Şimdi Ara

YABANCI VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ (28. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.944
Cevap
0
Favori
65.755
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: Sanctus Diavolos

evet Sergen doğru cevabı verdi,bu 5 oyuncuda NBA kariyerlerine Toronto'da başladı

bende sakatlanmaları dicektim ama Bosh yerine Hill olması lazımdı.

T-Mac zaten müzmin bi sakata dönüşüyor senede 15-20 maç kaçırıyor,

Carter malum,

Camby kariyerini çok etkileyen sakatlıklar yaşadı, yaşıyor,

Damon da zaten kafadan sakat bi maçta 21 taNe 3 deneyen adamda mantık arayamıyoruz

Ama dediğim gibi Bosh olmamış orada...

• Kobe Bryant Knicks karşısında 20,000. sayısına ulaştı...Kobe Bryant 20,000. sayıya en genç ulaşan oyuncu ünvanınıda eline geçirdi(29 yaş 122 gün).Kobe Bryant böylece NBA'de 20,000. sayıya ulaşan 31. oyuncu oldu..Bryant ayrıca 11 rebaunt'un yanında 8'de asist yaptı...

http://www.nba.com/games/20071223/LALNYK/recap.html
  • dün gece maçı izlerken öğrendim,Alonzo Mourning geçirdiği sakatlık sebebiyle sezona dahası basketbol kariyerine nokta koymuş
    her zaman en sevdiğim oyunculardan biri olmuştur Alonzo,keşke bi süre daha devam edebilse diyeceğim ama bu kadar süre oynayabilmiş olması bile büyük başarı
    çok istediği şampiyonluğu bir kerede olsa yaşadı
  • quote:

dün gece maçı izlerken öğrendim,Alonzo Mourning geçirdiği sakatlık sebebiyle sezona dahası basketbol kariyerine nokta koymuş
    her zaman en sevdiğim oyunculardan biri olmuştur Alonzo,keşke bi süre daha devam edebilse diyeceğim ama bu kadar süre oynayabilmiş olması bile büyük başarı

Kendisi sanırım büyük bir hastalık geçirmişti ve buna rağmen salonlara dönmüştü.Azmini ve çalışkanlığını her zaman örnek almışımdır ve tabi ki de bloklarını
  • quote:

Orjinalden alıntı: *13*

Kendisi sanırım büyük bir hastalık geçirmişti ve buna rağmen salonlara dönmüştü.Azmini ve çalışkanlığını her zaman örnek almışımdır ve tabi ki de bloklarını

evet böbreklerinden rahatsızlandığı için böbrek ameliyatı geçirmişti ama buna rağmen basketboldan kopmadı yada kopamadı
    sahada o kadar hırslı bir oyuncu ki bence her genç basketbolcunun örnek alması gereken bi oyuncu
  • Heat playoff a kalırsa geri dönebilirim demiş, ama Heat'te tepe taklak...
  • quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Heat playoff a kalırsa geri dönebilirim demiş, ama Heat'te tepe taklak...

NTV'deki maçta Shaq eski günlerindeki gibiydi ya ben umutluyum Miami'den
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: fuatturkrap

Heat playoff a kalırsa geri dönebilirim demiş, ama Heat'te tepe taklak...

NTV'deki maçta Shaq eski günlerindeki gibiydi ya ben umutluyum Miami'den

Aslında Shaq o maçta gerçekten iyidi ama ne kadar bu şekilde gider belli olmaz...
  • quote:

dün gece maçı izlerken öğrendim,Alonzo Mourning geçirdiği sakatlık sebebiyle sezona dahası basketbol kariyerine nokta koymuş

Zo belkide en sevdigim 10 adamdan biridir.Vedasına çok üzüldüm. Dallas finalinde sampiyon olmalarına saniyeler kala Zo nun surat ifadesini hatırlıyorum anlatılmaz yaa böyle şeyler o hırsı o yaşına rağmen çok saygı duydugum bir oyuncu..

