Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (79. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • noluyo bu nba oyuncularına böyle yaw :(

Allah acil şifalar versin
  • Kobe'den Gasol'a Büyük Övgü

L.A Lakers'ın süper yıldızı Kobe Bryant takım arkadaşı Gasol'u yere göğe sığdıramadı. Kobe, ''Onun etkili oyununu Memphis ve İspanya Milli takımındaykende biliyordum. Bizimle birlikte burda olması gerçekten çok önemli. Sahada hem hücumda hem savunmada farkı yaratan isim. Ayırca mükemmel bir insan. Umarım uzun yıllar birlikte oynarız.''

Dirk kim olduğumu biliyorum

Dallas'ın Alman yıldızı Dirk Nowitzki çarpıcı açıklamlarda bulundu. Dirk, '' Uzun yıllardır burdayım her şeye alıştım. Texas'ı ve takımımı çok seviyorum. Cuban bana hep destek oldu. Onun için ve kendim için bir şampiyonluk istiyorum. Bunu da başarıcaz. Kidd'in durumu hakkında açıklamalar yapan yıldız oyuncu ''Kidd mükemmel bir oyuncu, çıkışımızdaki en önemli etkenlerden biri. Bu sezon bize çok yardımcı oldu. Hepimiz onun kalmasını istiyoruz.''

• Cassell emekli oldu
    Sam Cassell, Washington Wizards'da Flip Saunders'ın yardımcılığını yapacak.

NTV Spor
    Güncelleme: 01:53 TSİ 23 Mayıs. 2009 Cumartesi

15 yıllık NBA kariyerinde üç NBA şampiyonluğu bulunan Sam Cassell, emekliliğini açıkladı. Houston, Phoenix, Dallas, New Jersey, Milwaukee, Minnesota, Los Angeles Clippers ve Boston formalarını terleten Cassell, 993 maçta 15.7 sayı ve 6 asist ortalamaları tutturmuştu. 1994 ve 1995’te Houston ile şampiyonluk yaşayan Cassell, geçtiğimiz sezon da Boston ile kupa kaldırmıştı.

39 yaşındaki Cassell, kariyerine Washington Wizards’ın yardımcı antrenörü olarak devam edecek. Eski antrenörü Flip Saunders’ın yardımcılığını yapacak olan Cassell, eski Minnesota koçu Randy Wittman ile birlikte Washington Wizards’ın teknik kadrosuna katıldı.

“Bu ligde geçirdiğim 15 yılın ardından oyuncu olarak tüm hayallerimi gerçekleştirdim” diyen Cassell, artık antrenörlük yapacağını belirtti. “Şimdi tüm öğrendiklerimi yeni gelenlere ileteceğim için heyecanlıyım. Washington Wizards çok yetenekli bir kadroya sahip ve yeni kariyerime başlamak için harika bir yer.”

• Eddie Jordan, Sixers ile anlaştı

NBA'de playoff'lara ilk turda Orlando Magic'e elenerek veda eden Philadelphia 76'ers, Tony DiLeo'dan boşalan head coach pozisyonu için Eddie Jordan ile anlaştı. Geçtiğimiz Kasım ayında Washington Wizards'tan kovulan Jordan, Sixers Genel Menajeri Ed Stefanski'nin teklifine 'Evet' dedi.

Eski Wizards'lı Jordan, NBA'deki coachluk kariyerinde 230 galibiyet, 288 yenilgi aldı. 4 defa playoff'larda coachluk yapan 54 yaşındaki basketbol adamı, NBA'deki head coachluk kariyerinde Sacramento Kings (1997-1998) ve Washington Wizards (2003-2008) takımlarını yönetti.
    30.05.2009
    Kaynak : Sporx.com dış haberler
  • Jameer Nelson finallerde dönebilirmiş.Yine de dönerse fazla bir katkı beklememek lazım,AJ'in sürelerini alır en fazla.

http://www.realgm.com/src_wiretap_archives/59485/20090531/report_nelson_could_return_in_finals/
  • quote:

Orjinalden alıntı: Shaq Diesel

Brian Grant Parkinson hastasıymış.Büyük geçmiş olsun.

http://sports.espn.go.com/espn/otl/news/story?id=4174877

bu haberi yeni görüyorum. gerçekten çok sevdiğim bi oyuncudur. acil şifalar diliyorum kendisine.
  • 76ers Kapono'yu aldı Evans'ı verdi
    Philadelphia 76ers Toronto Raptors'tan Jason Kapono'yu alırken, Reggie Evans'ı Kanada ekibine gönderdi.
    NTV Spor
    Güncelleme: 14:25 TSİ 10 Haziran. 2009 Çarşamba

İSTANBUL - Play-off ilk turunda Orlando Magic'e elenen Philadelphia, Jason Kapono'yu kadrosuna kattı.

Bu sezon Toronto Raptors'ta aldığı süre iyice azalan üç sayı uzmanı Jason Kapono karşılığında, savunma ve ribaundlardaki etkinliği ile tanınan Reggie Evans Kanada ekibine gönderildi.

