Şimdi Ara

Samsung'dan Galaxy serisine özel müthiş ses uygulaması: SoundAssistant

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.302
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Samsung'dan Galaxy serisine özel müthiş ses uygulaması: SoundAssistant

Samsung, Galaxy serisi telefonların ses ayarları üzerinde inanılmaz derecede kontrol imkanı sağlayan yeni bir uygulama yayınladı. Bu sayede Galaxy akıllı telefon sahipleri cihazlarındaki ses deneyimini daha da zenginleştirebilecekler.

SoundAssistant isimli uygulama geniş ses kontrol seçenekleriyle geliyor. Ayrıca kısa süre önce piyasaya sürülen Galaxy S8 ve S8 Plus'a özel ayarları da var. Yeni uygulama bu hafta Play Store'daki yerini adı ve -Android 7.0 ve üzerini çalıştıran- Galaxy serisi telefonlar için kullanıma sunuldu.

Ayrıca Bkz.Piyasaya çıkmadan iptal edilen fiziksel klavyeli Nokia ortaya çıktı
    SoundAssistant'ın getirdiği en hoş özellik, fiziksel ses tuşlarına bastığınızda zil sesi dışında medya ses seviyesini kontrol edecek şekilde ayarlanabilmesi. Üstelik ayrı ayrı her uygulama için ses seviyesi belirlenebiliyor. Yani müzik sesini, oynamış olduğunuz bir oyundan bağımsız şekilde ayarlayabiliyorsunuz. Telefon seslerini çok iyi şekilde ayarlamak isteyenler için 150 adımlık hassas ses ayarı var. Ayrıca o anda kullandığınız tüm uygulamaların üzerinde görünecek yüzen ekolayzır (Floating Equalizer) ile birlikte geliyor.

Samsung'dan Galaxy serisine özel müthiş ses uygulaması: SoundAssistant

Uygulamanın diğer özellikleri arasında, bağlı kulaklıklar için sağ/sol ses dengesi ayarı, mono ses desteği, kişisel tercihlere dayalı ses ayarlarını değiştirme yeteneği var. Bu arada Galaxy S8 ve S8 Plus kullanıcıları, ayrı ayrı her uygulama için farklı ses çıkışı atama şansına sahip olacaklar. Örneğin, izlediğiniz videodaki sesin telefonun dahili hoparlöründen çalınmasını sağlayabilir, Spotify uygulamasındaki müziği bir Bluetooth hoparlöre yönlendirebilirsiniz.

Son olarak Senaryolar özelliğinin, belirli gün ve sürelere göre ses seviyesi ve titreşim ayarlarını değiştirme seçeneği sunduğunu belirtelim. Küçük bir uygulama gibi görünebilir ancak Samsung, Galaxy kullanıcılarına SoundAssistant ile güçlü bir araç sunmayı başarmış. Uygulamayı aşağıdaki bağlantı aracılığıyla Galaxy serisi telefonunuza yükleyebilirsiniz.

Google Play Store: SoundAssistant

• Samsung artık anladı donanımla bir şey yapamayacağını. Artık fark yazılıma-tasarıma bakar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Katalikitci -- 29 Mayıs 2017; 20:11:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • s7 Edge'in sunduğu kulaklık ve bluetooth ses yüksekliği bana yetmiyor. Adapt Sound ile ses artıyor ama bu seferde birini aradığımda karşıdakinin sesi mekanik gelmeye başlıyor. SoundMod mu yapicaz illa.. Rootlasan bu seferde garanti vs. sıkıntı :(

• Android i bu yüzden seviyorum. Her şeye müdahale etmeye izin veriyor.

Yazılım kalitesinde de ios a yetişlerse mükemmel olur.

• valla detaylı ses ayarı vs yokki bunda örneğin ses yükseltme vs yok

• Ben telefonumu Samsung Galaxy note 4 sanıyordum ama başka galaksinin telefonu herhal. Android 7 istiyor ama Samsung bu telefona donanım yettiği halde 7 vermiyor sonra utanmadan yeni telefonuna 4500 istiyor biri dürtünce 4000 e düşüyor daha çıkmadan, geçen HB de 3500 liraydı belki hala aynıdır. Bu gelişmelere bakınca bir daha Samsung almak için hiç bir mantıklı sebep göremiyorum. Alsam yine cihazın arkasında durmayacak daha kendi koyduğu fiyatta bile tutarsız bir firma.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Apksını paylaşabilir misiniz?

