Şimdi Ara

BMW 45 binden fazla otomobilini geri çağırdı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
1.036
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • BMW 45 binden fazla otomobilini geri çağırdı

BMW, ABD'deki 45.000'den fazla eski 7 Serisi otomobili geri çağırdığını duyurdu. Yapılan açıklamada söz konusu araçlardaki kapıların sürüş esnasında beklenmedik şekilde açılabileceği belirtildi. Geri çağırma, 2005-2008 yılları arasında üretilen, konfor erişim ve yumuşak kapı kapatma opsiyonlarına sahip bazı 745i, 745Li, 750i, 750Li, 760i, 760Li ve B7 Alpina modellerini kapsıyor.

Ayrıca Bkz.Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı’ndan yerli otomobil açıklaması
    BMW, kapıların kapalı ve yerine oturmuş görünmesine rağmen yol koşulları veya yolcu ile kapı arasındaki temastan dolayı yanlışlıkla açılabileceğini söylüyor. Bu nedenle ani bir açılma, yolculardan birinin araçtan düşmesine ve yaralanmasına neden olabilir. Hükümet tarafından yayınlanan belgelere göre BMW, mekanizmanın zamanla arıza gösterebileceğini kabul etmiş durumda. Ancak bu hatanın herhangi bir kaza veya yaralanmaya neden olup olmadığına dair bir bilgi yok.

Geri çağırma hamlesi, araç sahiplerinin ABD Ulusal Karayolu Trafik Güvenliği İdaresi'ne kapıların beklenmedik bir şekilde açılmasıyla ilgili olarak yaptıkları şikayetlerin BMW'ye iletilmesi sonucu gerçekleşti. Konuyu araştırdıktan sonra kabul eden şirket geri çağırma programı başlatırken, hatanın neden kaynaklandığını bulmaya ve sorunu düzeltmeye çalışıyor.

• Volkswagen'den "tok kapı" transfer etsinler 20 liralık akvaryum hortumuyla elde edilebilen teknolojiyi yani.
  • Sözde sık sık güncellenen ahber sitesi ama bu haberi geçen hafta başka siteden okumuştum.

• müşteri hizmeti böyle bişey işte. bizim firmalar olsa bu hata müşteriden kaynaklı diye ısrar ederler. maalesef gerçek bu

• Türkiye'de de geri çağrılsın. Hem Bmw hem de diğer bütün markalar globalde sorun çıktığı tespit edilen ürünlerini mutlaka geri çağırsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • güzel bir pr çalışması unutulup giden araçlarımızın bile arkasındayız diyorlar yersen

• Bu bile firma için büyük reklam
  • Özellikle ABD mi?Haberdeki açıklamaya uyan bir aracın kullanıcısıyız.ABD ye gönderilen ve bize gönderilen araçlardaki mekanizmanın farklı olacağını sanmıyorum.
  • sorun yok çağırsalar gideriz :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ksk_kaan

Özellikle ABD mi?Haberdeki açıklamaya uyan bir aracın kullanıcısıyız.ABD ye gönderilen ve bize gönderilen araçlardaki mekanizmanın farklı olacağını sanmıyorum.

Bizdede olabilir ayni sikinti benim sol kapi arada sacmalamaya basladi goturucem yakinda servise

• dodomoco kullanıcısına yanıt
    Benim farkettigim herhangi bir sey yok fakat tedbir almak gerekli.Arkada kardesim oturuyor sonucta,ufak bir hata degil kapinin acilmasi.

• quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Volkswagen'den "tok kapı" transfer etsinler 20 liralık akvaryum hortumuyla elde edilebilen teknolojiyi yani.

hiç duymamıştık bu espiriyi.bir gülme tuttu ki sormayın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aycibin -- 29 Mayıs 2017; 8:23:17 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aycibin

quote:

Orijinalden alıntı: msansertekin

Volkswagen'den "tok kapı" transfer etsinler 20 liralık akvaryum hortumuyla elde edilebilen teknolojiyi yani.

hiç duymamıştık bu espiriyi.bir gülme tuttu ki sormayın

Allah arttırsın
  • resimdeki arac f01 kasa kodlu arac cagrilan araclar ise e65 kodlu aractir resim yanlis

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.