Miller bıraktıgında indiana da bir veda konusması yapmıstı acaip duygulanmıştım nba live 99 veya 98 filandı miller makina gibi 3 lük atardı. hatta nba e başladıgım zamanlarda acaba indiana yı mı tutsam diye dusunurdum hep. Miller indiana da iken surekli pacers skorlarını da takip ederdim. 2 takımım gibiydi o zamanlar.

nerden ççıktıysa reggie miller kısacası zo gibi miller gibi amiral gibi malone u payton ı stockton ı bu değerlerin nba de herzaman özleneceği aşikar..

• Bulls koç skiles ı kovdu..Doğunun dibine demir atınca skiles iyice gözden düşmüştü...

http://sports.yahoo.com/nba/news;_ylt=AhNh.vVmR4Gp05YBoj5rlfa8vLYF?slug=ap-bulls-skilesfired&prov=ap&type=lgns
  • geç gelen bi karar ama zararın neresinden dönülse kardır.chicago takımı kendi standartlarına ulaştığı zaman doğuda ilk 3 arasında yer bulabileceğini düşünüyorum.

ah bi de biz şu tanjevic belasından kurtulabilsek.neyse darısı başımıza diyelim artık.
  • acaba benim DH'deki röportajımı okudularda ondan sonra mı karar verdiler kovmak için

şaka bi yana bencede geç kalınmış bi hamleydi ama hiç yoktan iyidir,bakalım yeni coach kim olucak
  • Çok iyi olmuş bulls açısından,niye bu kadar beklediler anlamıyorum.Bir patlama yapabilir oyuncular skilese inat
  • Billy Thomas Nets'de

NBA'de sezona kötü bir giriş yapan ve oynadığı 27 maç sonunda 12 galibiyet alabilen New Jersey Nets, geçen sezonu Sırbistan'ın Kızılyıldız takımında tamamlayan Amerikalı oyuncu Billy Thomas'ı transfer etti.

Geçen sezon Sırbistan Ligi takımlarından Kızılyıldız'da oynayan ancak yeni sezonun başlamısına az bir süre kala bu ekipten ayrılma kararı alan Amerikalı oyuncu bu sezon NBDL'de Colorado 14ers takımında 12 maçta forma giyip, 14.9 sayı, 4.7 asist ve 4.1 ribaund ortalamalarını tuttumuştu.

2004-2005 sezonunda 25 maçta Nets formasıyla NBA'de forma giyen 3.7 sayı ve 1.4 ribaund ortalamalarıyla oynayan 32 yaşındaki oyuncu 2005-2006 sezonunda ise Washington Wizards takımında 17 maçta forma giymiş ve NBA kariyerinde 42 maçta 3.1 sayı ve 1.2 ribaund ortalamalarını tutturdu.

Yunanistan, İtalya, Arjantin ve Filipinler liglerinde de mücadele eden 1.95 metre boyundaki oyuncunun adı, Türk Telekom'un ULEB Cup'taki rakiplerinden İngiliz Guilford Heat, Yunan Kolossos Rodou ve Efes Pilsen'in Euroleague'deki rakiplerinden İsrail'in Maccabi Tel Aviv takımlarıyla anılıyordu.

YABANCI  VE YERLİ BASINDAN NBA HABERLERİ

• All Star Oylamasında 2. Sonuçlar Açıklandı.

DOĞU KONFERANSI

GUARDLAR: Dwyane Wade (Mia) 777,764; Jason Kidd (NJ) 559,333; Vince Carter (NJ) 468,051; Ray Allen (Bos) 464,810; Gilbert Arenas (Was) 422,463; Chauncey Billups (Det) 238,125; Michael Redd (Mil) 183,309; Richard Hamilton (Det) 121,663; Joe Johnson (Atl) 109,443; Andre Iguodala (Phi) 109,345.

FORVETLER: Kevin Garnett (Bos) 1,186,690; LeBron James (Clev) 1,005,733; Chris Bosh (Tor) 313,983; Paul Pierce (Bos) 268,926; Yi Jianlian (Mil) 192,828; Caron Butler (Was) 150,042; HİDAYET TÜRKOĞLU (Orl) 121,991; Tayshaun Prince (Det) 120,783; Rashard Lewis (Orl) 116,168; Antawn Jamison (Was) 106,370.