Kariyeri boyunca üç sayı çizgisinin gerisinden yüzde 45.4 şut isabetiyle oynayan Kapono, 2007 ve 2008 yıllarında All-Star etkinliklerinde 3 sayı yarışmasını kazanmıştı.

http://www.ntvmsnbc.com/id/24974696/

• http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=Agj_sj0h_uKB7nd5FRjhvji8vLYF?slug=aw-yaorockets062909&prov=yhoo&type=lgns

Yao da Tracy gibi sezonu kapadı galiba,Morey'den de ses çıkmıyor.

Houston'ın elinde 40 milyonluk biten kontrat olabilir böylece,Yao sakatlıktan dolayı PO'yu kullanmayı karar vermezse.Takımı yenilemek için iyi bir fırsat ama üstüne kuracak bir adam da lazım.(Amare?)
  • Bir zamanların en gözde konusuydu. Üst konudan alınmış. Sanctus'um nerelerdesin?
  • evet bu başlık neden üst konulardan alındı ki? sezon başlayınca @YoK'a bi mesaj atarız, ilgilenir herhalde..
  • bi ara benimde dikkatimi çekti konuyu üst konulardan çıkarmışlar. malum sezon arasındayız pek mesaj atılmıyor bu konuya. normal karşıladım bu açıdan
  • biz tüm haberleri buraya yazardık eskiden daha sonra başka topicler açılınca unutuldu konu.
    üst konu yapılmalı..
  • Eski bir videomuş ama Usain Bolt'un Celtics antremanında smaç denemeleri

Bu adam her türlü sporu yapabilir
    Kaynak:http://konyaliportlandlilar.blogspot.com/

• nasıl bi adam bu ya uzun atlamayada gircem diyo zaten insan değil artık kanıtladı bunu
  • ortadirek şaban filmindeki erkan gibi adam, her spor geliyo elinden.. kassa slam dunk contest'e katılır
  • bowen emekli olmuş. Sanırım buna en çok sevinen ray allen olmuştur.
  • vayy be bowen da emekli oldu...
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Hakan-

bowen emekli olmuş. Sanırım buna en çok sevinen ray allen olmuştur.

Spurs hanedanlığının önemli dişlilerinden namı diğer ''çirkef savunmacı'' noktayı koydu. Bir sezon daha oynar diye düşünüyordum. Sürpriz oldu. Sadece Ray Allen değil Spurs taraftarları dışında herkes göbek atıyordur. :)
  • Nba hakemleri ile Nba yönetimi arasında yapılan görüşmelerde Nba yönetiminin uzlaşmaya gitmemesi sonucu Nba hakemleri lock-out için hazırlık yapmaya başlamış.

Nba hakemleri adına konuşan Lamell McMorris, David Stern'i çocukca davranmakla suçladı ve görüşmelerde pek olumlu yaklaşmadığını açıkladı.

David Stern ise olayı kişiselleştirilmemesi gerektiğini; olayın kişisel değil, ekonomik olduğunu söyledi.

Hakemlerin kontratının Eylül 1'de biteceğini ve her iki tarafın yeni iki yıllık maaş konusunda temelde anlaştığı ancak Nba yönetiminin hakemlerin iki senelik anlaşmasında ilk sene yapılacak zammı %1'de dondurmak istediği söylendi.

Eğer söz konusu lock-out gerçekleşirse, NBA 1995 yılından sonra ilk kez yeni hakemler ile başlayacak.

Nba yönetimi, bu anlaşmada hakemlerin seyahat ücretleri ve diğer masrafları gibi haklardan da kurtulmak istiyor. Hakemler adına konuşan McNorris ise bunu NBA'in yaşlı hakemlerden kurtulmak istemesine ve 2011 yılında sözleşmesi sona erecek NBA oyuncuları grubuna sert bir mesaj olduğunu da söyledi.

McNorris, bu saatten sonra görüşmelere (New York) katılmayacaklarını ancak kapılarının açık olduklarını belirtti ve eğer Nba yönetimi isterse Washington'a gelebileceklerini söyledi.

Nba.com

• Odom evlendi

Lamar Odom, televizyon yıldızı Khloe Kardashian ile evlendi.

NBA şampiyonu Los Angeles Lakers'ın yıldız oyuncusu Lamar Odom, şampiyonluk yüzüğünün ardından bu 2009 yılındaki ikinci yüzüğünü taktı.

29 yaşındaki forvet, televizyon yıldızı Khloe Kardashian ile Beverly Hills'te yapılan bir düğünle evlendi.

Odom'un antrenörü Phil Jackson ve takım arkadaşları Luke Walton ve Sasha Vujaçiç de törene katılan isimler arasındaydı.

Lamar Odom bu yaz Los Angeles Lakers ile dört yıllık yeni bir sözleşme imzaladı.

ntvspor.net

-----

hmmm
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.