• Hayat çok mu karmasiklasmaya basladi bana mi oyle geliyor. Bu ne arkadas 150 adimlik ses ayari mi olur.

• Kendi Müzik oynatıcısını kaldırmıştı.Keşke onu kaldırmasaymış iki uygulama bütün olurdu.

• quote:

Orijinalden alıntı: QuexSeeL

Ben telefonumu Samsung Galaxy note 4 sanıyordum ama başka galaksinin telefonu herhal. Android 7 istiyor ama Samsung bu telefona donanım yettiği halde 7 vermiyor sonra utanmadan yeni telefonuna 4500 istiyor biri dürtünce 4000 e düşüyor daha çıkmadan, geçen HB de 3500 liraydı belki hala aynıdır. Bu gelişmelere bakınca bir daha Samsung almak için hiç bir mantıklı sebep göremiyorum. Alsam yine cihazın arkasında durmayacak daha kendi koyduğu fiyatta bile tutarsız bir firma.

Note 4 kullanicilari kadar aglayani gormedim. 4.4.4 ile cikti 5.1.1 aldi gitti 6 yi aldi ustune bir suru paket aldi. Note 2 4.1.1 den 4.4.2 yapti biz napalim?

• jimhendrix kullanıcısına yanıt
    Yüzümüze söylenen yalanı kabul etmemek ağlamak mı oldu? Donanımı yetersiz diye söylenen telefon güncelleme alamazken daha düşük donanımlı telefon güncelleme alıyor. Note 4 şuan note serisinin son modelinin bir önceki modeli elmayla armudu karıştırmayalım. İsterse 2.1 le çıkış yapsın donanımı yetiyorsa güncelleme gelecek firmanın vizyonu bu olacak kolaya kaçıp 2 tane güncelleme verdim hadi eyvallah demeyecek.

• quote:

Yüzümüze söylenen yalanı kabul etmemek ağlamak mı oldu? Donanımı yetersiz diye söylenen telefon güncelleme alamazken daha düşük donanımlı telefon güncelleme alıyor. Note 4 şuan note serisinin son modelinin bir önceki modeli elmayla armudu karıştırmayalım. İsterse 2.1 le çıkış yapsın donanımı yetiyorsa güncelleme gelecek firmanın vizyonu bu olacak kolaya kaçıp 2 tane güncelleme verdim hadi eyvallah demeyecek.

Android O verse Android I sonra Android Z...vs. tüm yazılımları isteyeceksiniz.
    Peki Firmanın bundan kazancı nedir?
    Bu yazılımları aldığı sürece başka bir telefon düşünecek mi kullanıcı?

Buradaki gücün yeterli olup olmaması değil, satış politikası.
    Samsung bunu ezelden beri yapıyor. Bada versiyonlu telefonlarından beri kullanıyorum.
    Bunu bilerek alıyorsun, bunu herkes bilerek alıyor.
    Kimse yaaa ben bilmiyordum demesin.

Geç o zaman IOS a.
    Iphone 6 aldım stabil güzel ohh ama bi yerden sonra müdahale etmeye kalkıyorsun edemiyorsun.
    Geçtim tekrar samsung a herşeye müdahale edebiliyorum temasına kadar.
    Yazılım gelmeyecek bi yerden sonra ? Gelmesin abi custom atarım 2 tema sallarım, xposed sallarım bitti gitti.

Daha önce de note 2 kullanıyordum. Ya telefona atmadığım yazılım kalmadı hala canavar gibi.
    Bu kadar güncelleme meraklısı olmayın.
    Bi karar vermek gerekiyor.
    Ya standart kullanım ve stabilizasyon istiyorsanız IOS a geçeceksiniz.
    Ya da ben istediğimi yaparım, kafama eser yazılım atarım kafama eser apk yükleyerek (dışarıdan) programlar kurarım diyorsan Samsung senin için ideal.

