Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (82. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • açıkçası NBA ve basketbol için iyi birşey değil Iverson'ın bırakması. her ne kadar bencil bir oyuncu olsada gittiği takımlara doğrudan etki eden bir oyuncuydu,iyi veya kötü takımına bi renk kattığı kesin.

konudan ayrı olarak Hokage;avatarındaki Jason denen denyo var yabir dönem benim en sevdiğim müzisyendi,Metallica'yı piyasalaştığı için eleştirip grubu bıraktı sonra kendisi piyasa adamı olduyok rockstar(pop starın -sözde- rock versiyonu)'da jüri üyeliği yok Metallica ile tv'de sahne şovu yapması vs vs. hala kendisini çok severimde gözümdeki değeri baya bi aşağılara düştü.
    benzer örnekler için bknz: Dave Mustaine,Metallica,Ozzy,Slayer,Anathema,Pentagram...

• cok yazik, genc bi takimda kenardan gelip liderlik yapsan, tum dunyaya 'iverson bitmedi' mesajı versen hatta belki de 6th man odulu alsan fena mi olurdu? bugun mrsic cikip bir ceyrekte sadece sut atarak takimini galibiyete tasiyor sen bu ligin superstarlarindan biri, bizi crossoverlarindan mahrum ediyorsun..
  • Avrupa'da oynasın bari böyle bırakması kötü niç olmazsa all-starda falan bir veda konuşması yapabilirdi jordan hesabı
  • Kidd'e yeni unvan

NBA tarihinin en önemli oyun kurucularından Jason Kidd, takımı Dallas'ın, Houston'ı yendiği karşılaşmada önemli bir kilometre taşını daha geride bıraktı. Karşılaşmayı 7 asist ile tamamlayan Kidd, NBA tarihinin asist sıralamasında 2. basamağa yükseldi.

NBA'e 1994 yılında adım atan Jason Kidd, o günden bu yana şampiyonluk sevinci yaşayamasa da büyük kişisel başarıların altına imza attı.

New Jersey Nets ile 2 kez NBA finaline kadar yükselen Kidd, NBA tarihinin en önemli oyun kurucularından biri olarak gösteriliyor. 36 yaşına merdiven dayayan Kidd, takımı Dallas'ın, Houston'ı yendiği karşılaşmada 7 asist yaparak, kariyeri boyunca yaptığı asist sayısı 10 bin 337'ye ulaştı.

Kidd böylece en çok asist yapan oyuncular sıralamasında, Mark Jackson'ı geride bırakarak 2. basamağa yükseldi.

Bununla birlikte Kidd'in, kariyeri sona ermeden önce, NBA tarihinin en fazla asist yapan oyuncusu unvanını eline geçirmesi imkansız görünüyor. Kidd'ın bu alanda NBA lideri olan Utah Jazz'ın efsanevi oyun kurucusu John Stockton'ı geçmesi için, 5 bin 500'den fazla asist daha yapması gerekiyor.

Kidd, NBA tarihinde bir maçta üç farklı kategoride iki haneli rakamlara ulaşma yani triple-double sıralamasında, NBA tarihinde 3. basamakta bulunuyor.

ntvspor.net

kidd baba

• Müthiş bir başarı.Tabii ki Stockton'ı geçmesi imkansız.Zaten bir "insan"ın Stockton'ı geçebilmesi için 20 yıl boyunca sürekli oynayıp ortalama 10 asist yapması gerekiyor yamulmuyorsam.Triple-doubleda da çok daha yüksek sayılara ulaşabilirdi.Asist ve reb ile yaptığı çok double double var.Çok büyük bir oyuncu..
  • yakışır Kidd'e
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos
    konudan ayrı olarak Hokage;avatarındaki Jason denen denyo var yabir dönem benim en sevdiğim müzisyendi,Metallica'yı piyasalaştığı için eleştirip grubu bıraktı sonra kendisi piyasa adamı olduyok rockstar(pop starın -sözde- rock versiyonu)'da jüri üyeliği yok Metallica ile tv'de sahne şovu yapması vs vs. hala kendisini çok severimde gözümdeki değeri baya bi aşağılara düştü.
    benzer örnekler için bknz: Dave Mustaine,Metallica,Ozzy,Slayer,Anathema,Pentagram...

Hacı sende bizi Heavy Metalden bi haber yaptın yani ayıp oluyor, brothers of metal konusuna takılacak kadar konuya hakim olmasamda 100gb lık müzik arşiviminin çoğu metal müzik sayılır.Jason'ın yeri ise ayrıdır abi herkes hata yapar hayatında.Bununkiler denyoluk seviyesinde olsada bir Bass Gitar bir adama bu kadar mı yakışır.Rockstar olayı, Metallicadan sonra ikide bir grup değiştirmesi,saçma sapan açıklamaları falan bendede hayal kırıklığına sebep oldu.Ama severim keretayı sahne duruşu en iyi müzisyenlerden biri bana kalırsa sempatik bir insan.

