanctus

şu bogut hakkında bir iki şey söylemeden geçemicem ne sanıyorsa kendini artık ülkesinde verdiği demeçlerde nbade oynamaktan dolayı rahatsızlık duyduğunu ve nbain bir parçası falan olmak istemediğini söylemişsana sormazlar mı sen kimsin bucks a ne verdin ki dert yanıyorsun...dünya şampiyonasında bize karşı oynadıkları maçtada nasıl bir kişiliğe sahip olduğunu göstermişti

yine kings zamanında adelmanla birlikte iyi bir form grafiği yakalayan ve playofflarda gösterdiği enerjiyle eski günlerine hatırlatan wells in adelmanla rockets de tekrar buluşması iyi oldu

----------------------------------------------------------------------
    t-mac basına yaptığı açıklamada yeni sezondan umutlu olduğunu bonzinin takımda kalması ve m.james in tranferleriyle birlikte adelman önderliğinde daha hücumcu bir takım olacaklarını belirmiş

fortworthstar

--------------------------------------------------------------------
    new orleans draftta hücum gücü yüksek isimler transfer edecekmiş gelen dedikodulara göre jason smith ve derrick bayars isimleri seçilmesi muhtemel isimlermiş
    baton rouge advocate

aslında new orleans bu sezon iyi bir kadro kurmuştu ama sakatlıklar peşlerini hiç bırakmadı c.p,david west derken özellikle de peja ve bobby jacksondan nerdeyse hiç yararlanamadılar

YABANCI  VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ

• teşekkür ederim slam ama asıl teşekkürü sen ve hakan hakediyorsunuz
    bu topicte sizin daha çok emeğiniz geçti ve en çok ikinizin çabalarıyla üst konu oldu

tabi yazan diğer arkadaşlarada ayrı bi teşekkür etmek gerek

unutmadan slam;taraftar burda,artık sanctus'ta burda

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sanctus Diavolos -- 25 Haziran 2007; 5:25:26 >

• oo dostlarım sanctus , slam ust konu olmusuz ya tebrikler bize walla..
  • Tabrikler iyi olmuş
  • bence de iyi olmuş görmeyeli basketbol konuları üstkonu umarım sık sık güncellersiniz burdan takip ederiz artık son dakika gelişmeleri
  • gündemden bazı haberler

- chicago drafta katılıcak isimlerden biri olan pivot spencer hawes ı tekrar denemeye aldı(yahoo news)

-kobe bryant, garnett gelse dahi takas olma isteğini değiştirmiyecekmiş(newsday)

-boston un yıldızı paul pierce takıma tecrübeli bir yıldız alınmazsa takas olacağını açıklamış bu konuda gm danny ainge'yi sıkıştırıyormuş(yahoo news)

-michael finley spurs de kaldı(espn)

-flip murray takımı pistons da kaldı(fortworthstar)

-bu sezon en son bucks forması giyen 1.65lik boykins ve charlotte bobcats forveti gerald wallace artık free agent

g-wall son 2 sezondaki performansıyla ne kadar önemli bir savunmacı olduğunu gösterdi ayrıca hücumda da etkili olan ve yine atletik özellikleriyle dikkat çeken gerald bence free agent pazarının en gözde ismi olacak

anlaşılan paul pierce da kobeye uydu bi de o giderse takımdan artık akıbetimiz ne olur bilinmez keşke dediği gibi takıma çok faydalı olabilecek bir yıldız kadroya dahil edilse

edit:imla

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi slam+TÜRKİYE -- 27 Haziran 2007; 22:26:52 >

• fenerbahce ülker sloven Emir Preldzic ile anlaştı.20 yasında ve 2.06 boyundaki oyuncu avrupanın gelecek vaad eden en iyi 3 numaraalrından biri olarak gösteriliyor.geçen sezon İzmir'de düzenlenen ümitler şampiyonasında 20.3 sayı ve 9.4 ribaund ortalaması tutturmuş ve her iki kategoride de 2. olmuştu.

