Şimdi Ara

Güçlü, zırhlı ve etkili: Ejder Yalçın 'özel video'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
654
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Özel Harekat Polisi'mizin yeni nesil taktik araçlarından Ejder Yalçın, gerek tasarımı gerekse de sahip olduğu zırh sistemi, silah donanımları ve hareket kabiliuetiyle sınıfında ülkemizin gururu olan araçlardan. Üretim tesislerini gezdiğimiz ve çok özel görüntülerini çektiğimiz Ejder Yalçın'ın içinde test parkurunu da çıktık. 

• Güzel bir inceleme gibi duruyor. Keşke TAİ de T129 üretim bandı incelenebilse

• Video erken bitiyor uploadtta sıkıntı oldu sanırım 10:20 de bitiyor konuşmanın ortasında. Araç çok yakışıklı keşke lastikleri de Türk malı olsa dedirtti ama...

• babacım iyi güzelde.
    Sen bunları üreticeğine içerdeki güvenliği sağla ki bunlara gerek kalmasın anca boş gösteriş...
    Almışsın suriyeli teröristleri hergün bir vatandaşını bıçaklıyorlar.Ne kadar terörist varsa sal suriyeye.Ülkendeki suç oranını düşür.

Neyse fazla yazmayacağım malum konuyu biliyorsunuz.Amin
  • Hazır başlamışken Otokar tesislerine de gidip araçlarını inceleyin bari...
  • Araç hummerdan güzel piyasaya da çıkarsınlar tutar bence

• quote:

Orijinalden alıntı: Parola_18

quote:

Orijinalden alıntı: galerci

babacım iyi güzelde.
    Sen bunları üreticeğine içerdeki güvenliği sağla ki bunlara gerek kalmasın anca boş gösteriş...
    Almışsın suriyeli teröristleri hergün bir vatandaşını bıçaklıyorlar.Ne kadar terörist varsa sal suriyeye.Ülkendeki suç oranını düşür.

provakatörlük yapma kimden maaş alıorsun ?

yok dostum kimseden maaş felan birilerinin zoruna gitmesi için veyahut ayrışmamız için yazmadım.Hepimiz ülkenin iyiye gitmesini istiyoruz.Biz eleştirmezsek hükümet devlet büyükleri nasıl doğruyu bulacak? Umarım demek istediğimi anlamışsındır.Sevgi ile.

• quote:

yok dostum kimseden maaş felan birilerinin zoruna gitmesi için veyahut ayrışmamız için yazmadım.Hepimiz ülkenin iyiye gitmesini istiyoruz.Biz eleştirmezsek hükümet devlet büyükleri nasıl doğruyu bulacak? Umarım demek istediğimi anlamışsındır.Sevgi ile.

arkadaşım savaştan kaçan insanları alıyoruz avusturalya başbakanı 100 multeci aldı hepiniz övgüler düzdünüz..2 yüzlü olmayın bügün avrupada milyonalarca afrikalı orta dogulu bizlerden veya uzak doğulu insanlar yaşıyor onlar orada barınıyor insan öldürüyor bıcaklıyor bomba patlatıyor avrupalı halklar senin ve senin gibiler kadar zırlıyormu batılı kadar olamayacakmıyız ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Parola_18 -- 29 Mayıs 2017; 16:41:20 >

• Stratejiyi kim seviyor, mükemmel bir seçim, kendinize bakın.http://mybasketteam.com/

• quote:

babacım iyi güzelde.

Al işte kafaya bak, ülkemizde bu ve bunun gibi kafalar yüzünden savunma sanayide geride kaldı.
  • galerci G kullanıcısına yanıt
    suriyeye salmaya senden başlamalılar. Senden başlasınlarki önce içimizdeki düşmanları temizleyelim.

• Ejder yalçın çok iyi olmuş Yerli imkanlarla geliştirilen araçların olması güzel...

• Bugün gördüm yolda giderken gerçekten devasa ve mükemmel bir araç olmuş

• GURUR DUYDUM....!

• ÇOK güzel ve profesyonel bir sunum olmuş.Diğer forumlarda özellikle shiftdelete'de
    şirket içi komedi sunumlarından artık miydemiz bulanmıştı, sayenizde yenilikleri
    anında öğreniyoruz. En iyi ve profesyonel işi siz yapıyorsunuz tşk.

• it ürür kervan yürür
  • Açıkçası zırh derken ben kompozit malzeme kullanıldığını sanıyordum. Fakat 10-15mm plaka kullanılıyor görünüyor.Enerji soğurma konusunda nasıl yeterli geldiğini kavrayamadım.

Bir diğer husus da araç motor kısmı karkası... yanal kuvvetlere karşı korunumsuzmuş gibi görünüyor. Hem de burulma rijitliği düşük izlenimi veriyor.

Belki de bitmemiş ürün gördüğümüz için öyle sanıyoruzdur.

İnceleme için teşekkürler....

• .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-C2560DDFD -- 9 Ocak 2021; 21:7:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-8CA3A7969

quote:

babacım iyi güzelde.

Al işte kafaya bak, ülkemizde bu ve bunun gibi kafalar yüzünden savunma sanayide geride kaldı.
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lotusx -- 1 Haziran 2021; 6:44:38 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.