• Helal olsun Kidd'e,duvarımda posteri olmasını hak ediyor.Bence sezon sonu emeklilik alsın,şampiyonluk için kasıp iyice yaşlandıktan sonra bırakmasını istemem.Asistlerinin düştüğünü görmek kötü olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hokagé

Hacı sende bizi Heavy Metalden bi haber yaptın yani ayıp oluyor, brothers of metal konusuna takılacak kadar konuya hakim olmasamda 100gb lık müzik arşiviminin çoğu metal müzik sayılır.Jason'ın yeri ise ayrıdır abi herkes hata yapar hayatında.Bununkiler denyoluk seviyesinde olsada bir Bass Gitar bir adama bu kadar mı yakışır.Rockstar olayı, Metallicadan sonra ikide bir grup değiştirmesi,saçma sapan açıklamaları falan bendede hayal kırıklığına sebep oldu.Ama severim keretayı sahne duruşu en iyi müzisyenlerden biri bana kalırsa sempatik bir insan.

estafurullah o anlamda yazmadımsadece Jason'ın gözümde nereden nereye geldiğini ifade ettim. yalnız bass ve sahne konusunda çok çok haklısın. ayrıca gerçekten iyi bi kişiliği var Jason'ın. hangi müzisyen Jason'dan bahsetse çok iyi şeyler söyler onun için. dediğim gibi hala severim yani adam gibi bi grup kursa oturur dinlerimde işte özünü terketmemesini isterdim. neyse sen Brothers Of Metal konusun gel orada devam ederiz. burada konuyu basketbol dışına taşırmayayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Hokagé

quote:

Orijinalden alıntı: Sanctus Diavolos

sizler kadar işin erbabı olmasam da, sıradan bir metal müzik dinleyicisi olsam da jason abimize benim de büyük saygım vardır.. hele şimdi blanka'dan bozma basçı müsveddesi master of apaçi robert truiljluiouloloiuloloollo'yu görünce adamın değerini bi kere daha anlıyoruz.. jason gruptaki diğer elemanlardan daha sonra gruba katılmasına ve arka planda olmasına rağmen konserlerde performansıyla direk kendini belli etmiştir.. zaten back vocal olayını söylemeye gerenk yok, creeping death şarkısı yeter

ballrry
    abi boşver adam oynayabildiği kadar oynasın.. asistleri düşüyor demişin de 9.2 asist yapıyor bu sene, kariyer ortalaması da 9.2 ligde de 3. sırada, daha ne olsun :)

• konuyu yine dağıtmış gibi olucamda Jason'ı Jason yapan şey zaten sahne performansı. yani seninde dediğin gibi back vokali,seyirciye ve gruba verdiği gaz,ayrıca seyirci ile olan müthiş iletişimi Jason'ı her zaman özel kılmıştır. bi de üstüne üstlük çok iyide bass çalar. ama şu da var ki Jason metal müzik dünyasının en underrated müzisyenlerinden biridir. penayla bass çalıyor diye Jason'ı adam yerine koymayan beyinler bile var.
    Robert için ise;belki Metallica'ya yakışmıyor,belki maymun gibi oradan oraya zıplıyor ama bi gerçek var Robert iyi bass çalıyor. her ne kadar çoğunluk(ki bende bu çoğunluğa dahilim) onu Metallica ile tanımış olsada aslında Metallica öncesinde sağlam bi kariyer yapmış kendisine. tabi Metallica onu seçerken iyi bass çalıyor diye seçmedi bana göre,sahnedeki enerjisinden etkilenip Jason'ın yerini doldurabileceğini düşünmüş olmalılar ama her ne kadar çok enerjik bi eleman olsada sahnede Jason'ın verdiği katkının yarısını bile veremez. neyse bu benim sorunum değil ben Metallica dinlemeyi bırakalı 4-5 sene oldu

diğer Jason olan Kidd'e gelirsek,bana göre en az 2 sene daha oynar aktif olarak. süreleri azalır normal olarak,buna bağlı olarak asist ortalamasıda düşer tabiki ancak Kidd'in tecrübesi bile onu herhangi bi takımda tutmaya yeter. takımdaki genç guardlarla idman yapsın o bile kardır bi takım için.
    sizce coach olmayı düşünüyor mudur Kidd?

• quote:

Orijinalden alıntı: drexler22
    ballrry
    abi boşver adam oynayabildiği kadar oynasın.. asistleri düşüyor demişin de 9.2 asist yapıyor bu sene, kariyer ortalaması da 9.2 ligde de 3. sırada, daha ne olsun :)

Asistlerinin düştüğünü görmek kötü olur dedim.Bu sene işi gene kurtarır da 1-2 sene sonra aldığı süreler azalınca düşüş gösterebilir asistleri.
  • Düşsün asistleri çok da önemli değil bence sahada durması bile yeter.Adam üçlük atamıyordu son yıllarda onu bile yapmaya başladı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrt0392

Düşsün asistleri çok da önemli değil bence sahada durması bile yeter.Adam üçlük atamıyordu son yıllarda onu bile yapmaya başladı.