E güncelleme? 2 tane aldıysan güzel, satış politikası dediysek tamamen satış politikası olduğunu da sanmıyorum. Verir güncellemeyi tuğlaya döner telefon sonra yaa eski yazılım iyiydi niye yükselttiler ki diye sızlanırsın (bunun gibi çok sızlanan var bak forumlara).

Kaldı ki güncellemelerde de öyle köklü bir değişim olmuyor (istisnalar hariç).
    Stabilite ve şarj problemleri gideriliyor.
    E sende hızdan arşa çıkmaya çalışma bi zahmet.
    Çok hızlanıcam diyorsan rootlayıp gerekli bilgileri ciddi bir şekilde edinerek telefonum mhz ile oynayıp yükseltebilirsin.
    İşte o zaman en baba telefondan bile en hızlısına ulaşırsın ki bu da telefonun ömründen gidiyor ve de gerek de yok bence.

4.2 ile 6.0 güncelleme arasında köklü bir değişim yok. Tema, şarj ve stabilite haricinde.

Elimizdeki telefon arkadaşlar; arabayı çalıştırsın motor ısınsın, çiçek sulama yapsın, azıcık da omuzlara masaj, hatuna özlü söz, anneye seni çok seviyorum mesajı, ev sahibine kira yatırsın ama bunların hepsini ben makarnama ketçap sıkarken aynı anda yapsın diye beklemeyin....

• seckinim kullanıcısına yanıt
    Hocam avrupa standartlarında sesi kısıyorlar.ben fiio cep amfi aldım istediğim kadar açıyorum.tavsiye ederim.fiyatlarda makul

• Exynos işlemcili Samsung Note 4 kullanıyorum, forumlarda onlarca custom rom var cihaz için, nereye rom atılmıyormuş?

Şahsen Nemesis romdayım ve inanılmaz stabil.

• quote:

Orijinalden alıntı: Androit kullanici

quote:

Orijinalden alıntı: Lord Kinross

Exynos işlemcili Samsung Note 4 kullanıyorum, forumlarda onlarca custom rom var cihaz için, nereye rom atılmıyormuş?

Şahsen Nemesis romdayım ve inanılmaz stabil.

J2 2015 var bende bir tane bile rom yok buna uygun çoğu exynox de yok

mesela i8200 için de rom yok

J2 için Noble Rom var.
    https://forum.xda-developers.com/galaxy-j2/development/rom-noble-rom-v1-0-j200g-t3491095

Exynos işlemcili cihazlara çatır çatır rom atılıyor kardeşim biraz araştırman gerek..

• Aldığım üründen beni memnun etmezse neden bir daha ondan ürün alayım? Üstelik vereceği şey yazılım oturup bir kere uğraşacağı sonrasında sınırsızca kopyalayabileceği bir şey donanım gibi birim maliyeti yok. Ben büyük firmayım sektörün bayrak taşıyanıyım diyorsa kolaya kaçmayacak.

• Amiral gemisi modeline mono hoparlör koyan bir firma :D

• quote:

ayfon al geç hacı o zaman, samsung iyi bile güncelleme verdi. sonra yavaşlatmak için verir güncellemeyi bu sefer niye güncelleme geldi diye forumlarda gezersin.
  • Sonunda medya sesi ayarı yapabiliyoruz zili ellemeden. Güzel olmuş.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Son olarak Senaryolar özelliğinin, belirli gün ve sürelere göre ses seviyesi ve titreşim ayarlarını değiştirme seçeneği sunduğunu belirtelim. Küçük bir uygulama gibi görünebilir ancak Samsung, Galaxy kullanıcılarına SoundAssistant ile güçlü bir araç sunmayı başarmış. Uygulamayı aşağıdaki bağlantı aracılığıyla Galaxy serisi telefonunuza yükleyebilirsiniz

Yahu sırf şunu yapsın diye kaç tane profil programı kurup kaldırdım. Halen de bir tanesini kullanıyorum.

Arkadaşlarımız ses uygulaması başlığı altında güncelleme etiği tartışadursunlar
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.