ayrıca 2007 avrupa basketbol şampiyonasında slovenya milli takımının aday kadrosuna çağırıldı

kaynak:turkbasket
  • orlando 2. tur 54. secim hakkını para karsılıgında houston a werdi.
    ---
    ]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Hakan- -- 28 Haziran 2007; 21:44:48 >
  • quote:

Orjinalden alıntı: slam+TÜRKİYE

-boston un yıldızı paul pierce takıma tecrübeli bir yıldız alınmazsa takas olacağını açıklamış bu konuda gm danny ainge'yi sıkıştırıyormuş(yahoo news)

Gorunuse gore Pierce'ın baskısı sonuc verdi ve Ray Allen alındı.
  • quote:

Orjinalden alıntı: LeBron_ James_

quote:

Orjinalden alıntı: slam+TÜRKİYE

Gorunuse gore Pierce'ın baskısı sonuc verdi ve Ray Allen alındı.

görüşümü nba draft tahmin yarışmasında yazdım valla ben çok sevindim pierce+allen kim tutar bizi şu free agent pazarından bir iki bize uygun oyuncuyu da takıma dahil ettik mi tamamdır

• - golden state jason richardson'ı nba draftının 8.sırası brandan wright karşılığında charlotte bobcats e takas etti charlotte aynı zamanda nba draftının 36. sırası j.davidson'u da takas yoluyla kadrosuna kattı

-boston ve seattle arasında gerçekleşen takasa göre ray allen boston yolunu tutarken wally szczerbiak, dalonte west ve nba draftının 5. ismi jeff green önümüzdeki sezon seattle formasını giyecek

-zach randolph, dan dicaku ve fred jones ile birlikte new york knicks'e takas edilirken portland karşılığında steve francis ve channing frye'ı aldı

-detroit pistons ın tecrübeli 4 numarası kontratını uzatmadı ve frre agent oldu

-miami ve phi.76ers takası gerçekleşti buna göre miami 20.sıradan seçtiği jason smith i nba draftının 21. sırası olan daequann cook, 2009 phi.76ers 2.tur draft hakkı ve nakit para karşılığında phiç76ers a takas etti

-orlando ve dallas takası gerçekleşti buna göre orlando nba draftının 60.sırası olan milan rakovic ve nakit para karşılığı, 44.sıra draftı reyshawn terry i dallas a takas etti

-greg oden portland da 52 numaralı formayı giyecek

• slam 90 gunluk ceza icin naptın hic bu kadar uzun ceza gormemistim.. uzldm dostum
  • 90 günlük ceza mı?
    ilk kez böyle büyük bi ceza görüyorum

umarım slam başka bi nick alıp yazmaya devam eder
  • orlando nun free agent lar arasında ilk hedefi Rashard Lewis. ikinci sıraya gerard wallace ı koymuslar.Bu sene salary cap. olarak rahat olan takımlar , bobcats , bucks , hawks , memphis ve magic. Bobcats G.wallace ı tutmaya calısıcakmıs. Hedo Turkoglu, Tony Battie and Keyon Dooling i takaslarda kullanabilirmişiz.Cok hareketli bi offseason orlando'yu bekliyor.

kaynak floridatoday
  • Rashard Lewis Orlando ile anlaştı. oyuncu yılda 15 milyon dolar kazanıcak.11 temmuz'da resmi sözleşme imzalanıcak biraz geç bi haber ama kimse yazmamış
  • quote:

Orjinalden alıntı: hakan12345

slam 90 gunluk ceza icin naptın hic bu kadar uzun ceza gormemistim.. uzldm dostum

Kendisi istemiş ceza almayı ama niye istedi bilmiyorum
    quote:

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

90 günlük ceza mı?
    ilk kez böyle büyük bi ceza görüyorum

umarım slam başka bi nick alıp yazmaya devam eder

Sanmıyorum cezayı kendi istediğine göre
  • Grant Hill suns ile 2 yıllığına anlaştı
    Pistons, Heat, Mavs Spurs ile de görüşen hill, takımda kritik bir rölü olacağı ve olası şampiyonluk için suns ı seçmiş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracy -- 6 Temmuz 2007; 3:43:34 >
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.