Şimdi Ara

Airbus’ın yeni jet kabini eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
148
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Airbus’ın yeni jet kabini eşsiz bir uçuş deneyimi sunuyor 

Airbus, Infinito (ya da ACJ319neo) isimli yeni jet kabini tasarımını tanıttı. Airbus’ın ve İtalyan araba üreticisi Pagani’nin ortak çalışmaları sonucunda tasarlanan kabin içerisinde güzel bir yemek alanı, devasa bir televizyon ve deri döşemeli koltuklar yer alıyor. Tüm bu lüks ve konforlu şeylerin arasında en çok dikkat çeken detay ise devasa bir ekrandan oluşan tavan. Yolcuların istediğini izlemesine olanak sunan dev ekran, fotoğraflarda da görebileceğiniz gibi uçağın tavan kısmı açıkmış gibi bir görüntü de yaratabiliyor.

Kabin içerisinde yer alan her şey deri, karbon fiber ya da ahşap ile kaplanmış. Infinito’nun lükslüğünü artıran bu detaylar, tasarımın uygulanacağı uçağın fiyatını da büyük oranda etkileyecektir.

• Arap zenginleri alır artık, bir de uçağı altın ile kapla tamamdır.

• quote:

Orijinalden alıntı: sniper23

Arap zenginleri alır artık, bir de uçağı altın ile kapla tamamdır.

Türkler alsa turşu bidonu kaplar daha mı ii

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Zenginler bunu beğendi :D

• Daha business class uçamıyoruz napalım biz bunu

• Tok kapı sesi var mı?

• Oooo kabin basıncı düşme derdi yok. Negzel!

• aaa tam beklediği şey yaygınlaşır bir kaç yıla umarım

• forum üyeleri iç geçirip, anne benim neden jetim yok ben niye uçamıyorum diyor, deri koltukta püskevit yemek benim hakkım değil mi diyor

• Tavanın yapay bir görüntü olmasındansa cam olması iyi olurdu. Teknik olarak zorlayıcı kısmı yüksek ve yağmurlu ya da çok güneşli havada öğle saatinde falan iyi bir manzara sunacağı garanti değil ama gece yıldızları doğal bir şekilde görmek ya da bulutlara vuran gün batımı kızılını doğal şekilde görmek daha iyi bir tercih olurdu kafamı kaldırdığımda.

O nedenle sanırım beklemek lazım yeni versiyonlarını. Hatta esnek ekranlarla sürgülü ekran yapsalar, sıkıntılı havada çekilse otomatik olarak aynı alana daha hoş olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Tavanın yapay bir görüntü olmasındansa cam olması iyi olurdu. Teknik olarak zorlayıcı kısmı yüksek ve yağmurlu ya da çok güneşli havada öğle saatinde falan iyi bir manzara sunacağı garanti değil ama gece yıldızları doğal bir şekilde görmek ya da bulutlara vuran gün batımı kızılını doğal şekilde görmek daha iyi bir tercih olurdu kafamı kaldırdığımda.

O nedenle sanırım beklemek lazım yeni versiyonlarını. Hatta esnek ekranlarla sürgülü ekran yapsalar, sıkıntılı havada çekilse otomatik olarak aynı alana daha hoş olur.

Aynen hocam bende 2018 versiyonu beklemeye başladım. Ama birtaraftan da vergi tekrar artarsa diye korkuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Deadp00L

quote:

Orijinalden alıntı: St Batuhan

Tavanın yapay bir görüntü olmasındansa cam olması iyi olurdu. Teknik olarak zorlayıcı kısmı yüksek ve yağmurlu ya da çok güneşli havada öğle saatinde falan iyi bir manzara sunacağı garanti değil ama gece yıldızları doğal bir şekilde görmek ya da bulutlara vuran gün batımı kızılını doğal şekilde görmek daha iyi bir tercih olurdu kafamı kaldırdığımda.

Aynen hocam bende 2018 versiyonu beklemeye başladım. Ama birtaraftan da vergi tekrar artarsa diye korkuyorum.

Nick yorum uyumu

• Bizlere göre değil,Zenginlere göre...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.