PİVOTLAR:Dwight Howard (Orl) 970,778; Shaquille O'Neal (Mia) 466,292; Rasheed Wallace (Det) 124,348; Ben Wallace (Chi) 114,245; Andrew Bogut (Mil) 100,622; Jermaine O’Neal (Ind) 89,900; Zydrunas Ilgauskas (Clev) 55,217; Emeka Okafor (Cha) 51,490; Zaza Pachulia (Atl) 43,036; Eddy Curry (NY) 37,252.

BATI KONFERANSI

GUARDLAR: Kobe Bryant (LAL) 941,716; Tracy McGrady (Hou) 663,141; Steve Nash (Pho) 526,493; Allen Iverson (Den) 514,291; Manu Ginobili (SA) 220,620; Jason Terry (Dal) 200,693; Baron Davis (GS) 194,048; Chris Paul (NO) 189,646; Tony Parker (SA) 183,173; Jerry Stackhouse (Dal) 178,152.

FORVETLER: Carmelo Anthony (Den) 767,722; Tim Duncan (SA) 722,059; Dirk Nowitzki (Dal) 686,853; Carlos Boozer (Utah) 281,299; Josh Howard (Dal) 251,756; Shawn Marion (Pho) 240,752; Shane Battier (Hou) 227,112; Luis Scola (Hou) 222,896; Kevin Durant (Sea) 191,542; Grant Hill (Pho) 152,898.

PİVOTLAR: Yao Ming (Hou) 813,305; Amaré Stoudemire (Pho) 463,916; Erick Dampier (Dal) 171,386; Marcus Camby (Den) 161,807; Pau Gasol (Mem) 118,759; MEHMET OKUR (Utah) 85,715; LaMarcus Aldridge (Por) 69,691; Tyson Chandler (NO) 69,083; Andris Biedrins (GS) 67,862; Chris Kaman (LAC) 66,315.

• Memo'ya 85.000 oy çıkmış
  • chris kaman dünya kadar iş yapıyor belkide ömrü billah böyle bir sezon geçiremiycek ama gel görki aldıgı oy. Jerry Stackhouse bile daha fazla almış ..
    ben o yüzden pek tutmuyorum bu oylama işini. show icin mi çıkıyorlar sahaya yoksa sezon un ilk yarısında all star performansı gösterdikleri için mi..?

birde clippers cok da kotu değil , daha brand donucek livingston donuyormuş sanırım. batıda playoff adaylarımdan.

bu arada memo bile daha fazla almıs kaman dan. yuh ya acıdım..
  • quote:

Orjinalden alıntı: -Hakan-

chris kaman dünya kadar iş yapıyor belkide ömrü billah böyle bir sezon geçiremiycek ama gel görki aldıgı oy. Jerry Stackhouse bile daha fazla almış ..
    ben o yüzden pek tutmuyorum bu oylama işini. show icin mi çıkıyorlar sahaya yoksa sezon un ilk yarısında all star performansı gösterdikleri için mi..?

güzel özetlemişsin bende soğumaya başladım bu allstar organizasyonundan... kim daha eğlenceliyse kim daha popülerse onlara baya bir oy geliyor...herkes desteklediği takımdaki ya da hayranı olduğu oyunculra oy atıyor tarafsız olarak oyuncuların performanslarına göre oy atanların sayısı bence çok ama çok az ayrıca şu ilerki yıllarda smaç yarışmasının alacağı hali düşünemiyorum...tyrus thomas geçen sene açıklamalarıyla aslında işin gerçek boyutunu ortaya koydu

kimse kusura bakmasın ama ben artık shaq'ı görmekten sıkıldım

• dallas lı oyuncular ne öyle ya uçmuş gidiyorlar.kesin bir haltlar var orada.organizasyon,kampanya türü birşey yapmış olabilirler.bu tablonun mantıklı bir açıklaması olamaz yani.
  • quote:

Orjinalden alıntı: quaking

dallas lı oyuncular ne öyle ya uçmuş gidiyorlar.kesin bir haltlar var orada.organizasyon,kampanya türü birşey yapmış olabilirler.bu tablonun mantıklı bir açıklaması olamaz yani.

Marc Cuban para yedirmiş olabiliradamın işi gücü para harcamak
  • 
Sayfa: önceki 2627282930
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.