Şimdi Ara

Yenilenmiş Galaxy Note 7'ler nasıl ayırt edilecek?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
33
Cevap
0
Favori
1.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yenilenmiş Galaxy Note 7'ler nasıl ayırt edilecek?

Samsung'un Galaxy Note 7'nin yenilenmiş versiyonunu çok kısa süre içerisinde yalnızca sınırlı sayıda ülkede piyasaya sürmesi bekleniyor. Yayınlanan yeni Galaxy Note 7R fotoğrafları, cihazın arkasındaki tanımlayıcıyı da doğrulamış durumda.

İnternete düşen yeni görsellere göre Galaxy Note 7R, insanların kolayca yenilenmiş ünite ve orijinal Galaxy Note 7'yi ayırt etmesine olanak tanıyan "R" harfi ile ön plana çıkacak.

Bunun dışında, akıllı telefon orijinal Galaxy Note 7 ile aynı tasarıma sahip gibi görünüyor. Ön panelde elips biçiminde fiziksel Home butonunun yanı sıra üst ve alt çerçeveler bulunuyor. Ayrıca cihaza bir S Pen eşlik edecek ve ön kısımda bir iris tarayıcısı yer alacak.

Galaxy Note 7R veya Galaxy Note FE

Samsung'un bu yıl yenilenmiş Note 7'yi piyasaya süreceğini açıklamasından bu yana cihazın Galaxy Note 7R ismini taşıyacağı yönünde söylentiler dolaşmaya başladı. Bununla birlikte, yakın tarihli bir raporda akıllı telefonun FE yani Fan Edition ibaresiyle birlikte "Galaxy Note FE" olarak adlandırılacağı ortaya çıktı.

Ayrıca Bkz.Samsung'dan Galaxy serisine özel müthiş ses uygulaması: SoundAssistant
    Bu durum henüz Samsung tarafından onaylanmadı ve yenilenen üniteler için böyle bir isimlendirmeyi öne süren başka bir rapor yok ancak bunu da gözardı etmek mümkün değil. Samsung, yenilenmiş akıllı telefonun ne zaman mağazalardaki yerini alacağını açıklamıyor ancak söylentiler Haziran ayı sonuna kadar piyasada olabileceği yönünde.

Güvenlik nedeniyle 3.200mAh'e düşürülmüş batarya kapasitesi hariç, telefonun orijinal Galaxy Note 7 ile aynı özelliklere sahip olduğu söyleniyor. Yenilenmiş ünitelerin Güney Kore ve Vietnam gibi ülkelerde satışa sunulması bekleniyor. Cihaz orijinal modelin yarısı kadar düşük bir fiyat etiketine sahip olabilir.

• Bence note 6 olarak çıkarsınlar çünkü note 6 yı atladılar lanetinden kurtulaması lazım samsungun :) :)

• ip7 dan 7 ay sonra çıkan s8 daha ip7 yi geçmeyi bırak yetişememiş samsung gözümde bitti.

ip7 1.48 dk da yaptığı işi s8 2.35 de yaptı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.xtmobile.vn/samsung-galaxy-note-7-tan-trang-refurbished yanılmıyorsam vietnamda satışa çıkmış.

• Bunu bir yere NOTE edin buda patlar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: faniseyler

Bunu bir yere NOTE edin buda patlar :))

• quote:

Orijinalden alıntı: Alonedark_01

http://www.xtmobile.vn/samsung-galaxy-note-7-tan-trang-refurbished yanılmıyorsam vietnamda satışa çıkmış.

2018 TL ediyor bu günkü kurla.

aynı sitede 64 GB S8 3198 TL ediyor. Note 7R bizdeki fiyatı 2500 gibi olması gerek, 2600 bile olmamalı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cosica -- 30 Mayıs 2017; 14:55:39 >
  • Bizim buraya uygun fiyattan girerse baya satar.

• quote:

Orijinalden alıntı: PresidentBerke

ip7 dan 7 ay sonra çıkan s8 daha ip7 yi geçmeyi bırak yetişememiş samsung gözümde bitti.

ip7 1.48 dk da yaptığı işi s8 2.35 de yaptı

çok merak ettim bir telefon 2dk sürecek ne iş yapıyor olabilir? sıfırdan mailbox mı download ediyor?
  • cosica C kullanıcısına yanıt
    Benim asıl merak ettiğim sınırlı sayıda note 7 var çin vietnam gibi ülkelerden bizim buralara sıra gelecek mi

• Şöyle fiyatıda 2000 tl olacak ki tadından yenmez. Herkese benden çay dedirtir insana.

• Note 5 kullandım sonra S7 Edge aldım. Ondan da sıkıldım başka telefon aldım derken elime şuan Note 3 geldi. Geçen gün kalemini çıkardım ve note serisinin kalemini ne kadar özlediğim aklıma geldi. Note 7'yi bu uzak doğu ülkelerinden getiren arkadaşlar olacaktır. Onlardan uygun fiyatlı temin ederiz inşallah. Çok güzel cihazdı arkadaş.

• ebay uzerinden satin alabiliriz

• aycibin A kullanıcısına yanıt
    20-30 uygulama oyun vs aç kapa yapılıyor hızını ölçmek için.

• refurbished ürünlerin satışı ülkemizde yasak diye duymuştum ama doğrumudur?bilgisi olan var mı
    s7 edge e karar vermişlen note7 gelirse üzülürüm

• Satışa sunsunlar da alalım artık

• Bu aralar üst seviye telefon alacak olan arkadaşlarımız biraz daha beklesinler. Note 8, Note 7R, .....

• PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    5 sene sonra YGS mat sorusu:

A telefonu X işlemcisi ile bir işi 13 saniye de yapıyor. %30 verimlilikle çalışan Y işlemcili B telefonu aynı işi kaç saniyede yapar ?

A) 8

B) 12

C) 14

D) 18

E) B telefonu Samsungsa patlar

Şaka bir yana bilmem kaç milisaniye erken açıyormuş bunlar çocuk kriterleri gerçek hayatta sandığınız kadar önemli değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cassation -- 30 Mayıs 2017; 23:54:4 >
  • Cassation kullanıcısına yanıt
    iyide telefona o kadar para veriyosun en iyisi varken diğerini niye alasın ki

• PresidentBerke kullanıcısına yanıt
    Anlatmaya çalıştığımda bu. Beygir gücü hesabı ile en iyi telefon seçilir mı hiç. Iphone 2 saniye de samsung 2.5 saniyede açıyor diye iphone daha mı iyi oldu yani?

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.