Şimdi Ara

Tesla Model 3, 0'dan 96 km/h hıza 5,6 saniyede çıkacak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.111
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tesla Model 3, 0'dan 96 km/h hıza 5,6 saniyede çıkacak
    Tesla'nın Temmuz ayında üretimine başlayacağı bütçe odaklı aracı Model 3'ün bazı teknik detayları internete sızdırıldı. Tesla Model 3 Owners isimli sayfada paylaşılan infografikte 35.000 dolar fiyatlı araç markanın daha pahalı aracı olan Model S ile karşılaştırılıyor.

Tabloda 0-60 mph (96 km/h) hızlanma verisi olarak 5,6 saniye gösterilirken, araç aynı hızlanmayı 6,5 saniyede yapan benzer fiyatlı Chevrolet Bolt'tan daha hızlı görünüyor. Bir Tesla sözcüsü tarafından da onaylanan tabloya göre 215+ mil (346+ km) menzile sahip olan Model 3, Bolt'un EPA onaylı 238 millik (383 km) menziline göre biraz geride görünüyor.

İlk iki gününde 252.000 adet ön sipariş alan Model 3 grafikte de gösterildiği üzere 2018 ortasında teslim edilmeye başlanacak.

• Bizim yerli otomobil daha iyi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tabloya bakınca anlaşılan şey paran varsa model s ten şaşmayacaksın demek. Yine model 3 başarılı araç olur ancak 1 göstergelerin olmaması ve ortada tek bir ekran olması(+ekranı olan model s ten küçük bir ekran ayrıca) en büyük handikapı bence. menzil yine idare eder. superchargerlerde ayrı sorun.

• Amerikalilar da ilginc insanlar boyle bir bulusun amerikadan cikmasi hakkaten cok ilginc

• ingilizcesi iyi olan anlar
  • Acaba şu araçlar ülkemizde ne zaman yaygınlaşır

• mmeehhmet kullanıcısına yanıt
    Resmi olarak satışa çıktığı an kapış kapış gider. ÖTV desen yüzde 3-15 arası, MTV yok. Merakla bekliyorum ülkemize gelmesini.

• Fikri ışık bunu beğenmedi.

• quote:

Orijinalden alıntı: HajHaj

Resmi olarak satışa çıktığı an kapış kapış gider. ÖTV desen yüzde 3-15 arası, MTV yok. Merakla bekliyorum ülkemize gelmesini.

Ona da birşey uydururlar vergisi düşük otomobil sattırırlar mı bu ülkede. MTV yoksa elektrikli taşıt vergisi diye ETV koyarlar biz gene 30-40 milyar fazladan verip alırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sirkadyen -- 27 Mayıs 2017; 23:43:22 >
  • Bu arabaları ülkemizde de görmek istiyoruz.Tamam bütçemiz yetmese'de sokaklarda ,yollarda görmek istiyoruz.

• Kaçak elektrik kullananlar bunu beğendi! :D

• Valla 0-100 e kac sn cikmis ben ona bakmam toplam mesafe ne kdr yapabiliyor ona bakarim. Umarim elektrikli araclar ve istasyinlari hizli bir sekilde ulkemizdede yayginlasir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bizim ülkede fiyatı 200000 tl yakın fiyattan satılır illa bir vergi çeşidi bulunur

• $ 35,000 Baz fiyati ise, diyelim $ 50,000 versiyonu, sanirim suanki mevcut kosullarda. vergileri, evrak isleri, gumruk isleri, ve aracin hollandadan teslim isleri yaklasik fiyati 250,000-275,000 TL civari olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: fullflavor1977

$ 35,000 Baz fiyati ise, diyelim $ 50,000 versiyonu, sanirim suanki mevcut kosullarda. vergileri, evrak isleri, gumruk isleri, ve aracin hollandadan teslim isleri yaklasik fiyati 250,000-275,000 TL civari olur.

Vergi düşük hocam maks yüzde 15. Ben 130-160 bandında gelir diye düşünüyorum

• Ben bu ülkenin ki kadar boş konuşan bir halk görmedim. Hemen hemen her haberde ülkedeki fiyatların ve vergilerin ne kadar yüksek olduğundan şikâyet eden yorumlar hep 1. sıralara yerleşiyor ama ne zaman seçim yaklaşsa hukümet verilen oylarla ödüllendirilmeye devam ediyor.

Herkes adaletten maaşlardan, vergilerden, eğitimden, çalışma saatlerinden, akla gelebilecek her şeyden şikâyetçi ama sıra oy vermeye gelince bunların hepsi unutuluyor.

Kusura bakmayın ama size her şey mübah.

• 100 km olsun 5.9 olsun

• Çok merak ediyorum şu arabayı konforu falan nasıldır
  • Gümbür gümbür geliyor

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.