Evet onu bende fark ettim son zamanlarda bayağı şut atmaya başladı.
  • Yüreği de fiziği gibi bir dev

Kaçırılan ve ardından da öldürülen 5 yaşındaki kız çocuğunun haberini televizyondan öğrenen Shaq, kız çocuğunun ailesiyle temasa geçerek üzerine düşeni yaptı.

Basketbol dünyasının yıldız isimlerinden Shaquille O’Neal, televizyonda haberleri izlerken 5 yaşındaki bir kız çocuğunun kaçırıldıktan sonra öldürüldüğünü öğrendi. Bu haber üzerine duygu dolu anlar yaşadığını ifade eden O’Neal, kızın ailesiyle temasa geçerek, zor durumdaki aileye yardımcı olmak için cenaze masraflarını karşıladı.

Polis tarafından yapılan açıklamaya göre, Kuzey Carolina'lı 5 yaşındaki kız çocuğu Shaniya Davis, önce kaçırıldı ardından da cinayete kurban gitti. O'Neal'ın temsilcileri tarafından yapılan açıklamada, NBA yıldızının haberi öğrenir öğrenmez harekete geçerek küçük kızın ailesiyle bir araya geldiği ve elinden gelen yardımı yaptığı ifade edildi.

Bu arada 5 yaşında kaçırıldıktan sonra cinayete kurban giden küçük kızın cenazesine 2 binin üzerinde bir katılım olduğu ifade edildi.

• quote:

Orijinalden alıntı: ThePhenoM

Yüreği de fiziği gibi bir dev

Kaçırılan ve ardından da öldürülen 5 yaşındaki kız çocuğunun haberini televizyondan öğrenen Shaq, kız çocuğunun ailesiyle temasa geçerek üzerine düşeni yaptı.

Basketbol dünyasının yıldız isimlerinden Shaquille O’Neal, televizyonda haberleri izlerken 5 yaşındaki bir kız çocuğunun kaçırıldıktan sonra öldürüldüğünü öğrendi. Bu haber üzerine duygu dolu anlar yaşadığını ifade eden O’Neal, kızın ailesiyle temasa geçerek, zor durumdaki aileye yardımcı olmak için cenaze masraflarını karşıladı.

Polis tarafından yapılan açıklamaya göre, Kuzey Carolina'lı 5 yaşındaki kız çocuğu Shaniya Davis, önce kaçırıldı ardından da cinayete kurban gitti. O'Neal'ın temsilcileri tarafından yapılan açıklamada, NBA yıldızının haberi öğrenir öğrenmez harekete geçerek küçük kızın ailesiyle bir araya geldiği ve elinden gelen yardımı yaptığı ifade edildi.

Bu arada 5 yaşında kaçırıldıktan sonra cinayete kurban giden küçük kızın cenazesine 2 binin üzerinde bir katılım olduğu ifade edildi.

Aklıma Little Susie şarkısı geldi.Shaq'a yakışır ne diyelim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

Helal olsun Kidd'e,duvarımda posteri olmasını hak ediyor.Bence sezon sonu emeklilik alsın,şampiyonluk için kasıp iyice yaşlandıktan sonra bırakmasını istemem.Asistlerinin düştüğünü görmek kötü olur.

Size kalsa herkese basketbolu bıraktıracaksınız. Kobe bıraksın mı? Çok yaşlandı ya o açıdan dedim. Ben süperstarların oynayabildiği kadar oynamasından yanayım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Nash-Damla

quote:

Orijinalden alıntı: ballrry

Helal olsun Kidd'e,duvarımda posteri olmasını hak ediyor.Bence sezon sonu emeklilik alsın,şampiyonluk için kasıp iyice yaşlandıktan sonra bırakmasını istemem.Asistlerinin düştüğünü görmek kötü olur.

Size kalsa herkese basketbolu bıraktıracaksınız. Kobe bıraksın mı? Çok yaşlandı ya o açıdan dedim. Ben süperstarların oynayabildiği kadar oynamasından yanayım.

Tabii ki herkes bırakacak,sonra ben oynayacağım.Hey Allahım ya

• NJN koçu Lawrence Frank'in görevine son verildi.Frank,Lakers maçında son kez takımın başında olacak..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Gianfranco

NJN koçu Lawrence Frank'in görevine son verildi.Frank,Lakers maçında son kez takımın başında olacak..

O maçta kazanırlarsa bayağı gülerim.
  • 
Sayfa: önceki 8081828384
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.